Dil Seçiniz

SunExpress ‘in 25. Yılı

SunExpress 25. yaşına bastı! www.ucakbileti.com.tr 'den mümkün olan en uygun fiyatlar ile SunExpress uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    SunExpress‘in 25. Yılı

    Türkiye, 1930’lu yıllar ile birlikte havacılık faaliyetleri ile tanışma fırsatı bulsa da bu tarihlerde sadece özel isimler bu imkândan faydalanabiliyordu. Devlet kontrolünde bu hizmeti veren Türk Hava Yolları 1960’lı yıllar ile birlikte daha özerk bir hal aldı ve 2000’li yıllara gelene kadar mümkün olduğunca fazla yolcu hedefledi. Buna karşın yolcu ve sefer sayıları son derece kısıtlıydı. Üstelik 2000’li yıllara kadar, dünya geneline göre hava yolu ulaşımı kullanımında geride kalmaktaydık. Art arda açılan çeşitli hava yolu şirketleri, bu anlamda büyük bir destek sağlasa da fiyatların yüksekliği, herkesin bu imkândan faydalanmasına imkân tanımıyordu. 2000 yılından sonra ulusları faaliyetleri ile gündeme gelen Türk Hava Yolları, büyük çaplı bir atılım ile küresel bir şirket haline geldi ve herkesin uçak ile seyahat imkânını kullanabilmesi için daha uygun fiyatlar sunan bir şirketin temellerini attı. Almanya‘nın ve Avrupa‘nın en başarılı hava yolu şirketi olan Lufthansa ile iş birliği yapan şirket SunExpress adı ile bir şirket kurarak özellikle iki ülke arasında uygun fiyatlı ulaşım sağlamayı hedefledi. Bu doğrultuda hem iç hatlarda hem de dış hatlarda çok uygun fiyatlar ile seyahat etmek mümkün hale geldi.

    SunExpress Hava Yolları, bugün hem yurt içi ulaşımda hem de Avrupa ülkeleri ile Anadolu’yu birbirine bağlama konusunda en başarılı isimlerden biri haline gelmiştir. Bu durumda büyük emeği olan şirketler ise kaliteleri ile SunExpress ‘e de güven vermektedirler. SunExpress yolcuları, bu güveni bilerek güvenli ve kaliteli uçuşları uygun fiyatlara gerçekleştirebiliyorlar. SunExpress Hava Yolları, bu yıl bu alandaki tam 25. Yılını dolduruyor. 25 yıllık tecrübesi ve geniş filosu, şirketin ülkemizin en başarılı isimlerinden biri olduğunun da bir göstergesi kabul edilebilir. Bu yıl 25. Yaşını dolduran SunExpress Hava Yolları, zaman zaman yolcularına özel fırsatlar gündeme getiriyor ve bu özel yılı en önemli destekçileri ile kutlamayı tercih ediyor. Ayrıca şirketin yetkili isimleri kısa açıklamaları ile yılın önemine vurgu yapmakta. Yetkililerin beyanına göre SunExpress, bu zamana kadar yani 25 yıllık hizmet süresinde 3,5 milyon yolcuyu gideceği yere ulaştırmış. Münih Havalimanı Müdürü olan Dr. Michael Kerkloh açıklamalarında, SunExpress ‘in 25 yıl önceki ilk seferinden bu yana toplam 26 bin kalkış ve iniş yaptığını belirtti. Şirketin gelecek 25 yılda da aynı başarı ve memnuniyet ile hizmet vermesi ve daha yüksek rakamlara ulaşmasını temenni ettiğini belirtti. Ayrıca SunExpress Hava Yolları Ticari Bölümler Şefi olan Andreas Thams, hedefleri doğrultusunda Münih üzerinden haftada toplam 50 uçuş ile dünyanın en güzel tatil noktaları olan Akdeniz, Kızıldeniz ve Kanarya Adaları’na ulaşılacağını dile getirdi. Diğer taraftan SunExpress Hava Yolları ‘nın tüm uçuş noktaları ve seferlerinde çeşitli kampanyalar ile tatiller daha keyifli hale getiriliyor. 25. Yıl şerefine özel olarak ara ara sunulan kampanyaları da kaçırmamanız önerilir. Böylece seyahat etmek daha keyifli hale gelirken şirketin sunduğu hizmet de daha cazip hale gelecektir.

    Hava yolu şirketinin sunduğu kampanyalar ve indirimleri takip etmek, şirketin haberlerini takip etmek ve mümkün olan en uygun fiyatlar ile uçak bileti almak için ise www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada bulacağınız uçak biletleri, sizin için en cazip fiyatlarla sunuluyor ancak, bilindiği gibi uçakların doluluk oranının artması ile birlikte uçak bileti fiyatları da artış gösteriyor. Bu artışa yakalanmamak için en azından yolculuk tarihinizden 3 – 4 hafta öncesinde uçak biletinizi almanız önerilmektedir. Böylece aynı uçak için diğer yolculardan daha ucuza uçak bileti satın alabilirsiniz. Verilen bu bilgilerin ışığında, daha düşük maliyetler ile daha konforlu yolculuklara çıkabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden uçak bileti satın almak, oldukça pratik bir işlemdir. Yani sadece birkaç dakikanızı harcayarak uçak bileti satın alabilirsiniz. Bu da hazırlıklarınızı yapmak için size daha fazla zaman kalacağı anlamına geliyor. Rahat rahat diğer hazırlıklarınıza yoğunlaşabilirsiniz ve gideceğiniz yerde çeşitli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Siz de pratik ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledip seyahatinizi sıkıcı hale getirmemek için uğraşıyorsanız, bu imkân tam size göre.

    Yorum Gönder