Dil Seçiniz

SunExpress Honeywell ile Anlaşmaya Vardı

SunExpress yeni kokpit sistemi ile artık daha güvenli! SunExpress uçak bileti almak için ise www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih ederek en düşük fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress Honeywell ile Anlaşmaya Vardı

  SunExpress, Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın ortaklığı ile ülkemizde uzun yıllardır havacılık hizmeti veren kaliteli bir şirket olarak biliniyor. Geniş filosu ile Antalya merkezli olarak uçan SunExpress, özellikle Anadolu şehirlerini Avrupa’ya bağlaması ile biliniyor. Edindiği bu misyon ile Avrupa ulaşımında ülkemizdeki en iyi seçeneklerden biridir. Üstelik şirketin bir özelliği de düşük fiyat imkânı sağlama yönündeki çalışmalarıdır. Türk Hava Yolları ‘nın desteği ile kurulan şirket Türk Hava Yollarına nazaran daha düşük fiyatlar sunarak yurt içi ve yurt dışı ulaşım imkânı sağlamaktadır. Düşük maliyetler ile sunulan bu uygun fiyatlı hizmet şirketin en önemli özelliklerinden biri olarak biliniyor ancak diğer yandan SunExpress Hava Yolları ‘nın gelişiminden de ödün verilmiyor. Çağa ayak uyduracak uygulamalar ile şirketin gelişimi de sürdürülüyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde hayata geçirildi.

  Alınan bilgilere göre SunExpress Hava Yolları, Boeing 737 – 800 tipi uçakları için Honeywell Aerospace ile anlaşmaya vardı. Honeywell Aerospace şirketi, SunExpress ‘in Boeing 737 – 800 tipi uçakları için en güncel kokpit teknolojilerini temin edecek ve şirketin çağa uygun bir teknoloji ile uçuşlarını sürdürmesini sağlayacak. Söz konusu olan kokpit güncellemesi ise IntuVue 3 – D Hava Radarı ve Smart Traffic Trafik İkaz ve Çarpışma Önleme Sistemi gibi çeşitli elektronik sistemleri tesis edilecek. Bu şekilde SunExpress, operasyonel verimliliğini artıracak ve şuan kullanılan sistemlere ek olarak gelecekte uygulanmaya başlayacak olan sistemlere de ayak uydurabilecek. Honeywell Aerospace şirketi EMEAI ( Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan) Bölgesi Havayolları Bölümü Başkan Yardımcısı Aileen McDowall ise yaptığı açıklamada, SunExpress Hava Yolları ‘nın bu şekilde yolcu güvenliği ve de konforunu maksimum seviyeye çıkarabileceğini belirtti. Ayrıca 2015 yılında bu hizmet amacı ile şirketi tercih edecek olan hava yolu şirketlerine bakacak olursak IngiGO ve Southwest Airlines gibi SunExpress benzeri düşük maliyetli şirketler dikkat çekmektedir.

  Boein 737 – 800 tipi uçaklarda tesis edilecek olan kokpit teknolojisinin detaylarına değinecek olursak ise önemli nitelikler dikkatimizi çekiyor. Quantum Line İletişim ve Navigasyon Sensörleri, ağırlığı azaltıp, güvenilirliği artırarak çok yüksek frekanslı veri telsizi ve entegre multimod alıcısı ile birlikte tesis edilecek. Bu sistem, aynı zamanda Honeywell ‘in en güncel radyo altimetresini temsil etmektedir. IntuVue RDR – 4000 3 – D Hava Radarı ise 60 deniz miline kadar Türbülansı tespit edebiliyor. Dolu ve yıldırım gibi hava olaylarını tahmin edebilen sistem rota üzeri ve rota dışı hava durumu arasında ayrım yaparak, üç boyutlu olarak küresel hava verilerini sunabiliyor. Dolayısıyla SunExpress pilotları önemli bir kolaylık elde ederken, yolcuların da güvenliği artırılmış oluyor. Hem yolcu konforu hem de yakıt verimliliğini artıran bu sistemler ile artık SunExpress Hava Yolları, Türbülans, dolu ve yıldırım gibi olayları erkenden görerek güvenli uçuşlar tesis edebilecek. Bunlara ek olarak sunulan pek çok sistem özelliği ise en az bunlar kadar önemli avantajlar sağlayacak. Smart Traffic, Mode S Transponder, Uçuş verisi elde etme ve yönetim sistemi ( FDAMS ) ve Uçak iletişim adresleme ve raporlama sistemi gibi pek çok özellik bu anlaşmanın kapsamında SunExpress uçaklarının Boeing 737 – 800 tipi olanlarına tesis edilecek.

  SunExpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın verdiği güven ve güç ile çağın üzerinde bir uçuş deneyimini uygun fiyatlara sunuyor. Bu özelliği ile de hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat edecek olanlar için cazip hale geliyor. Özellikle de Avrupa yönlü uçacak olanlar, SunExpress kalitesinden şaşmak istemiyor. Eğer siz şirketin avantajlarını henüz denemediyseniz, ilk seyahatiniz için uygun fiyatlı SunExpress uçak bileti satın alabilirsiniz. Seyahat acentesi ile görüşerek uçak bileti satın almanın yanında www.ucakbileti.com.tr gibi adres üzerinden de uçak bileti satın alabilirsiniz. Üstelik bu adres üzerinden satın alacağınz biletler, internet üzerinden düşük maliyetli satış yapılabilmesi sebebi ile daha uygun fiyatlara sunulmaktadır. Dolayısıyla aynı seyahati daha ucuza getirme ya da aynı bütçe ile bir üst sınıfta seyahat etme gibi bir şansa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sistemin güvenilirliği sizde hiçbir endişe bırakmayacaktır. 

  Yorum Gönder