Dil Seçiniz

SunExpress’in Beklenen Uçağı Yola Çıktı

SunExpress'in Boeing uçağı İstanbul'a doğru yola çıktı. SunExpress uçak bileti alıp uçma keyfi için de www.ucakbileti.com.tr en iyisi!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    SunExpress’in Beklenen Uçağı Yola Çıktı

    SunExpress Hava Yolları, özellikle Anadolu’dan Avrupa’ya gerçekleştirilen uçuşlarda dikkat çeken bir hava yolu şirketidir. 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları ‘nın iştiraki ile kurulan şirket, bugün ülkemizde olduğu gibi Avrupa’da da büyük bir trafik yoğunluğuna sahip. 2012 yılında dikkat çeken verilere bakacak olursak, şirketin bir hafta içerisinde Avrupa, Türkiye, Mısır üçgeninde gerçekleştirdiği sefer sayısı 1000’i aşmaktadır. Tabi bu hizmeti sunabilmesi için gerekli olan filo genişliğini de tesis etmiş durumdadır. Bugün SunExpress, 69 Boeing uçağı ile 12 binden fazla yolcu kapasitesine sahiptir ve dolayısıyla geniş bir coğrafyada, yoğun seferleri ile hizmet sunabilmektedir. Şuanda yapımı süren ve önümüzdeki süreçte açılacak olan 3. Havalimanı projesi, SunExpress Hava Yolları ‘nın stratejilerini ve de hedeflerini etkileyen önemli bir unsur haline gelmiştir. Dolayısıyla SunExpress ’in stratejilerinde de bu sebeple filo genişletme hareketleri gözleniyor. Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz, yeni uçak siparişi ile ilgili olarak yeni alınan bilgiler ise uçağın yola çıktığı yönünde oldu.

    SunExpress ‘in Amerikalı uçak üreticisi olan Boeing firmasına verdiği siparişi, 737 – 800 tipi uçaktı. TC – SEJ kodu ile kuyruk tescilini alan uçağın, test sürüşlerine başladığını, henüz geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Test sürüşlerinde sıkıntı çıkmaması ile birlikte, yola çıkacağı ve şirkete teslim edileceği belirtilen Boeing 737 – 800 tipi uçak, sorunsuz bir şekilde testleri tamamladı. Bununla birlikte uçağın teslimat için havalanacağı bilgisi geldi. İstanbul’a doğru havalanan Boeing 737 – 800 tipi uçak önce Keflavik ’e iniş yapacak. Ardından ise rotasını Türkiye’ye doğru çevirecek. Bugün ulaşması beklenen uçak, şirketin kapasitesinde önemli bir değişiklik yaratacak. İstanbul’a ulaşmak üzere olan Boeing 737 – 800 tipi uçak ile birlikte SunExpress Hava Yolları ‘nın bu tip uçak sayısı 51’e ulaşacak. Toplamda 60’tan fazla olan uçaklarının tamamı zaten Boeing ancak diğerlerinin model farkları bulunuyor. Sonuç olarak SunExpress ile seyahat edecek olanlar, Boeing uçaklar ile aynı seviyede bir hizmet ile karşılaşacaklar. Benzer modeller ile uçuş hizmeti sunan şirket, ikramları ve benzeri diğer hizmetlerinde de aynı standardı korumaktadır. Dolayısıyla SunExpress ile seyahat edeceğiniz zaman, ne ile karşılaşacağınızı bilirsiniz ve endişelenmezsiniz.

    SunExpress, dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları ve de Avrupa’nın en iyilerinden olan Lufthansa Hava Yolları ‘nın desteği ile hizmet verdiği için, son derece nitelikli ve güvenli bir niteliğe sahiptir. Bugün Avrupa’nın da en iyi hava yolu şirketi olarak ünlenen Türk Hava Yolları ‘nın garantisi ile seyahat etmek, gerçek anlamda bir ayrıcalık olarak nitelenebilir. Daha keyifli tatillere çıkmanın yolu SunExpress ‘ten geçmektedir. Siz de özellikle Avrupa yönlü seyahat edecekseniz, SunExpress Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Şirketin merkezi Antalya iken aktarma merkezi de İzmir’dir ve Anadolu’nun her kentinden İzmir aktarması ile pek çok yurt içi ve yurt dışı noktaya ulaşabilirsiniz. Bunun için uçuş tarihinizden erken bir tarihte uçak bileti araştırmasına başlamalısınız. Gideceğiniz nokta ve tercih etmeniz gereken havalimanı ile hava yolu şirketi gibi detayların yanında, uçak bileti fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Seyahat tarihinden 3 – 4 hafta önce alınan uçak bileti, size çok daha uygun fiyatlara gelecektir. Bu sebeple seyahat organizasyonunda buna dikkat etmeniz önerilir. Diğer taraftan www.ucakbileti.com.tr gibi adresler, sizin için cazip fırsatları bir arada sunar. Mümkün olan en düşük fiyatlara ulaşmanın en güzel yolu olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik güvenlik anlamında da endişeye mahal bırakmayan sistemi bu seçeneği cazip kılmaktadır. Endişe etmeden kredi kartı bilgilerinizi girebilir ve uçak bileti alımını tamamlayabilirsiniz. Seyahatlerin en önemli hazırlıklarından biri olan bu aşamayı hızla halletmenizi sağlayan sistem, pek çok açıdan caziptir. Sitenin kullanımı kolay ara yüzü, her yaştan pek çok insan için hızlı bir işlemi ön görmektedir. Bu sistem ile aradığınız uçak, sefer ve havalimanı, tüm alternatifleri ve sunulan Sun Express Hava Yolları kampanyaları ile önünüze serilmektedir. SunExpress ile uçmanın avantajını, uygun fiyatlı uçak bileti alarak daha da üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Keyifli seyahatlere yol almanız işte bu kadar kolay aslında.

    Yorum Gönder