Dil Seçiniz
SunExpress Uçak Bileti
Thy

SunExpress Uçak Bileti

Özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki hava yolu ulaşımının can damarı olan SunExpress Hava Yolları, 1989 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. 1990 yılından bu yana ise günden güne kalitesini arttırarak ulaşım hizmeti sunmaktadır. Şirketin kuruluşu Türk Hava Yolları ile Lufthansa Hava Yolları’nın ortak iştiraki ile gerçekleşmiştir. Arkasına aldığı güçlerin verdiği destek ve güven ile SunExpress, günden güne kalitesini arttırmaktadır. Başta Almanya olmak üzere, çeşitli Avrupa ülkelerine Antalya üzerinden Charter seferler düzenlemesinin yanında, Türkiye’den yurtdışına tarifeli seferler düzenleyen ilk özel havayolu şirketidir. Başlangıçta çoğunlukla ülkemizin tatil beldelerinin çeşitli merkezlere uçuşlar gerçekleştirse de bugün oldukça geniş bir uçuş ağına sahiptir. Tatil beldelerinden gerçekleştirdiği uçuşlar ile aynı zamanda ülkemizin turizmine de büyük bir katkı sağlamaktadır.

SunExpress ‘in yurtiçi seferlerine başlaması ise 2006 yılının Mart ayında İzmir merkezinin açılması ile birlikte gerçekleşmiştir. Böylece İzmir ‘den birçok Anadolu kentine aktarmasız olarak, doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. Bu açıdan da SunExpress bir ilki gerçekleştirmiştir. Bugün ise firma yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere, haftada 25 farklı noktaya 700 uçuş gerçekleştirmektedir. 2010 yılında Anadolu kentlerinden, Almanya ‘nın çeşitli şehirlerine düzenlediği doğrudan uçuşlar ile de hizmet anlayışını kanıtlamaktadır. SunExpress, müşteri memnuniyetini düşünerek, sürekli farklı olanı yapıp, insanların faydalanabileceği imkânlar yaratma amacına sahiptir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği yenilikler ve ilkler ile günden güne büyüyüp gelişmektedir.

2011 yılına gelindiğinde firma, “SunExpress Almanya” adıyla kardeş bir kuruluşun temellerini atmıştır. Bu tarih ile birlikte, Türkiye uçuşlarının yanı sıra, Almanya’dan Mısır’ın Kızıl Deniz bölgesine, İspanya’nın Kanarya Adalarına ve Yunanistan’ın Girit ve Rodos adalarına seferler düzenlemeye başlamıştır. SunExpress Hava Yolları, son bir iki yıl içerisinde de sayısı 10’u aşan merkezi de ulaşım ağına eklemiştir. Müşteri memnuniyetini arttırma ve daha kaliteli hizmet sunma amacı ile yeni hedefler belirleyen firma 2015 – 2021 döneminde, son teknoloji uçaklara sahip olacak, makul ücret seçenekleri ile yolcularına seçim hakkı sunacak ve uçak içerisinde ortak internete bağlanarak yolcuların daha eğlenceli zaman geçirmesi sağlanacaktır. Hedeflerini her zaman yüksek tutarak, kararlı adımlar ile ilerleyen firma, sürekli yükselen bir grafiğe sahiptir.

SunExpress, avantajlı fiyatlar ile sunduğu uçak bileti, zaman zaman gerçekleştirdiği kampanya ve fırsatları ile çok tercih edilen bir firmadır. Yolcularının görüş ve isteklerine değer veriyor olması kesintisiz büyümesinin temel sebebidir. Siz de firmanın kampanya ve fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, size en doğru sonuçları verecek olan www.ucakbileti.com.tr ‘yi ziyaret etmelisiniz. SunExpress uçak bileti alırken, www.ucakbileti.com.tr ‘nin filtreleme özelliğinden faydalanarak, sizin için en uygun fiyat ve en uygun tarihteki uçuşu bulabilirsiniz. Ayrıca internetten alışveriş yaparken güvenlik konusunda endişe yaşayanlardansanız, sitenin sunduğu “3D Secure” uygulaması ile güvenle kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz. En üstün güvenlik önlemleri alınarak, en güvenli ve en rahat şekilde aradığınız uçak biletine sahip olmanız amaçlanmıştır. Ayrıca kampanya ve fırsatlardan haberdar olmakta sıkıntı yaşıyor, fırsatları kaçırıyorsanız, güncel olan site aracılığı ile bunlardan haberdar olabilirsiniz. Seyahat programınız için size fikir verecek makalelerini inceleyerek de, yeni rotalar deneyip, yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Seyahatlerimizin en maliyetli ve en önemli noktası olan uçak bileti konusunu, sorunsuz bir şekilde halletmek için SunExpress uçak bileti tercihiniz olmalıdır. Hem uygun fiyatlara uçabilirsiniz, hem kaliteli hizmet alırsınız. Böylece tasarruf sağlayarak yeni seyahat planlarınız için bütçe bile ayırmaya başlayabilirsiniz. Bu sebeple, Türkiye’nin en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan SunExpress ‘i tercih etmeniz önerilmektedir.

 

 

 • Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, havayolu ulaşımı konusunda yenilikleri ile adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Başarılı havayolu firması, Nisan ayı itibariyle yeni seferler ve yeni rotalar ile gündeme geldi. SunExpress, Antalya üzerinden çok sayıda hem yurtiçi hem de yurtdışı sefer gerçekleştirmektedir. Bunlara yenilerini ekleyen firma, yaz sezonuna girilmeden önce yeni rotalarında yeni seferlerine başladı. 2015 yaz aylarında en çok tercih edilen havayolu şirketi olmaya aday olan SunExpress, Antalya merkezli olarak yeni dış hat seferlerini başlattı. Artık Antalya üzerinden doğrudan Paris, Strasbourg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam’a ulaşım gerçekleştirilebilecek.

 • SunExpress, yıl içerisinde faaliyete sokmak istediği yeni 5 adet dış hat seferini yavaş yavaş uygulamaya sokuyor. SunExpress ’in HUB yani aktarma merkez olarak belirlediği İzmir, pek çok noktaya bağlanan bir kavşak haline geliyor. İç hatlarda İzmir’i İstanbul ve Antalya ile birlikte tam 13 Anadolu kentine doğrudan bağlayan SunExpress, dış hatları ile birlikte daha da geniş bir ulaşım ağına hâkim oluyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan İzmir üzerinden Roma ve Milano seferleri, yoğun bir ilgi ile karşılandı. Yoğun bir doluluk oranı ile seferler gerçekleştirilmeye başlandı.

 • Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın iştiraki ile kurulan Sun Express, geniş filosu ile ülkemizde havacılık alanında önemli bir isimdir. Özellikle Almanya – Türkiye bağlantılarında geniş bir uçuş ağının olması, en çok tercih edilen firma olmasını sağlamaktadır. Sun Express, uçuş ağı ve filo genişliğinin yanında, başarılı hizmeti ile de tercih edilmektedir. Çünkü hava yolculuğu, pek çok detayın bir arada bulunduğu bir hizmet alanıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamış olan firma, kaliteli uçuş hizmetini daha da geniş bir kitleye ulaştırmak amacıyla, yeni uçakları ile uçmayı hedefliyor. Sun Express, son elde edilen bilgilere göre 10 tanesi opsiyonlu olmak üzere 50 uçak siparişi verdi. Boeing 737 – 800 ve 737 – 8 Max tipi olacak olan uçakların teslimi ile ilgili olarak ise şöyle bir yol izleniyor. Uçakların siparişi aslında 2014 yılının Şubat ayında verilmişti. Ancak uçakların teslimi oldukça uzun sürüyor. Sipariş edilen uçaklardan ilkinin hazırlıklarına başlandı ve neredeyse tamamlandı gibi görünüyor. Hazırlanan ilk uçak, Sun Express renklerine boyanarak, Boeing Field ‘de test uçuşlarını sürdürüyor. TC – SEI kuyruk tescilli olan uçak, Haziran ayı içerisinde Sun Express ‘e teslim edilecek gibi görünüyor.

 • 2010 yılında, Anadolu’dan Almanya’ya düzenlediği seferler ile ülkemizdeki hizmetine başlayan SunExpress, Antalya merkezli olan bir hava yolu şirketidir. Aslında ilk olarak 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa tarafından ortak bir kuruluş olan hava yolu şirketi, sadece Antalya’dan Frankfurt’a charter uçuş düzenleyen bir firmaydı. Ardından ise Türkiye’deki etkin faaliyetlerine yer verdi ve bugün ülkemizde hizmet veren başarılı hava yolu şirketlerinden biri olarak biliniyor. Anadolu’nun çok sayıdaki kentini Almanya’daki pek çok noktaya başlayan firma bunun dışında da çok sayıda farklı rotaya uçuş gerçekleştiriyor. Üstelik fiyatlarının rakiplerine göre uygun oluşu ve zaman zaman uygulanan kampanyalar ile SunExpress Hava Yolları, oldukça sevilen bir firmadır. Özellikle Almanya yönlü seyahat edecek olan yolcular için ideal bir seçenektir. Bu konu ile alakalı olarak, firmanın henüz uygulamaya soktuğu bir durumdan bahsetmek gerekiyor.

 • Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları iş birliği ile kurulan ve hizmet vermeyi sürdüren SunExpress, özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki hava yolu ulaşımında önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu önem doğrultusunda, ülkemizden çok sayıda yurt içi ve yurt dışı noktalara ulaşım gerçekleştirmektedir. Her geçen gün artan iç ve dış hatları ile daha fazla yolcu taşımaktadır. Bununla birlikte zaman zaman elde olmayan şartlar sebebi ile bazı aksaklıklar yaşanabiliyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde SunExpress uçaklarından birinde meydana geldi. Yaşanan gecikme ile telaşlanan yolcular, güvenle inişin gerçekleşmesi ile rahat bir nefes aldı. Ayrıca SunExpress ‘in başarılı pilotlara sahip olması sebebi ile endişeye gerek olmadığı da gözler önüne serildi.

 • İki havacılık devi olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları ‘nın ortaklığı ile hayata geçirilmiş olan SunExpress Hava Yolları, 1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuştur ve halen Antalya merkezli olarak faaliyet göstermektedir. İlk seferini 1990 yılında gerçekleştiren şirket, uzun süre charter uçuşlar düzenlemiş ve 2001 yılına geldiğinde ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu tarih itibariyle yurt dışına tarifeli seferler düzenlemesi ile bu alandaki ilk özel hava yolu şirketi olmuştur. Bugün SunExpress ‘in ikinci merkezi olan İzmir ise 2006 yılında açılmıştır. SunExpress Hava Yolları daha çok Avrupa’ya, özellikle de Almanya’ya düzenlediği seferler ile hafızalara yerleşmiştir. Anadolu’nun hemen hemen her kentini hava yolu ulaşımı konforu ile Avrupa’ya bağlaması, SunExpress ‘i ülkemizde özel kılmaktadır. Özellikle Almanya’nın hemen hemen her kentine ulaşım sağlıyor olması, şirketin kurucu firmalarının ülkelerine özel tarife yoğunluğuna dikkatleri çekiyor. Bu yoğunluğu ile de ülkemizde özel bir konuma sahiptir. Bugün Avrupa, özellikle Almanya yolcularının büyük bir çoğunluğu SunExpress ‘i tercih etmektedir.

 • SunExpress, 1989 yılı itibariyle Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın ortak çabaları ile faaliyet göstermeye başlamış olan bir hava yolu şirketidir. Anadolu’nun pek çok kentini hem yurt içinde hem de yurt dışında çok sayıda noktaya bağlıyor olması sebebi ile ülkemiz için özel bir öneme sahiptir. Başarılı şirket, faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde sürekli olarak filosunu genişletmiş ve dolayısıyla sürekli olarak da yolcu sayısını artırmıştır. Bu başarılarını, işini iyi yapması ile elde ettiğini söylemek mümkün. Çünkü mümkün olan en uygun fiyatları sunarak, kaliteli bir seyahat imkânı tesis ediyor olması, SunExpress ‘i son derece özellikli bir hava yolu şirketi haline getiriyor. Misafirlerini memnun eden hizmeti ile ülkemizdeki varlığını da sabitlemiş bulunuyor. SunExpress Hava Yolları, özellikle Avrupa ile Anadolu arasındaki köprünün mimarıdır. İki bölge arasındaki ulaşımın ana damarı niteliğine sahip olan şirket, iki ülkenin hava yolu devlerinin çabaları ile bu özelliğe sahip olmuştur. Başarılı iş birliklerinin bir getirisi olan hava yolu şirketi, günden güne gelişimi ile yolcu sayısını daha da artırmakta ve ulaşım noktalarında da artış sağlamaktadır.

 • Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları gibi iki büyük hava yolu firmasının ortak kuruluşu olan Sun Express, hızla büyüyüp Türkiye’nin hava yolu sektöründe önemli bir konuma ulaştı. Bu hızını da halen sürdürerek, başarısını katlamaktadır. Ülkemizin başarılı hava yolu şirketleri arasında anılan Sun Express Hava Yolları, bu gücünü arkasındaki hava yolu devlerinden alıyor. Aynı zamanda da verdiği kaliteli hizmeti kusursuz bir şekilde sürdürdüğü için başarıları da katlanarak artıyor. Bugün ülkemizde faaliyet gösteren tüm hava yolu şirketleri, hedeflerini daha da yükseltme hareketinde bulunuyor. Bunun temel sebebi ise ülkemizin havacılık potansiyelinin büyük oranda artışı ve 3. Havalimanı çalışmaları ile birlikte gelecekteki büyük pastadan mümkün olan en fazla payı alma isteğidir. Havalimanı inşaatının bitiminde her hava yolu şirketi mümkün olan en üst düzey kapasiteye ulaşma isteğine sahiptir. Dolayısıyla hemen hemen her hava yolu şirketi filo genişletme çalışmaları ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde pe çok hava yolu şirketinin yeni uçak siparişleri ve filolarına dâhil olan yeni uçaklarından bahsetmiştik. Havacılık haberleri arasında yer alan bu haberlere ek olarak bugün Sun Express ‘in de yeni uçağı söz konusu oldu.

 • SunExpress, Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın ortaklığı ile ülkemizde uzun yıllardır havacılık hizmeti veren kaliteli bir şirket olarak biliniyor. Geniş filosu ile Antalya merkezli olarak uçan SunExpress, özellikle Anadolu şehirlerini Avrupa’ya bağlaması ile biliniyor. Edindiği bu misyon ile Avrupa ulaşımında ülkemizdeki en iyi seçeneklerden biridir. Üstelik şirketin bir özelliği de düşük fiyat imkânı sağlama yönündeki çalışmalarıdır. Türk Hava Yolları ‘nın desteği ile kurulan şirket Türk Hava Yollarına nazaran daha düşük fiyatlar sunarak yurt içi ve yurt dışı ulaşım imkânı sağlamaktadır. Düşük maliyetler ile sunulan bu uygun fiyatlı hizmet şirketin en önemli özelliklerinden biri olarak biliniyor ancak diğer yandan SunExpress Hava Yolları ‘nın gelişiminden de ödün verilmiyor. Çağa ayak uyduracak uygulamalar ile şirketin gelişimi de sürdürülüyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde hayata geçirildi.

 • Ülkemizde ulaşım imkânı sunan şirketlerin en iyilerinden biri olan SunExpress, arkasındaki Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları güvencesi ile hızlı bir büyüme grafiğine sahiptir. Yine Türkiye genelinde değerlendirecek olursak, en geniş filolardan birine sahip olması ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Halen yapımı süren 3. Havalimanı ile birlikte yaşanması beklenen havacılık patlamasında büyük bir pay almak isteyen şirket, bu doğrultuda filosuna daha da özen göstermeye başladı. Yeni uçak siparişlerinden bunu anlıyoruz ve yeni uçakları ile birlikte şirketin seviyesini de yukarılara taşıdığını anlamak zor değil. Yakın zamanda SunExpress ‘in yeni Boeing uçaklarının haberini yapmıştık. Bugün ise test sürüşüne çıkan uçağının bilgisi ulaştı. Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren şirketin, Boeing firmasından sipariş ettiği Boeing B737 – 800 tipi uçak Renton Muni Havalimanı’ndan havalanarak ülkemize doğru yola çıktı. Boeing firması, yeni nesil Boeing 737 serisi uçaklarını Washington eyaletindeki Renton Muni Havalimanı’nda üreterek, yine buradan teslimat noktasına ulaştırıyor.

 • SunExpress Hava Yolları, özellikle Anadolu’dan Avrupa’ya gerçekleştirilen uçuşlarda dikkat çeken bir hava yolu şirketidir. 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları ‘nın iştiraki ile kurulan şirket, bugün ülkemizde olduğu gibi Avrupa’da da büyük bir trafik yoğunluğuna sahip. 2012 yılında dikkat çeken verilere bakacak olursak, şirketin bir hafta içerisinde Avrupa, Türkiye, Mısır üçgeninde gerçekleştirdiği sefer sayısı 1000’i aşmaktadır. Tabi bu hizmeti sunabilmesi için gerekli olan filo genişliğini de tesis etmiş durumdadır. Bugün SunExpress, 69 Boeing uçağı ile 12 binden fazla yolcu kapasitesine sahiptir ve dolayısıyla geniş bir coğrafyada, yoğun seferleri ile hizmet sunabilmektedir. Şuanda yapımı süren ve önümüzdeki süreçte açılacak olan 3. Havalimanı projesi, SunExpress Hava Yolları ‘nın stratejilerini ve de hedeflerini etkileyen önemli bir unsur haline gelmiştir. Dolayısıyla SunExpress ’in stratejilerinde de bu sebeple filo genişletme hareketleri gözleniyor. Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz, yeni uçak siparişi ile ilgili olarak yeni alınan bilgiler ise uçağın yola çıktığı yönünde oldu.

 • Türkiye, 1930’lu yıllar ile birlikte havacılık faaliyetleri ile tanışma fırsatı bulsa da bu tarihlerde sadece özel isimler bu imkândan faydalanabiliyordu. Devlet kontrolünde bu hizmeti veren Türk Hava Yolları 1960’lı yıllar ile birlikte daha özerk bir hal aldı ve 2000’li yıllara gelene kadar mümkün olduğunca fazla yolcu hedefledi. Buna karşın yolcu ve sefer sayıları son derece kısıtlıydı. Üstelik 2000’li yıllara kadar, dünya geneline göre hava yolu ulaşımı kullanımında geride kalmaktaydık. Art arda açılan çeşitli hava yolu şirketleri, bu anlamda büyük bir destek sağlasa da fiyatların yüksekliği, herkesin bu imkândan faydalanmasına imkân tanımıyordu. 2000 yılından sonra ulusları faaliyetleri ile gündeme gelen Türk Hava Yolları, büyük çaplı bir atılım ile küresel bir şirket haline geldi ve herkesin uçak ile seyahat imkânını kullanabilmesi için daha uygun fiyatlar sunan bir şirketin temellerini attı. Almanya‘nın ve Avrupa‘nın en başarılı hava yolu şirketi olan Lufthansa ile iş birliği yapan şirket SunExpress adı ile bir şirket kurarak özellikle iki ülke arasında uygun fiyatlı ulaşım sağlamayı hedefledi. Bu doğrultuda hem iç hatlarda hem de dış hatlarda çok uygun fiyatlar ile seyahat etmek mümkün hale geldi.

 • Antalya merkezli olarak hizmet veren SunExpress Hava Yolları, iki havacılık devinin gölgesinde büyüyen bir başka havacılık devidir. Son olarak alınan habere göre de bu durum tescillenmiş oluyor. Havacılık anlamında yaptığı sıralamalar, dünya genelinde kabul gören ve önemsenen Skytrax, SunExpress ‘i de önemli bir ödüle layık gördü. Skytrax listesine her zaman giren Türk Hava Yolları ve Lufthansa, iki şirketin alt şirketi ve ortaklığı olan SunExpress ‘in de listede yer almasından gurur duyduğunu belirtti. Şirketin listedeki yerine bakacak olursak, en iyi tatil hava yolu şirketleri listesinde 3. sırada yer alıyor. İlk iki sırada ise Thomson ve Transat yer almakta. Tam adı ile The World’s Best Leisure Airlines listesinde, ilk sırada İngiliz hava yolu şirketi olan Thomson yer alırken, ikinci sırada Kanadalı şirket AirTransat bulunuyor ve üçüncü sırada SunExpress Hava Yolları görülüyor.

 • Havacılık anlamında bir dünya devi haline gelen Türk Hava Yolları, kendisi gibi Avrupa ‘nın en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan Lufthansa Hava Yolları ile birlikte harekete geçerek SunExpress Hava Yolları ‘nın temellerini atmıştır. Yıllardır ülkemizde hava taşımacılığı hizmeti veren şirket, özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki ulaşımda etkindir. Antalya merkezli olarak çalışan şirket özellikle Anadolu kentlerinin Avrupa ‘ya ulaştırılması konusunda oldukça başarılıdır ve bu alanda rakipsiz olduğu bile söylenebilir. Antalya ya da İzmir aktarmalı olarak gerçekleştirilen SunExpress Hava Yolları Almanya seferleri, hemen hemen ülkenin her kentine düzenlenmektedir. Bu durum da ülkemizden Almanya üzerinde yapılan seferlerde şirketin en büyük çeşitliliğe sahip olmasını sağlıyor. Şirketin havacılık alanında bir eksiklik olarak gördüğü aktarmalı yurt içi uçuşlar, artık SunExpress girişimi ile tarihe karışacak.