Dil Seçiniz

SunExpress Doğrudan Adana’ya Uçuyor

SunExpress bir yenilik ile gündemde! www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden uygun fiyatlar ile SunExpress uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress Doğrudan Adana’ya Uçuyor

  Havacılık anlamında bir dünya devi haline gelen Türk Hava Yolları, kendisi gibi Avrupa ‘nın en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan Lufthansa Hava Yolları ile birlikte harekete geçerek SunExpress Hava Yolları ‘nın temellerini atmıştır. Yıllardır ülkemizde hava taşımacılığı hizmeti veren şirket, özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki ulaşımda etkindir. Antalya merkezli olarak çalışan şirket özellikle Anadolu kentlerinin Avrupa ‘ya ulaştırılması konusunda oldukça başarılıdır ve bu alanda rakipsiz olduğu bile söylenebilir. Antalya ya da İzmir aktarmalı olarak gerçekleştirilen SunExpress Hava Yolları Almanya seferleri, hemen hemen ülkenin her kentine düzenlenmektedir. Bu durum da ülkemizden Almanya üzerinde yapılan seferlerde şirketin en büyük çeşitliliğe sahip olmasını sağlıyor. Şirketin havacılık alanında bir eksiklik olarak gördüğü aktarmalı yurt içi uçuşlar, artık SunExpress girişimi ile tarihe karışacak.

  Ülkemizde havacılık sektöründe bir ilk niteliği taşıyan aktarmasız yurt içi uçuş kavramını uygulamaya sokan şirket, artık aktarma şehri olmadan uçuş sağlayacak. Bunun ilk örneği olan Adana uçuşları, artık önceden olduğu gibi İstanbul aktarmalı olarak gerçekleştirilmeyecek. Doğrudan varış noktasına hareket edecek olan uçaklar, daha kısa sürede daha sorunsuz olarak varış yerine iniş yapacak. Türkiye’de hava yolu sektörü adına önemli bir gelişme olan bu uygulama, artık SunExpress ile gerçekleştirilecek. Adana ‘dan Türkiye’nin diğer kentlerine düzenlenen seferlerde, İstanbul aktarmalarının son bulacak olması, diğer şehirler için de umut verici bir gelişmedir. Diğer kentler arasındaki ulaşımda da artık, İstanbul aktarması kullanılmaması bekleniyor. Böylece, hava yolu ulaşımı ülkemizde seviye atlamış olacak. Ulaşım süreleri için de önemli bir gelişme olarak değerlendirmek mümkün SunExpress Hava Yolları ‘nı.

  SunExpress, uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren başarılı bir hava yolu şirketi olarak tanınıyor. Bunun yanında, günden güne kalitesini artırdığını da unutmamak gerek. Geniş ulaşım ağını hem yurt içi hem de yurt dışı anlamında geliştirerek, dünya genelinde başarılı isimler arasında yer alma hedefine sahiptir. SunExpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları desteği ile birlikte, son Skrtrax ödüllerinde yer almayı başararak emeklerinin karşılığını almış ve başarılı çalışmalarını da kanıtlamıştır. Avrupa genelindeki listelerde yer aldığı konum ve nitelik, şirket hakkında ve faaliyetleri hakkında önemli ipuçları vermektedir. Başarılı hava yolu şirketleri ile seyahat etmenin farkını bilenlerdenseniz, dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden Türk Hava Yolları ‘nın destekleri ile kurulmuş olan SunExpress Hava Yolları ile seyahat etmekten keyif alırsınız. Ülke genelinde olduğu gibi uluslararası seyahatlerinizde de bu ayrıcalığı uygun fiyatlara hissedebilirsiniz. Çünkü SunExpress Hava Yolları düşük maliyetli hava yolu şirketleri kategorisinde yer alır ve düşük maliyetler ile hizmet verdiğinden uygun fiyatlara uçak bileti sunmaktadır. Bu kategoride en iyilerden olması ise seyahatleriniz için en cazip seçenek olduğunun göstergesidir.

  Siz de SunExpress ile seyahat etmek isterseniz, uçak bileti satışı yapan pek çok noktayı tercih ederek seyahat hazırlığı yapabilirsiniz. İnternet siteleri, seyahat acenteleri ve uçak bileti satış noktaları gibi pek çok yer size uygun fiyatlar ile uçak bileti sunmaktadır ama mümkün olan en uygun fiyatları istiyorsanız internet seçeneklerinden www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Bu adres üzerinden satın alınan biletler minimum fiyatla ve minimum karla sunulurlar. Seyahat acenteleri gibi noktalara göre daha düşük maliyetler ile çalışıyor olması düşük fiyatların temel sebebidir. Üstelik kampanyalardan haberdar olmak için de uygun bir seçenek olduğunu söylemek gerek. Seyahat etmeyi keyifli hale getiren önerilere ulaşabileceğiniz site, güvenilirliği ile size özel bir avantaj sağlıyor. Bugün internet dünyasında en güvenilir sistem olarak tanınan 3D Secure, sitenin ödeme işlemlerini de güvence altına almakta ve sorunsuz bir ödeme imkânı tanımaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizi güvenle sisteme girebilir ve hızla uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayan internet kolaylıkları, seyahat ve uçak bileti satın alma anlamında da büyük önem taşıyor. Ani gelişen programlarda özellikle çok işe yarayan bu fırsat, hızla uygun fiyatlı uçak bileti satın almayı sağlamaktadır. Zamandan büyük bir tasarruf sağlayan sistem, aynı zamanda önemli bir maddi tasarruf anlamına da gelmektedir. 

  Yorum Gönder