Dil Seçiniz

SunExpress’in Yeni Siparişleri Teslim Ediliyor

SunExpress yeni uçağına kavuştu. www.ucakbileti.com.tr 'dan uygun fiyatlara SunExpress uçak bileti alabilir ve keyifli gezilere adım atabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    SunExpress’in Yeni Siparişleri Teslim Ediliyor

    SunExpress, 1989 yılı itibariyle Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın ortak çabaları ile faaliyet göstermeye başlamış olan bir hava yolu şirketidir. Anadolu’nun pek çok kentini hem yurt içinde hem de yurt dışında çok sayıda noktaya bağlıyor olması sebebi ile ülkemiz için özel bir öneme sahiptir. Başarılı şirket, faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde sürekli olarak filosunu genişletmiş ve dolayısıyla sürekli olarak da yolcu sayısını artırmıştır. Bu başarılarını, işini iyi yapması ile elde ettiğini söylemek mümkün. Çünkü mümkün olan en uygun fiyatları sunarak, kaliteli bir seyahat imkânı tesis ediyor olması, SunExpress ‘i son derece özellikli bir hava yolu şirketi haline getiriyor. Misafirlerini memnun eden hizmeti ile ülkemizdeki varlığını da sabitlemiş bulunuyor. SunExpress Hava Yolları, özellikle Avrupa ile Anadolu arasındaki köprünün mimarıdır. İki bölge arasındaki ulaşımın ana damarı niteliğine sahip olan şirket, iki ülkenin hava yolu devlerinin çabaları ile bu özelliğe sahip olmuştur. Başarılı iş birliklerinin bir getirisi olan hava yolu şirketi, günden güne gelişimi ile yolcu sayısını daha da artırmakta ve ulaşım noktalarında da artış sağlamaktadır.

    SunExpress, geçtiğimiz günlerde sık sık duyduğumuz haberlerinden biri ile gündeme geldi. Kısa süre önce şirketin 50 uçaklık siparişini duymuştuk. Bugün ise şirketin mevcut olan 50 adet Boeing uçak siparişinin ilkinin teslimi gerçekleşti. Üretimin tamamlanmasının ardından, test uçuşlarına başlanan uçak bu aşamayı geçtikten sonra kuyruk tescili ve boyama işlemleri gerçekleştirilmiş ve bugün şirkete teslim edilmiştir. 50 adet uçak siparişi ile filosunu genişletme çabasında olan şirket, bugüne kadar 59 adet Boeing uçağı ile uçuş hizmeti sunmaktaydı. Teslim aldığı son uçağı ile birlikte ise bu sayıyı 60’a yükseltti. Böylece şirketin yolcu kapasitesinde de artış meydana gelmiş oldu. Sipariş edilen uçakların 10 adedi opsiyonlu iken, 25 tanesi Next Generation 737 – 800 tipi, 15’i ise 737 – 8 Max tipi olacak. Bugün ilki teslim edilen uçakların geri kalanının teslimi ise, belli aralıklar ile 2021 yılına dek sürecek. Bu süreçte SunExpress de Avrupa ve Türkiye turizminde önemli bir yer edinmiş olacak. Genişleyen filosu ve yolcu sayısındaki düzenli artış, şirketin edineceği yeri sağlamlaştırmış oluyor. SunExpress Hava Yolları ‘nın sipariş ettiği uçaklar ile hedeflediği sadece genişleyen filo ve artan yolcu sayısı değildir. Aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayan son teknoloji uçaklar, şirket için önemli boyutta bir tasarrufun da temini sağlayacak. Böylece, şirket geleceği için oldukça önemli bir karar vermiş ve bunu uygulamaya koymuş bulunuyor. Uçakların tamamının teslim edilmesi ile birlikte, SunExpress Hava Yolları, Avrupa’nın en modern filosu ile üst düzey bir hava yolu ulaşım hizmeti veriyor olacak. Bu da şirket prestiji için son derece önemli bir özelliktir. Bakım maliyetlerinin düşük olması, yakıt tasarrufu sağlaması ve daha uzun menzilde daha az emisyon oranına sahip olması ile Avrupa’nın en modern filolarından birine sahip olunmakla kalmıyor, şirketin dünya çapındaki başarısı da oldukça üst sıralara taşınıyor. Bu sebeple SunExpress, uzun vadede geleceğini garanti altına alan çok önemli bir karar vermiş bulunuyor.

    SunExpress, havacılık anlamında sunduklarını, gelecekte seri bir artış ile yükseltecek gibi görünüyor. Bunun temel sebebi mevcut olan uçak siparişi olmakla birlikte, bir diğer sebebi de kaliteli hizmetidir. Özellikle Almanya ile Türkiye arasındaki uçuşlarda en uygun fiyatlar ile en uygun hizmeti sunuyor olması, özellikle bu rotada en çok tercih edilen hava yolu şirketi olmasını da sağlamaktadır. Siz de gelecek seyahat planlarınız için SunExpress Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Bunun için seyahat tarihinizden 3 – 4 hafta öncesinde uçak bileti işlemlerinizi tamamlamış olmanızı önermekteyiz. Turizm acenteleri, uçak bileti satış noktaları ve internet siteleri gibi pek çok nokta, uçak bileti alımınızı kolaylaştırıyor, ancak en kolay yoldan en uygun fiyatları sunan www.ucakbileti.com.tr sizin için daha cazip bir noktadır. Buradan, aradığınıza kolay ulaşırsınız ve mümkün olan en uygun fiyat ile sadece saniyeler içerisinde uçak biletinizi satın almış olursunuz. SunExpress Hava Yolları ile seyahat etmenin keyfi böylece katlanmış oluyor. Artan zamanınız ise size kalıyor.

    Yorum Gönder