Dil Seçiniz

SunExpress’in Antalya’da Yeni Dış Hatları

SunExpress'in Antalya'daki yeni dış hatları, harika seyahatleri ayağınıza getiriyor. Kampanyalı fiyatlarla SunExpress uçak bileti www.ucakbileti.com.tr 'de!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress’in Antalya’da Yeni Dış Hatları

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, havayolu ulaşımı konusunda yenilikleri ile adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Başarılı havayolu firması, Nisan ayı itibariyle yeni seferler ve yeni rotalar ile gündeme geldi. SunExpress, Antalya üzerinden çok sayıda hem yurtiçi hem de yurtdışı sefer gerçekleştirmektedir. Bunlara yenilerini ekleyen firma, yaz sezonuna girilmeden önce yeni rotalarında yeni seferlerine başladı. 2015 yaz aylarında en çok tercih edilen havayolu şirketi olmaya aday olan SunExpress, Antalya merkezli olarak yeni dış hat seferlerini başlattı. Artık Antalya üzerinden doğrudan Paris, Strasbourg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam’a ulaşım gerçekleştirilebilecek.

  Hem İzmir hem de Antalya merkezli olarak yeni dış hatları kapasitesine dâhil eden SunExpress, Mart ayında da Antalya’dan Kopenhag ve Stockholm ‘e doğrudan ulaşıma başlamıştı. Nisan ayında açılan yeni 7 hat ile daha da hızlı bir gelişim gösterdi. SunExpress yetkilileri, 2015 yazı itibariyle Antalya’dan yurtdışı yönlü 10 yeni hattın açılacağını duyurmuşlardır. Bu rotaların ardından gelecek olan sefer haberleri de ilgi ile bekleniyor. Antalya’nın gelişen potansiyeli karşısında tepkisiz kalamayan SunExpress, 2015 yaz sezonu ile birlikte Antalya verilerinin şu şekilde olacağını söylüyor. Yaz itibariyle SunExpress ‘in Antalya’dan uçtuğu Avrupa ülkesi sayısı 8’e yükselirken, destinasyon sayısı da 35 ‘e çekilecek. Böylece hem kentin gelişen potansiyeli gözler önüne seriliyor, hem de SunExpress ‘in sunduğu başarılı ve gelişen hizmet anlayışı dikkat çekiyor.

  SunExpress, Antalya’yı iç hatlarda 8 noktaya bağlarken, dış hatlarda son olarak eklenen rotalar dışında yaz sezonu gibi açılacak olan yeni seferleri ile birlikte 8 ülkeye uçuş gerçekleştirecek. Almanya’nın Memmingen kentine gerçekleştirilecek olan seferlerin başlaması ile birlikte, firmanın 2015 yazı için hedefi gerçekleşmiş olacak. Mart ve nisan aylarında başlayan seferlerin ardından son olarak Almanya seferi eklenecek. Şimdilik açılan seferleri inceleyecek olursak, doğrudan 8 yurtdışı kente ulaşım sağlanabiliyor. SunExpress uçak bileti alarak, Lüksemburg ve Strasbourg ’a her Cuma karşılıklı sefer düzenlenirken, Cenevre ‘ye her Çarşamba ve Cumartesi uçmak mümkün. Paris, Nantes ve Lyon ‘a her Pazartesi karşılıklı sefer düzenleniyorken, Amsterdam ‘a daha fazla uçuş görülüyor. Amsterdam ‘a Antalya üzerinden SunExpress ile Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri uçmak mümkün oluyor. Her hafta aynı günlerde gerçekleştirilen uçuşlar, Antalya ‘nın gelişen imkânlarına bir yenisini daha ekliyor.

  Tüm bunların yanında Antalya gibi hızlı gelişen bir kentin, yurtdışına bağlantısının önemi yadsınamaz. Hem ticari ve ekonomik ilişkiler hem de kültürel ilişkiler açısından Antalya’nın dış hatlar ile olan bağlantısının kusursuz olması son derece önemlidir. Ülkemizin reklam yüzü niteliğine sahip olan Antalya, SunExpress ‘in girişimleri ile birlikte daha fazla kent ile doğrudan iletişime geçebiliyor. Üstelik bunu sürekli eklenen yeni dış hat rotaları ile birlikte gerçekleştiriyor. Antalya’nın her alanda gelişmesi için destekçi olan SunExpress, Engelli Turizmine de destek vermektedir. Nisan ayında gerçekleştirilen Engelsiz Turizm – Erişilebilir Turizm Workshop’una da sponsor olan SunExpress, Türk Sivil Havacılığında, hem yeşil hem de Engelsiz Havayolu sertifikalarına sahiptir.

  Engelliler adına pek çok etkinlikte yer alan ya da desteğini esirgemeyen SunExpress, ülkemizde bu konuda örnek havayolu şirketlerinden biridir. SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, Antalya’ya sağladıkları diğer desteklere de değinerek, spor, golf, trekking, tırmanma ve bisiklet gibi pek çok alanda destek sağlayarak Antalya’nın yurtdışındaki temsilinden bahsetmektedir. Bununla birlikte açılan son Avrupa dış hatlarını Engelli Turizmi ile desteklemesi, firmanın duyarlılığını ortaya koyuyor. 2015 yaz sezonuna yaklaşırken hizmete giren yeni dış hatların Engelli Turizmi adına girişilen faaliyetler için de bir temel olduğu hissedilmektedir. Bu bağlamda SunExpress ‘in güncel haberlerini takip etmeye devam etmek gerekiyor. 2015 yazına adını yazdırmayı hedefleyen havayolu firması, Paris, Strasburg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam ‘ın ardından hem yeni dış hatları hem de Antalya’ya destek amaçlı yeni faaliyetleri ile gündemde kalmayı başarıyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan yeniliklerini takip ederek, 2015 yazı için yaptığınız planlara SunExpress ’i de dâhil edebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr üzerinden güvenli bir şekilde alacağınız SunExpress uçak bileti ile harika seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem samimi bir firma ile uçarsınız, hem de pek çok noktaya aktarmasız doğrudan uçuş gerçekleştirirsiniz. 

  Yorum Gönder