Dil Seçiniz

SunExpress Boeing Uçağı Test Ediliyor

SunExpress'in 51. Boeing uçağı gelmek üzere. www.ucakbileti.com.tr üzerinden en cazip fiyatlı SunExpress uaçk bileti satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    SunExpress Boeing Uçağı Test Ediliyor

    Ülkemizde ulaşım imkânı sunan şirketlerin en iyilerinden biri olan SunExpress, arkasındaki Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları güvencesi ile hızlı bir büyüme grafiğine sahiptir. Yine Türkiye genelinde değerlendirecek olursak, en geniş filolardan birine sahip olması ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Halen yapımı süren 3. Havalimanı ile birlikte yaşanması beklenen havacılık patlamasında büyük bir pay almak isteyen şirket, bu doğrultuda filosuna daha da özen göstermeye başladı. Yeni uçak siparişlerinden bunu anlıyoruz ve yeni uçakları ile birlikte şirketin seviyesini de yukarılara taşıdığını anlamak zor değil. Yakın zamanda SunExpress ‘in yeni Boeing uçaklarının haberini yapmıştık. Bugün ise test sürüşüne çıkan uçağının bilgisi ulaştı. Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren şirketin, Boeing firmasından sipariş ettiği Boeing B737 – 800 tipi uçak Renton Muni Havalimanı’ndan havalanarak ülkemize doğru yola çıktı. Boeing firması, yeni nesil Boeing 737 serisi uçaklarını Washington eyaletindeki Renton Muni Havalimanı’nda üreterek, yine buradan teslimat noktasına ulaştırıyor.

    SunExpress ‘in siparişi olan uçağın test sürüşü ise ilk olarak Boeing’in Everett ‘deki tesislerine gerçekleştirilen uçuş ile yapılmış oldu. XQ 353 sefer sayısı ile uçuş yapan uçak TC – SEJ kuyruk tesciline sahip oldu. Uçağın test sürüşlerinin tamamlanmasının ne kadar süreceği bilinmezken önümüzdeki günlerde uçağın teslimatının yapılması planlanıyor. SunExpress Hava Yolları ‘nın filosuna katılacak olan Boeing 737 – 800 tipi uçak bu tipteki 51. uçak olacak. Kısa süre sonra şirket filosuna katılacak olan uçak, daha kaliteli yolculuk imkânın sunulasını sağlayan modelin 51.sini temsil ediyor. SunExpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları ‘ndan aldığı güç ile birlikte, filosundaki artışı sürdürüyor ve önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir uçuş hizmeti sunacak gibi görünüyor. Kapasitesinin artışı, sefer ve yolcu sayısındaki artış ile birlikte, daha geniş bir ağa ulaşım imkânı da sağlıyor.

    SunExpress Hava Yolları, uzun yıllardır ülkemizi özellikle Avrupa ülkelerine bağlayan önemli bir şirkettir. Anadolu kentlerini Avrupa’ya özellikle de Almanya ‘ya bağlıyor olması en önemli özelliklerindendir. Antalya merkezli şirket, İzmir ve Antalya yoğunluklu olarak Anadolu kentleri ile Avrupa kentleri arasında ulaşım sağlıyor ve bu özelliği ile de farklı bir niteliğe sahiptir. Üstelik uygun fiyatlar sunuyor olması, şirketin en önemli özelliklerinden bir diğeridir. Uygun fiyatlara karşın daha üst düzey bir uçuş deneyimi sunmak isteyen şirket, Boeing 737 – 800 tipi uçaklarının sayısını artırmaktadır. Son olarak teslim edileceği duyurulan TC – SEJ kuyruk tescilli uçak ise yakın zamanda ülkemize doğru harekete geçecek. Böylece daha konforlu ve daha güvenli bir hava yolu ulaşımı sunan Boeing 737 – 800 tipi uçaklarının sayısını 51’e yükseltmiş olacak. SunExpress Hava Yolları ile seyahat etmeyi planladığınız takdirde sizin de bu uçaklar ile yolculuk etme şansınız artmış oluyor bu şekilde. Uçak biletinizi almadan önce uçak bilgilerini öğrenerek, bilet satın alırsanız, bu bilgiye göre hareket etmiş olursunuz. Ayrıca SunExpress uçak bileti alırken size en uygun fiyatları sunacak olan adresleri tercih etmeniz, daha ucuza seyahat etmenizi ya da aynı fiyata bir üst sınıfın kalitesini tecrübe ederek seyahat etmenizi sağlayabilir. Bu sebeple internet üzerinden uçak bileti satışı yapan www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri tercih edebilirsiniz. Güvenlik önlemleri konusunda da size endişe yaratmayan site ve benzerleri, güvenle uçak bileti satın almanızı sağlıyor. Aradığınızı kolayca bulup, ödemenizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz sistem ile seyahat hazırlıkları keyifli hale geliyor. Çünkü genellikle yolculuğa çıkmadan önce yapılması gereken en önemli hazırlık uçak biletinin alınmasıdır. İstenilen noktaya en uygun saat ve tarihte hem de en uygun fiyatlar ile uçmak için çok zaman harcamamak isteriz. Lakin önceden uçak bileti alımında tek seçenek olan seyahat acenteleri, daha fazla zaman harcamamıza sebep olurken, aynı zamanda da daha yüksek fiyatlar sunmaktaydı. Artık bu sistem tamamen değişti. Sadece birkaç dakikamızı ayırarak, en uygun fiyatlar ile istediğimiz sefere uçak bileti satın alabiliyoruz. Kısacası internet dünyası ile seyahat etmek artık daha keyifli!

    Yorum Gönder