Dil Seçiniz

SunExpress Dünyanın En İyi Üçüncüsü

Skytrax değerlendirilmelerinde SunExpress de yer aldı! SunExpress uçak bileti alarak seyahat etmenin en güzel yolu www.ucakbileti.com.tr 'den geçer!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    SunExpress Dünyanın En İyi Üçüncüsü

    Antalya merkezli olarak hizmet veren SunExpress Hava Yolları, iki havacılık devinin gölgesinde büyüyen bir başka havacılık devidir. Son olarak alınan habere göre de bu durum tescillenmiş oluyor. Havacılık anlamında yaptığı sıralamalar, dünya genelinde kabul gören ve önemsenen Skytrax, SunExpress ‘i de önemli bir ödüle layık gördü. Skytrax listesine her zaman giren Türk Hava Yolları ve Lufthansa, iki şirketin alt şirketi ve ortaklığı olan SunExpress ‘in de listede yer almasından gurur duyduğunu belirtti. Şirketin listedeki yerine bakacak olursak, en iyi tatil hava yolu şirketleri listesinde 3. sırada yer alıyor. İlk iki sırada ise Thomson ve Transat yer almakta. Tam adı ile The World’s Best Leisure Airlines listesinde, ilk sırada İngiliz hava yolu şirketi olan Thomson yer alırken, ikinci sırada Kanadalı şirket AirTransat bulunuyor ve üçüncü sırada SunExpress Hava Yolları görülüyor.

    Türkiye’de yurt içi seferlerinin yanında yurt dışı seferleri ile de çok tercih edilen şirket, özellikle Avrupa rotalarında büyük bir yoğunluk oranı yakalıyor. Anadolu kentlerini özellikle gurbetçilerin yoğun bir hava yolu trafiği oluşturduğu Almanya’ya ulaştıran şirket, bu hat üzerinde büyük bir paya sahiptir. Zaten Türk ve Alman hava yolu devlerinin ortaklığında kurulduğu için, özellikle iki ülke arasındaki hatlarında yoğunluk görmekteyiz. Bu sebeple SunExpress ‘in başarılarına bir yenisi daha ekleniyor. Dünyanın en iyi 3. Tatil hava yolu şirketi olmasının yanında, Güney Avrupa’nın da en iyi 8. Hava yolu şirketi seçilmiştir. SunExpress Hava Yolları şirketinin bu listede yer alması dahi, son derece önemli bir gelişmedir. SunExpress ‘in aldığı ödüller sosyal medyada paylaşılırken, şirketin takipçileri de bu duruma sevindiklerini belli eden tepkiler ile karşılık verdi. Şirketin bu durumdaki yorumu ise Akdeniz ve çevresinde en iyi düşük bütçeli hava yolu şirketi olma yolundaki hedeflerine adım adım ilerlediklerini vurgular nitelikte oldu. Ayrıca bu başarı yeri olan rekabetçi maliyet yapısı ve güçlü tur operatörünün rolüne de değinildi. SunExpress Hava Yolları, başarılarını tebrik eden ve desteğini eksik etmeyen misafirlerine ve takipçilerine teşekkür etmeyi de unutmadı.

    SunExpress, Antalya merkezli olarak faaliyet göstermesine karşın, Anadolu kentlerini Avrupa kentlerine bağlamada kolaylık sağlaması sebebi ile İzmir ‘i de aktarma merkezi olarak kullanmaktadır. Bugün İstanbul dışındaki kentleri hava yolu şirketi merkezi olarak kullanması da şirketin dikkat çeken özelliklerinden biridir. Uçak sayısını artırarak, kapasitesini de günden güne artırmak isteyen şirket, hızlı bir büyümenin içerisine girmiş bulunuyor. Bu özelliği, bugün pek çok otoritenin de dikkatinden kaçmıyor. Bu doğrultuda SunExpress Hava Yolları ‘nın layık görüldüğü ödüller de gündemde. Önümüzdeki yıllarda, büyümenin daha da hızlı gerçekleşmesi planlanıyor. 3. Havalimanı’nın SunExpress için de hızlandırıcı ve güçlendirici etkilerinin olması beklenmekte. Bu şekilde de kısa sürede büyük başarılar söz konusu olabilmektedir. SunExpress ile seyahat etmek, özellikle Avrupa uçuşlarında bir ayrıcalık olarak düşünülebilir. Şirketin bu rotadaki tecrübesi ve arkasındaki büyük şirketler düşünüldüğünde, kalite ve konforu da şaşırtıcı değildir. Bu deneyimi yaşamadıysanız ve siz de yaşamak istiyorsanız, uçak bileti alımında SunExpress Hava Yolları uçak bileti satın almanız ve yolculuğa hazır olmanız yeterli. www.ucakbileti.com.tr adresi, sizin için ideal bir bilet satın alma noktası olacaktır. Çünkü seyahat acenteleri, yetkili satış noktaları ve benzeri düşünüldüğünde, en hızlı sonuç alacağınız seçenek internet üzerinden uçak bileti satın almak olacaktır. Burada sunulan kullanım kolaylığı, aradığınız seferin uçak biletini kolayca bulmanızı sağlayacak, ayrıca size mümkün olan en uygun fiyatı sunacaktır. Bunun sebebi ise tamamen daha düşük maliyetler ile hizmet verilmesindendir ve hem satan hem satın alan için son derece mantıklı bir uygulamadır. Bu sebeplerledir ki uçak biletini internet üzerinden satın almak son yılların en çok tercih edilen seçeneği. Tek endişe olan güvenlik önlemlerinde ise 3D Secure güvenlik sisteminin mevcut olup olmadığını kontrol etmeniz yeterli. Bu sistem ile korunan adresler son derece sorunsuz bir şekilde biletinize kavuşmanızı sağlar. Siz de güvenle ve konforla seyahat edebilir, maddi olarak da ciddi boyutta bir tasarruf elde edebilirsiniz. 

    Yorum Gönder