Dil Seçiniz

Sun Express de Yeni Uçağına Kavuştu

SunExpress filosunu genişletmeye devam ediyor. www.ucakbileti.com.tr 'den siz de en ucuz SunExpress uçak bileti alışverişini yapabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Sun Express de Yeni Uçağına Kavuştu

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları gibi iki büyük hava yolu firmasının ortak kuruluşu olan Sun Express, hızla büyüyüp Türkiye’nin hava yolu sektöründe önemli bir konuma ulaştı. Bu hızını da halen sürdürerek, başarısını katlamaktadır. Ülkemizin başarılı hava yolu şirketleri arasında anılan Sun Express Hava Yolları, bu gücünü arkasındaki hava yolu devlerinden alıyor. Aynı zamanda da verdiği kaliteli hizmeti kusursuz bir şekilde sürdürdüğü için başarıları da katlanarak artıyor. Bugün ülkemizde faaliyet gösteren tüm hava yolu şirketleri, hedeflerini daha da yükseltme hareketinde bulunuyor. Bunun temel sebebi ise ülkemizin havacılık potansiyelinin büyük oranda artışı ve 3. Havalimanı çalışmaları ile birlikte gelecekteki büyük pastadan mümkün olan en fazla payı alma isteğidir. Havalimanı inşaatının bitiminde her hava yolu şirketi mümkün olan en üst düzey kapasiteye ulaşma isteğine sahiptir. Dolayısıyla hemen hemen her hava yolu şirketi filo genişletme çalışmaları ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde pe çok hava yolu şirketinin yeni uçak siparişleri ve filolarına dâhil olan yeni uçaklarından bahsetmiştik. Havacılık haberleri arasında yer alan bu haberlere ek olarak bugün Sun Express ‘in de yeni uçağı söz konusu oldu.

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları ‘nın ortak oluşumu olan ve Antalya merkezli hareket eden Sun Express Hava Yolları, yeni siparişi olan Boeing tipi uçağın şirkete teslim edilmek üzere hareket geçmesi ile birlikte gündeme düştü. Amerikalı dev uçak üreticisi Boeing, Sun Express ‘in sipariş ettiği yeni uçağı dün gönderdi ve Antalya ‘ya inişi de gerçekleşti. Şirketin sipariş ettiği uçak Boeing B737 – 800 tipi olmakla birlikte, şirketin filosundaki 50. Boeing B737 – 800 olacak. Söz konusu olan Sun Express siparişi uçak, dün Boeing ‘in Seattle ‘daki merkezinden havalanarak ülkemize ulaştı. XQ52 sefer sayısı ile yolculuk eden uçak TC – SEN kuyruk tescili ile hizmet verecek. Seattle ‘dan hareket ederek Antalya’ya gelecek olan uçak, bu arada İzlanda’da mola verdi. İzlanda’nın Keflavik kentinde kısa bir molanın ardından tekrar Antalya’ya doğru harekete geçildi. Sun Express Hava Yolları ‘nın 50. Boeing B737 – 800 tipi uçağı olan söz konusu uçak saat 5.43 itibariyle şirketin merkezi olan Antalya Havalimanı’na iniş gerçekleştirdi. Yakın zamanda ise seferlere katılması ve büyüyen şirketin, gelişim hızına hız katması bekleniyor.

  Sun Express, geniş bir filoya sahip olması ile ülkemizde havacılık listelerinde belli bir konuma sahiptir. Ancak buna ek olarak, diğer şirketler gibi o da çeşitli faaliyetler ile daha da hızlı büyümeye çalışıyor. Sun Express Hava Yolları, en az ülkemizdeki diğer hava yolu şirketleri kadar büyük bir potansiyelle hizmet veriyor. Başarılı bir havacılık örneği olmasının en önemli sebebi ise mükemmel personelidir. Özellikle kabin ekibinin hoşgörü ve samimiyeti, şirketin misafirlerinin memnuniyetini sağlayan en önemli unsurdur. Samimiyet ve hoşgörü karşısında diğer aksaklıklar da görünmez bir hal almaktadır.

  Sun Express ‘i kusursuz uçuş deneyimini henüz yaşamayanlardan iseniz şirketin hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok noktaya uçtuğunu bilmelisiniz. Özellikle Almanya seyahatleriniz için en cazip hava yolu şirketi Sun Express ‘tir. Almanya’nın tüm kentlerini Anadolu’ya bağlayan şirket, size gelecek seyahatiniz için de cazip rotalar sunmaktadır. Sun Express uçak bileti almak için ise tercih edebileceğiniz pek çok seçenek var. Bunlardan biri klasik olarak seyahat acenteleridir. Diğeri ise internet dünyasının sunduğu nimetlerdir. Seyahat acentelerinin sunduğu standart yüksek fiyatları tercih etmezseniz, daha düşük fiyatlar sunan mobil uygulamaları ve internet sitelerini tercih edebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr bu konuda en çok tercih edilen isimlerden biridir. Sunduğu düşük fiyat, masraflarının azlığı sebebi ile tesis edilmektedir ve aynı rotalarda daha düşük bir seyahat masrafı ile yolculuk edilmesini sağlamaktadır. Üstelik zaman tasarrufu da sağlıyor. Çünkü her hangi bir işiniz ile uğraşırken bile internetten uçak bileti alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir bilgisayar ya da akıllı telefon. Bu şekilde planladığınız seyahatler daha da keyifli hale gelecektir. Çünkü hiç yorulmadan gezi planı yapabilir ve tüm hazırlıklarınızı son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Yorum Gönder