Dil Seçiniz

SunExpress İzmir’den Roma Ve Milano’ya Uçuyor

SunExpress ile İzmir'den Milano ve Roma'ya uçabilirsiniz. Uygun fiyatlı SunExpress uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress İzmir’den Roma Ve Milano’ya Uçuyor

  SunExpress, yıl içerisinde faaliyete sokmak istediği yeni 5 adet dış hat seferini yavaş yavaş uygulamaya sokuyor. SunExpress ’in HUB yani aktarma merkez olarak belirlediği İzmir, pek çok noktaya bağlanan bir kavşak haline geliyor. İç hatlarda İzmir’i İstanbul ve Antalya ile birlikte tam 13 Anadolu kentine doğrudan bağlayan SunExpress, dış hatları ile birlikte daha da geniş bir ulaşım ağına hâkim oluyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan İzmir üzerinden Roma ve Milano seferleri, yoğun bir ilgi ile karşılandı. Yoğun bir doluluk oranı ile seferler gerçekleştirilmeye başlandı.

  Türk Hava Yolları ile Lufthansa ‘nın ortak kuruluşu olan SunExpress, İzmir’de yıl içerisinde pek çok yeni dış hatlar seferi ile hizmet verecek. Şimdilik sadece Roma ve Milano seferleri hizmete girdi. Şimdilik bu iki seferin Pazartesi ve Cuma olmak üzere haftada iki kez yapılacağı belirtiliyor. Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile hizmet veren SunExpress, 2012 yılı itibariyle İzmir’i aktarma merkezi olarak seçmişti. Bu tarih itibariyle sürekli bir ağını genişletme çabası içerisinde olan firma, her geçen gün İzmir’in ulaşım ağını çeşitlendirmektedir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı sefer sayısı ve rota çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. SunExpress ’in Roma ve Milano seferlerinin ardından Haziran ayı itibariyle, Belçika ‘da Brüksel ‘e ve Fransa ‘da Toulouse ‘a seferlerini başlatması düşünülüyor. Brüksel ve Toulouse seferlerini takiben de, Temmuz ayı itibariyle, İngiltere ‘de Londra ‘ya uçuşlar başlayacak. Bu yeni eklenen seferler ile birlikte, SunExpress ‘in 2015 yaz sezonu itibariyle İzmir üzerinden uçtuğu ülke sayısı 12 'ye yükseltilmiş olacak. Ayrıca bu yeni rota ve seferler ile birlikte SunExpress ‘in uçtuğu 30 dış hat noktasına her hafta 118 tarifeli uçuş gerçekleştirilmiş olacaktır.

  SunExpress Genel Müdür Yardımcısı olan Server Aydın, 1 Mayıs itibariyle uygulamaya konulan İzmir – Milano ve İzmir – Roma uçuşlarını değerlendirirken genel anlamda ekonomik boyut üzerinde durmaktadır. Bu adım ile birlikte İzmir ve İtalya ‘nın hem ekonomik hem de turistik anlamda elde edeceği katkılar oldukça büyük bir boyuttur.

  Bu gelişme vesilesiyle SunExpress, 20 kişilik bir İtalyan gazeteci topluluğunu ağırlamıştır. İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Roma Kültür Tanıtma Müşavirliği, Movenpick Oteli ve TÜRSAB İzmir işbirliği ile düzenlenen bu organizasyon çerçevesinde 19 Mayıs akşamı bir yemek ile bir araya gelindi. Genel olarak İzmir ve İtalya arasındaki geçmişten gelen bağlar üzerinde durulan gecede, SunExpress ‘in bu sıcak ilişkiye katkısı değerlendirilmiş ve İzmir’i gelen İtalyan heyete doğru bir şekilde tanıtmanın önemi üzerinde durulmuştur. Ticari ve kültürel ilişkiler ile birlikte, İzmir’in eğlence, inanç, termal ve tarih potansiyelinden bahsedilmiş, kentin bu özelliklerinin tanıtımı için İtalya ile daha fazla ilişki içerisinde olma konusu değerlendirilmiştir. SunExpress ‘in Roma ve Milano seferleri bu sebeple çok önemli birer adımdır.

  SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, ayrıca İtalyan şirketlerinin İzmir’deki payına dikkat çekmiştir. İzmir’de bulunan yabancı şirketler arasında, İtalya yüzde 7 kapsamında bir dilim ile 4. sırada yer almaktadır. Bu sıralamada İtalya’nın birinci sırada yer almaması için de hiçbir sebep görünmüyor. Geliştirilen ilişkiler ile birlikte İtalya ile daha fazla ticari, ekonomik ve kültürel ilişki içerisinde olunması kaçınılmaz olacaktır. Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, bu organizasyonda bir araya gelinmesi sebebi ile başta İzmir Kalkınma Ajansı (IZKA) olmak üzere, Roma Kültür Tanıtma Müşavirliği, Movenpick Oteli ve TÜRSAB İzmir’e de teşekkürlerini iletti.

  SunExpress, Akdeniz ’in iki harika noktasını birbirine bağlama işlevi gören bu girişim ile önemli bir adım atmış bulunuyor. SunExpress, gerçekleştirilen basın toplantıları ile birlikte de hem Roma destinasyonunun hem de Milano destinasyonunun tanıtımını yapmış bulunuyor. Çok sayıda yetkili ve basın mensubunun katıldığı toplantılarda, iş ve turizm odaklı gerçekleştirilecek olan seyahatlerin, bu üç kent hatta iki ülke için sağladığı avantajların üzerinde durulmuştur. Üstelik uçak bileti fiyatlarında da uygun bir çizgide seyretmeye karar veren firma, yolcularına büyük bir avantaj daha sunuyor. Siz de SunExpress uçak bileti alırken hem güvenli hem de uygun fiyarlar sunan www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Görülen o ki 2015 yazı, SunExpress ile gerçekleştirilecek olan seyahatler ile geçecek ve SunExpress 2015 yazına damgasını vuracak.

  Yorum Gönder