Dil Seçiniz

SunExpress Kış Sezonu Açılışını Yaptı

SunExpress ile kış aylarında uçmak da çok zevkli! www.ucakbileti.com.tr 'den SunExpress uçak bileti oldukça uygun fiyatlara satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress Kış Sezonu Açılışını Yaptı

  2010 yılında, Anadolu’dan Almanya’ya düzenlediği seferler ile ülkemizdeki hizmetine başlayan SunExpress, Antalya merkezli olan bir hava yolu şirketidir. Aslında ilk olarak 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa tarafından ortak bir kuruluş olan hava yolu şirketi, sadece Antalya’dan Frankfurt’a charter uçuş düzenleyen bir firmaydı. Ardından ise Türkiye’deki etkin faaliyetlerine yer verdi ve bugün ülkemizde hizmet veren başarılı hava yolu şirketlerinden biri olarak biliniyor. Anadolu’nun çok sayıdaki kentini Almanya’daki pek çok noktaya başlayan firma bunun dışında da çok sayıda farklı rotaya uçuş gerçekleştiriyor. Üstelik fiyatlarının rakiplerine göre uygun oluşu ve zaman zaman uygulanan kampanyalar ile SunExpress Hava Yolları, oldukça sevilen bir firmadır. Özellikle Almanya yönlü seyahat edecek olan yolcular için ideal bir seçenektir. Bu konu ile alakalı olarak, firmanın henüz uygulamaya soktuğu bir durumdan bahsetmek gerekiyor.

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın ortak kuruluşu olan SunExpress, 2015 ve 2016 sezonu için çalışmalarını tamamladı ve net rakamlar ile durum hakkında bir açıklamada bulundu. Önümüzdeki 2015 – 2016 kış sezonuna dair yapılan değerlendirmelere göre, SunExpress Hava Yollarıhem iç hatlarda hem de dış hatlarda toplamda 49 noktayı kapsayan bir uçuş planına sahip olacak. Bu noktalara ise toplamda 714 uçuş gerçekleştirecek ve toplamda arz edeceği koltuk sayısı da 135 bine yakın olacak. Herkes uçsun diye sloganına sahip olan firma, uygun fiyatlar ile bu güne dek çok sayıda yolcusunu, en uygun fiyatlar ile varış yerine ulaştırmışken, bu yıl yıldönümü şerefine ayrıca uygun fiyatlar tesis ediyor. Firma kış tarifesinde her şey dâhil 29,99TL ‘den başlayan fiyatlar sunarak, yolcuları için şimdiden duyurularını yapmaya başladı. SunExpress uçak bileti alarak, bu yıl seyahat etmenin keyfi apayrı olacak gibi görünüyor.

  SunExpress Hava Yolları, 2012 yılında İzmir’i aktarma merkezi olarak belirlemiş ve buradan pek çok noktaya da doğrudan seferler düzenlemeye başlamıştı. Firma ile ilgili olarak son elde edilen bilgilere göre, önümüzdeki sezonda İzmir – Antalya arasındaki uçuş sayısı günde 4’e kadar çıkarılacak. Bununla birlikte İzmir – Adana arasındaki seferlerin de günde 3’e kadar çıkarılması planlanıyor. SunExpress, İzmir – Kayseri ve İzmir – Trabzon arası sefer sayısını haftada 10’a yükselteceğini duyururken, Türkiye’nin en uzun iç hat seferi kabul edilen İzmir – Van seferlerinin de haftalık 13 sefer sayısı ile gerçekleşmesi planladığını dile getiriyor. Artık SunExpress uçak bileti alarak, daha rahat seyahat edebilirsiniz demek oluyor bu durum. Çünkü sefer sayısının fazlalığı, önümüzdeki sezonda istediğiniz zaman istediğiniz yönde SunExpress ‘i tercih edebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca İzmir aktarma merkezi ile ilgili olarak aldığı yeni bir karara göre, yurt içinde şuan gerçekleştirdiği 13 noktaya seferi ve yurt dışında da uçtuğu 30 noktaya İzmir üzerinden aktarma verecek. Kış aylarında rakipsiz olacak gibi görünen ve hazırlıklarını erkenden tamamlayarak, avantajlarını dile getirmeye başlayan Türk Hava Yolları ve Lufthansa destekli hava yolu şirketi, başarılarını sürdürüyor. Son olarak rakipsiz gibi göründüğü Antalya – Diyarbakır hattında ise haftalık uçuş sayısını 10’a kadar çıkaracağını duyurdu.

  Ayrıca, İzmir ve Antalya’dan en fazla dış hat uçuşu olan SunExpress Hava Yolları, önümüzdeki kış sefer sayısında büyük oranda arttırması ile ciddi bir ilgi görecek gibi görünüyor. Sun Express uçak bileti alarak, önümüzdeki kış konforlu seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik erkenden biletinizi alarak, tasarruf da sağlayabilirsiniz. SunExpress uçak bileti alırken tasarruf sağlamanın bir yolu da alışverişinizi internet üzerinden gerçekleştirmenizdir. Türk Hava Yolları ve Lufthansa güvencesi ile yurt dışına uçmak için internet üzerinden güvenli adresleri tercih ederek sorunsuz işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Bu amaçla güvenin yanında kullanışlılık da sunan www.ucakbileti.com.tr ‘yi tercih etmeniz, sizin sorunsuzca SunExpress uçak bileti almanızı sağlayacaktır. Filtreleme özelliğinin sağladığı avantaj ile aradığınıza doğrudan ulaşabilirsiniz. SunExpress ‘in kış yeniliklerinden ve uygun fiyatlarından faydalanarak, hem harika bir seyahat gerçekleştirirsiniz hem de uygun fiyatlar yakalamış olursunuz. Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak kuruluşu olan SunExpress Hava Yolları ‘nın sunduğu ayrıcalıkları değerlendirdiğiniz gibi, internet üzerinden uçak bileti alımı yaparak hem maddi tasarruf sağlarsınız hem de zamanınız size kalır. 

  Yorum Gönder