Dil Seçiniz

SunExpress Uçağında Flap Arızası

SunExpress uçağında yaşanan sıkıntıya karşın güvenle iniş gerçekleşti. SunExpress uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  SunExpress Uçağında Flap Arızası

  Türk Hava Yolları ve Lufthansa Hava Yolları iş birliği ile kurulan ve hizmet vermeyi sürdüren SunExpress, özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki hava yolu ulaşımında önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu önem doğrultusunda, ülkemizden çok sayıda yurt içi ve yurt dışı noktalara ulaşım gerçekleştirmektedir. Her geçen gün artan iç ve dış hatları ile daha fazla yolcu taşımaktadır. Bununla birlikte zaman zaman elde olmayan şartlar sebebi ile bazı aksaklıklar yaşanabiliyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde SunExpress uçaklarından birinde meydana geldi. Yaşanan gecikme ile telaşlanan yolcular, güvenle inişin gerçekleşmesi ile rahat bir nefes aldı. Ayrıca SunExpress ‘in başarılı pilotlara sahip olması sebebi ile endişeye gerek olmadığı da gözler önüne serildi.

  Yaşanan sıkıntı bir flap arızasından ileri gelmekteydi. SunExpress Hava Yolları ‘nın Antalya’dan hareket eden ve Stuttgart’a ulaşacak olan uçağı, inişe geçtiği sırada bir arıza ile karşılaştı. Antalya’dan harekete geçen ve Stuttgart’a iniş yapacak olan SunExpress uçağı, inişe geçtiği sırada, flap arızası yaşadı ve flapları açılmadı.  SunExpress Hava Yolları ‘nın Boeing 737 – 800 tipi uçağında yaşanan arıza sonucu, kokpit ekibi kuleye durumu bildirdi ve hızlı iniş yapacağını söyledi. İnişe geçilmesinden yaklaşık 45 dakika sonra ancak flaplar açılmadan iniş gerçekleşebildi. SunExpress ‘in uzman ekibi flaplar açılmadan da başarı ile iniş gerçekleştirebildi. Geçen sürede yolcular endişe yaşasalar da, inişin gerçekleşmesi ile rahat bir nefes aldılar. İnişin ardından, yolcular hızla tahliye edilerek, SunExpress ‘in söz konusu olan Boeing 737 – 800 tipi uçağı hemen bakıma alındı. Yaşanan sıkıntı böylece çözüme kavuşturulup, derhal arızanın giderilmesi için çalışmalara başlanmıştır.

  SunExpres, başarılı bir hizmet anlayışına sahip olduğu için, hem ekibini bu yönde özel bir eğitim ile yetiştirmektedir, hem de teknik imkânlarını sorunsuz olması yönünde temin etmektedir. Ancak tüm bunlara karşın elde olmayan sebepler ile sıkıntılar yaşanabilmektedir. Dolayısıyla, yaşanan sıkıntıların devamlı olmaması önemlidir. Bu konudaki hassasiyetini dile getiren firma, sorunsuz seyahat temin etme gayesi ile hareket ediyor. Sun Express, son olarak açıkladığı kış avantajları ile dikkatleri çekmişti. Kaliteli hizmet anlayışına ek olarak, önümüzdeki kış sezonuna dair indirimli fiyatları ve kampanyalarını da duyurarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Almanya rotaları olmak üzere, hem yurt dışı hem de yurt içi uçuşlarda, firmanın özenli ekibi ve kaliteli hizmeti ile seyahat etmek için şimdiden kış sezonu biletlerinizi almaya başlayabilirsiniz. Çünkü son derece cazip imkânların sunulduğu kış sezonu, erken uçak bileti alma avantajı ile sizin için son derece cazip olacaktır. Stuttgart seferinde yaşanan sıkıntının tekrarlanmaması için yapılan çalışmalar neticesinde, arıza oranının daha da az olduğu uçuşlar ile sefer yapacak olan SunExpress Hava Yolları, her zaman olduğu gibi önümüzdeki sezon da en cazip hava yolu şirketi olacak gibi görünüyor. Tam da bu sebeple erken tarihlerle uçak bileti alarak, kış seyahatinizin planlamasına şimdide başlayabilirsiniz. Böylelikle önümüzdeki sezon daha fazla seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

  Uçak bileti alımından önce ise kısa bir araştırma yapmak kesinlikle zorunluluktur. Çünkü havacılık alanındaki çeşitlilik, ülkemizde hava yolu şirketi seçeneğimizi arttırdığı gibi uçak bileti fiyatlarında da çeşitlilik ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple en iyi karşılaştırma imkânına ulaşabileceğiniz www.ucakbileti.com.tr adresini inceleyerek, sizin için en cazip olan seferi ve firmayı seçebilir, en uygun fiyatlar ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Teknolojinin en önemli getirilerinden biri olan interneti, faydalı alanlarda kullanmak için, dışarıda uçak bileti satış noktalarında dolaşarak zaman harcamak yerine, oturduğunuz yerden uçak bileti alarak değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde uçak bileti alım işleminizi hızlıca gerçekleştirecek ve paranızdan olduğu gibi zamanınızdan da tasarruf sağlayacaksınız. Sitenin kolay kullanımı, son teknoloji güvenlik önlemlerine sahip olması, en çok tercih edilen adres arasında yer almasına sebep olmaktadır. Siz de avantajlı bir seyahat hazırlığı için uçak biletinizi buradan satın alabilirsiniz. Arta kalan zamanınızı ise daha keyifli bir seyahat için harcayabilirsiniz. Diğer tüm seyahat hazırlıklarınıza daha fazla zamanınız kalacağı için telaşa kapılmanıza gerek kalmaz ve hatta ekstra düzenlemeler ile daha da keyifli ve eğlenceli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Yorum Gönder