Dil Seçiniz

Sun Express’in 50 Yeni Uçağı

Sun Express, yeni uçaklarını teslim almaya başladı. Sun Express uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresinden alınarak uygun fiyatlar yakalanabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Sun Express’in 50 Yeni Uçağı

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa ‘nın iştiraki ile kurulan Sun Express, geniş filosu ile ülkemizde havacılık alanında önemli bir isimdir. Özellikle Almanya – Türkiye bağlantılarında geniş bir uçuş ağının olması, en çok tercih edilen firma olmasını sağlamaktadır. Sun Express, uçuş ağı ve filo genişliğinin yanında, başarılı hizmeti ile de tercih edilmektedir. Çünkü hava yolculuğu, pek çok detayın bir arada bulunduğu bir hizmet alanıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamış olan firma, kaliteli uçuş hizmetini daha da geniş bir kitleye ulaştırmak amacıyla, yeni uçakları ile uçmayı hedefliyor. Sun Express, son elde edilen bilgilere göre 10 tanesi opsiyonlu olmak üzere 50 uçak siparişi verdi. Boeing 737 – 800 ve 737 – 8 Max tipi olacak olan uçakların teslimi ile ilgili olarak ise şöyle bir yol izleniyor. Uçakların siparişi aslında 2014 yılının Şubat ayında verilmişti. Ancak uçakların teslimi oldukça uzun sürüyor. Sipariş edilen uçaklardan ilkinin hazırlıklarına başlandı ve neredeyse tamamlandı gibi görünüyor. Hazırlanan ilk uçak, Sun Express renklerine boyanarak, Boeing Field ‘de test uçuşlarını sürdürüyor. TC – SEI kuyruk tescilli olan uçak, Haziran ayı içerisinde Sun Express ‘e teslim edilecek gibi görünüyor.

  İlk uçağını içinde bulunduğumuz ay içerisinde teslim olacak olan Sun Express, 10 tanesi opsiyonlu olmak üzere toplamda 50 adet olan uçağını önümüzdeki yıllar içerisinde tek tek teslim alacak. Sipariş edilen uçakların tamamının teslim edilmesinin 2021 yılında tamamlanması bekleniyor. Sipariş edilen uçakların bedeli ise oldukça büyük meblağları karşımıza çıkarıyor. Sun Express ‘in verdiği 50 uçağın liste fiyatı üzerinden toplam değeri 4 milyar 750 milyon dolar olarak açıklanıyor. Uçak siparişleri ile ilgili olarak elde edilen diğer bilgilere göre ise kesin sipariş olan uçakların 25 tanesi Next Generation 737 – 800 ve 737 – 8 Max tipi olacak ve bu uçakların tesliminin 2015 ile 2021 yıllarında teslim edileceği, kesinleşen bilgiler arasında. Diğer sipariş detaylarına göre ise kesinleşen 15 adet uçak tipi de serinin başarısını kanıtlamış modeli olan B737 – 800 Max olacak. Diğer taraftan 10 opsiyonlu uçak ise yine B737 – 800 olacak.

  Konu ile ilgili olarak ise Sun Express yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre, firmanın aldığı bu karar ile Sun Express Türkiye ‘de ve Avrupa’daki büyümesini garanti altına almış oldu. Sun Express Genel Müdürü Paul Schwaiger ‘in yaptığı açıklamaya göre son derece tasarruflu bir uçak tipi olan 737 Max, Sun Express için son derece avantajlı bir seçim olmuştur. Yakıtı oldukça verimli bir şekilde kullanan bu tip uçaklar, yüzde 14 oranında ek yakıt tasarrufu sağlayacak özel bir teknoloji geliştirilmesi ile tasarlanmıştır. Ayrıca bu tasarrufu sağlamak amacıyla tasarlanan kanatçıklarda aerodinamik iyileştirmeler yapılmış ve son teknoloji olan CFM Uluslararası LEAP -1B motorlar kullanılmıştır. Tabi bu yeniliklerin avantajları, uzun süreli bir kullanımda hissedilecek, ancak bu durum da Sun Express ‘in Türkiye ve Avrupa’daki konumunu sabitleyen bir unsuru teşkil ediyor. Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say ise bu kapsamlı uçak siparişinin Sun Express için bir kilometre taşı olduğunu belirtmiştir. Türkiye’nin turizmi için vazgeçilmez bir ulaşım aracı olan Sun Express, bu konumunu daha da geliştirerek korumak için bu siparişin gerekli olduğunu dile getirmektedir.

  Sun Express, hizmet kalitesinin yanında uçak bileti alım sürecinde de pek çok avantaj ile karşılaşacağınız bir firmadır. Özellikle internet üzerinden yapacağınız uçak bileti alımlarında, oldukça cazip bir işlem gerçekleştirirsiniz. Özellikle www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederek yapacağınız Sun Express uçak bileti alımlarında, hem istediğinize ulaşmanız kolay olur hem de en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr adresinde sunulan filtreleme seçeneği ve seyahat önerileri ile seyahat kararınızı verirken, hiç zorlanmazsınız ve sizin için en doğru olan rotaya en doğru sefer ile seyahat edebilirsiniz. Uçak biletinizi internet üzerinden, oturduğunuz yerden almanın rahatlığı ve zaman tasarrufu da yadsınamayacak ölçüdedir. Sun Express uçak bileti alarak, ilerleyen yıllarda da Türk Hava Yolları ve Lufthansa güvencesi ile seyahat etmemiz mümkün olacak. En uygun fiyatlar ile Sun Express uçak bileti almak için site üzerinden kısa bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. 

  Yorum Gönder