Dil Seçiniz
BoraJet Uçak Bileti
Thy

BoraJet Uçak Bileti

Türkiye’de havayolu ulaşımının önemli temsilcilerinden biri olan BoraJet, aslında ülkemizde yeni olarak kabul edilebilir. Ülkemiz sınırları içerisindeki faaliyetleri, henüz 22 Nisan 2010 tarihinde başlamıştır. Havayolu alanında dolmuş taşımacılığı yapıyor olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sebeple, ülkemizde tek örneği olduğu söylenebilir. Çalışma sistemi, daha küçük uçaklara dayalı ama daha konforludur. BoraJet, diğer havayolu şirketlerinden farklı olarak, büyük çaplı seferlerden uzak durmaktadır. Daha çok küçük uçaklar ile kalabalık ve son derece aktif olan havalimanlarına destek amaçlı seferler düzenlemektedir. Bu sebeple kısaca, havayolu alanında dolmuş taşımacılığı yapıyor şeklinde nitelenebilir.

BoraJet İstanbul merkezli olarak hizmet veren bir firmadır. “Ulaşımı kolay olan yerlerin, gelişimi de kolay olur.” sloganına sahip olan firma, son derece de başarılı olmuştur. Sloganının hakkını vererek, ulaştığı pek çok noktanın gelişimine de katkı sağlamıştır. Özellikle de, diğer firmaların yetişemedikleri noktalarda sahneye çıkarak, açıkları kapatması, insanların ulaşım ihtiyaçlarını gidermesi sebebi ile büyük de bir başarının sahibidir. Türkiye’nin pek çok iline ulaşım sağladığı gibi, yurtdışı uçuşları da bulunmaktadır. Yunanistan, Fransa, Lübnan ve Kıbrıs gibi daha pek çok merkezin çeşitli noktalarına sefer düzenlemektedir. Bu bölgelere gidecek olanlar için son derece cazip bir ulaşım seçeneğidir. Küçük uçak ile hizmet veriyor olması konforu arttırmış ve kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlamıştır. Bu da özellikle yurtdışı uçuşları genellikle daha uzun sürdüğü için önemli bir konudur. Uzun yolculuklarda konfora daha çok önem veririz. Bu yüzden nispeten uzun yolculuklar için BoraJet ‘i tercih etmelisiniz.

Uçak bileti alırken, dikkat edilmesi gerekenlerden en önemli gidilecek rotaya göre uçuş seçeneklerini incelemektir. Karşılaştırma yaparak, varış noktanıza uygun tercihlerinize de uyan uçak biletini bulabilirsiniz. Ücret ve konfor oranı son derece önemlidir. BoraJet bu konu da oldukça başarılıdır. Konforlu ve sorunsuz bir yolculuk sunmaktadır yolcularına. BoraJet uçak bileti alırken, bu sebeple çok düşünmeksiniz. Özellikle de bir kez tecrübe ettiyseniz, sonraki uçuşlarınızda da BoraJet ‘i tercih etmeniz olasıdır. Peki, uçak bileti alırken nereden nasıl almalı? Bunun için pek çok seçenek bulunuyor aslında ama çağın gereği olarak internet üzerinden alışveriş yapmak gibi uçak bileti satın almak da daha pratiktir. İnternet üzerinden uçak bileti satın almak büyük avantajları da beraberinde getiriyor. Örneğin, en iyi uçak bileti satın alma seçeneklerinden biri olan www.ucakbileti.com.tr üzerinden çeşitli firmaların, çeşitli noktalara düzenlediği uçuşları görerek, hem fiyat, hem sefer hem de firma karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece aynı rotaya daha fazla ödeme yapmanız gerekmez ya da asıl varış yerinize daha yakın bir noktaya uçabilecekken, uçak bir merkeze varıp buradan aktarma yapmanıza gerek kalmaz.

BoraJet ‘in düzenlediği seferleri ve uçak bileti fiyatlarını site üzerinden takip edebilir, tüm kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile son derece avantajlı fiyatlara bilet sahibi olabilir, fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu tür fırsatları kaçırmamak için de site üzerinden takip edebilirsiniz. BoraJet, kaliteli uçuşu hedef alan yaklaşımı ile kampanyalarındaki bu çıtanın altına düşmemektedir. Bu sebeple yoğun bir ilgi ve beğeni ile karşılanmaktadır. Siz de BoraJet Hava Yolları ‘nın ulaştığı bir noktaya seyahat edecekseniz, konforlu ve kaliteli bir uçuş için, tercih etmenizi önermekteyiz. Hele de yüksek sezonda uçak bileti bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, BoraJet yardımınıza yetişiyor. Düzenlediği ek seferler ile kısaca kimseyi yolda bırakmıyor. Bu sebeple de Türkiye ‘nin ilk ve tek dolmuş tipi havayolu taşımacılığı yağan firmasıdır.

 

 • İstanbul merkezli olarak hareket eden BoraJet, bölgesel nitelikli bir havayolu şirketi olması ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı alanında ilk ve tek olması ile bilinmektedir. 2010 yılından bu yana havayolu ulaşımı hizmeti veren BoraJet Havayolları, yurt içi pek çok hattın yanında yurt dışı seçenekleri ile de tercih sebebidir. Ülkemizin havayolu ulaşımındaki gelişmelerine destek veren firma, yenilikleri ile hem hizmet kalitesini arttırma çabası içerisindedir hem de imkânlarında çeşitlilik yaratma gayesine sahiptir. Bu amaçla yaptığı hamlelerden biri olarak filosuna yeni katılan uçağın tanıtımını gerçekleştirdi geçtiğimiz günlerde.

 • Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip, 2010 tarihi itibariyle dolmuş uçak taşımacılığına başlayan BoraJet, bugün yenilediği uçakları ile son derece kaliteli bir havayolu ulaşım hizmeti sunmaktadır. Konforlu ve kaliteli havayolu ulaşım hizmeti için, geniş bir ulaşım ağına sahip olan BoraJet ’i tercih etmek, bir alışkanlık haline gelmektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı ulaşım seçenekleri mevcut olan firma, özellikle yurt içi noktalara ulaşımda çok sık tercih edilmektedir. Alınan son bilgilere göre ise yine bir iç hatlar seferinde BoraJet uçağının yaşadığı talihsiz olay, sorun yaşanmadan bertaraf edildi. BoraJet ’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan ve Tokat’a ulaşacak olan uçağı, olumsuz hava şartları sebebiyle talihsiz bir olay yaşadı. BoraJet ’in söz konusu seferini yapan Embraer E – 190 tipi uçağı, inişe geçtiği sırada iki kez yıldırım düşmesi ile karşılaştı. İki kez bir anda yıldırım ile karşılaşan uçak, yüz binlerce volt akım ile yüklendi. Neyse ki BoraJet ’in Embraer E – 190 tipi uçağı, özel koruma sistemi ile yıldırımın yarattığı elektrik akımını tekrar havaya verdi. Böylece, tecrübeli pilot, uçağı kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde Tokat Havalimanı’na indirmeyi başardı. İstanbul – Tokat seferini yapan BoraJet uçağı, sorunsuz bir yolculuk geçirirken, inişe geçtiği anda kentteki hava şartlarından etkilenerek böyle bir sorunla karşılaştı. Hem uçağın koruma sistemleri, hem de tecrübeli pilotun kabiliyetiyle yıldırımın olumsuz bir etki yaratmasına fırsat verilmedi. Akımın tekrar havaya verilmesi ile birlikte, pilot uçağı hızlıca havalimanına indirmeyi başardı.

 • 2010 yılında kurulmuş olan şirket, başlarda sadece destek olacak uçuşlar düzenlerken bugün ülkemizde havacılık alanında önemli isimlerden biridir. Sürekli filosundaki yenilikleri ve hizmet kalitesi ile gündeme gelen BoraJet, seferlerinde yaptığı düzenlemeler ve genişlemeler ile de dikkatleri çekmektedir. Yaz aylarına geçiş yaptığımız ve Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde, yine BoraJet Hava Yolları ‘nın bir haberini aldık. Firmanın İstanbul – Siirt ve Siirt – İstanbul şeklinde gerçekleştirilen seferlerinde bir yenilik gerçekleştirildiği duyuruldu. Buna göre BoraJet ‘in önceleri haftada 3 gün şeklinde düzenlenen uçak seferleri önümüzdeki günlerde arttırılacak. 29 Haziran tarihi itibariyle haftada 3 seferden 6 sefere çıkarılması planlanan Siirt – İstanbul arası ulaşım, özellikle Siirtlilerde büyük bir heyecana sebep oldu. Bu şekilde kentin İstanbul’a ulaşımı son derece kolay bir şekilde sağlanabilecek. Siirtliler istedikleri gün İstanbul’a ulaşabilecekleri gibi, İstanbul üzerinden kente gelecek olanlarda, seyahat tarihlerini uçak seferlerine göre ayarlamak zorunda kalmayacak. Çünkü zaten neredeyse haftanın her günü uçuş gerçekleştirilecek.

 • Bölgesel Havayolu kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği kabul edilen BoraJet, yeni nesil havacılık sloganı ile özel bir hava yolu ulaşımı hizmeti sunuyor. Bölgesel nitelemesindeki kısıtlayıcı havadan sıyrılmak için sürekli yeni açılan hatları ile gündeme gelen şirket, ulaşım ağını genişleterek, yolcu sayısında da artış yakalamakta. Üstelik BoraJetile seyahat ederken, yeni nesil uçaklar olan ve 45 ülkede 65 hava yolu şirketi tarafından kullanılmakta olan EMBRAER E – 190 tipi jetlerin konforunu yaşarsınız. İleri teknoloji ürünü olan bu tip jetler ile yapılandırılan yeni filosu, BoraJet ‘in avantajlarından sadece bir tanesidir. Bunun yanında geniş koltuk aralıkları, ücretsiz ve kaliteli ikramları ve BoraJet personelinin samimiyeti, BoraJet ‘i tercih etmeniz için sayılabilecek diğer sebeplerdir. Kaliteli bir havacılık anlayışını benimseyen firma, yeni sayılabilecek olan bir hattında yeniliğe gitti. Bu yenilik ile havacılık haberleri arasındaki yerini alan şirket, Ankara ve İstanbul bağlantılı olan Siirt hattında sefer sayısında artış öngörüyor.

 • Bölgesel Hava Yolu kavramı ile hayatımıza giren BoraJet Hava Yolları, dünyanın çok sayıda ülkesinde, önemli nitelikte benzerleri olan bu uygulamayı ülkemize getirmiştir. Ülkemizde bu alandaki tek ve ilk olması ise şirketi özel kılan niteliklerden biridir. Yeni nesil havacılık olarak nitelenen BoraJet faaliyetleri, ülkemizde büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve desteklenmektedir. Çok sayıdaki yeni uçuş noktası, BoraJet ‘i farklı kılan özelliklerden bir diğeridir. Yurt içinde son olarak uçuş ağına dahil ettiği Tokat, Çanakkale ve Siirt, yurt dışında ise Mykonos, Rodos, Dole ve Kıbrıs’tan sonra Doğu’daki en önemli uçuş noktalarından olan Beyrut, BoraJet Hava Yolları ‘nın uçuş ağına dahil edilmişti. Orta Doğu’nun en önemli merkezlerinden biri olan Beyrut, BoraJet farkı ile doğrudan Adana’ya bağlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu gelişmenin ardından, şirketin yeni bir rotası gündeme geldi. Uçuş ağını genişletme çalışmaları ile adını duyuran şirket, havacılık sektöründeki farklı konumu ile birlikte, başarılar imza atarak, rakiplerinden geri kalmadığını gözler önüne seriyor. Bu bağlamda söz konusu olan yeni rotalarından biri de Erbil olmuştur. Yapılan açıklama ile konuşulan yeni rotanın Erbil olduğu anlaşılmıştır.

 • Ülkemizde hizmet veren özel hava yolu şirketlerinden, farklı statüsü ile dikkat çeken biri de BoraJet ‘tir. BoraJet Hava Yolları, bölgesel hava yolu şirketi olarak adını duyurmasına ek olarak, bu alanda ülkemizde tek ve de ilk olması ile de önem kazanmıştır. Yeni nesil havacılık olarak adlandırılan BoraJet, yeni uçak siparişi ile gündeme gelmişti. Bir süre sonra ise uçaklarının tesliminin başlaması ile tekrar konuşulmaya başlandı. Yeni uçakları ile misafirlerine daha kaliteli bir uçuş sunan şirket, konforunu ve kapasitesini artırma çalışması yürütüyor. Bu alandaki stratejileri büyüme faaliyetlerinin doğru olduğunu göstermekte. Eskiye nazaran daha prestijli bir hava yolu şirketi olarak anılıyor ve artık BoraJet Hava Yolları daha geniş bir kitleye hitap ediyor.

 • Havacılık alanında farklı konumu ile bilinen ve Bölgesel Hava Yolu tanımlaması ile anılan BoraJet, son yıllarda, ülkemizin tüm hava yolu şirketlerinde olduğu gibi ani bir gelişme ve yükseliş sürecine girdi. Türkiye’nin stratejik konumu ve havacılık alanındaki potansiyeli ile de doğru orantılı olan bu durum, Türkiye’nin tüm hava yolu şirketlerini etkilediği gibi BoraJet ‘i de etkiledi. Şirket kendini geliştirmek amacıyla önemli atılımlarda bulunuyor. Bunu öncelikle filosunu genişletmek ile gerçekleştirmeyi amaç edinen şirket, bu şekilde yolcu sayısını da artırmayı hedefliyor. Bu sebeple art arda BoraJet Hava Yolları ‘nın yeni uçakları konuşulmakta ve havacılık haberleri arasında yer almaktadır. BoraJet ‘e özel bir özellik olan alternatif hatlar ve bağlantı hatları da, şirketi nitelikli ve farklı kılan bir durumdur. BoraJet Hava Yolları bugün 45 farklı ülkede ve de 65 farklı hava yolu şirketinde kullanılan, son derece güvenilir ve teknolojik uçaklar ile hizmet vermektedir. Yakın zamanda sayısında artış gözlenen Embraer E – 190 tipi jetler, BoraJet için üst düzeyde güvenlik ve konfor tesis eden araçlardır. Bu şekilde misafirlerinin yüksek konfor ile memnuniyet duyacağı bir hizmet tesis etmektedir.

 • BoraJet Hava Yolları, dünya çapında nitelikli benzerleri olan bir niteliğe sahiptir. Bölgesel hava yolu şirketi olarak anılan BoraJet, küçük fakat son derece etkin bir hava yolu şirketidir. Ülkemizde uzun yıllardır varlığını koruyarak, havacılık hizmeti vermeyi sürdüren şirket, son yıllarda yeni kararları ile gündeme geliyor. Ülkemizin havacılık alanındaki hızlı gelişimi ve potansiyelinin artışı, yerli ve yabancı yatırımcıların iştahını kabartırken, yapımı halen süren 3. Havalimanı da bunu destekleyen bir unsur oluyor. Dünya çapında ilgi çeken sektörde, bugüne kadar ülkemize havacılık hizmeti vermiş olan BoraJet ‘in de daha fazla pay alması olması gereken bir durumdur. Yeni nesil havacılık sloganı ile hizmet veren BoraJet, son yıllarda genişleme ve büyüme kararları ile gündeme geliyor. Bu doğrultuda filosunu genişletme çalışmalarını sürdürdüğü ise bilinen bir durumdu. Bu doğrultuda Emraer E – 190 tipi uçaklar ile filosunu genişletme kararı almıştı ve bu uçakların teslimi de sürmekteydi.

 • Alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar ile tanıdığımız BoraJet, uzun yıllardır ülkemizdeki pek çok kenti birbirine bağlaması ile tanınıyor. Özellikle yurt içi ulaşım noktaları için en cazip ulaşım seçeneklerinden biri olarak bilinen şirket, zaman zaman uyguladığı kampanyaları ile de fiyat açısından cazip hale gelmektedir. BoraJet, daha pratik bir ulaşım sağlaması sebebi ile çok tercih edilen bir hava yolu şirketidir. Yurt içinde gösterdiği üstün başarıya ek olarak, yurt dışı seferleri de gündemdedir. BoraJet yakın zamanda özellikle Avrupa’nın pek çok kentine sefer düzenlemeye başlayarak önemli bir girişimde bulundu. Ülkemizde hava yolu şirketleri arasında büyüyen rekabet şartları gereği, BoraJet de yeni girişimlerde bulunarak, bu alandaki varlığını gözler önüne seriyor. Avrupa açılımı ile yolcu sayısında artış yaşanması beklenen şirket, tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

 • Türkiye’nin gelişen hava yolu şirketlerinden biri olan BoraJet, yeni atılımları ile gündeme geleye devam ediyor. Bugün kısmen filosu küçük olan şirket, ülkenin havacılık anlamındaki gelişimini takip etmek adına yeni rotaları, yeni seferleri ve yeni uçak siparişleri ile konuşuluyor. Son yıllarda havacılık sektöründe hareketlenmeye sebep olan turistik faaliyetler, havalimanı ihtiyaçlarını da artırdı ve bu doğrultuda 3. Havalimanı projesi gündeme geldi. Bugün halen yapımı süren havalimanı, havacılık potansiyelinin daha da artacağının bir göstergesi olduğundan, şirketler de bu yönde hamlelerde bulunuyor. BoraJet de bu şirketlerden biri. Bölgesel Hava Yolu şirketi olarak, ülkemizde önemli bir pozisyonu olan şirket, günden güne faaliyetlerini daha da geniş bir bölgeye yayıyor. Bunların etkilerini zaman zaman havacılık gündeminde görüyoruz. Son günlerde BoraJet Hava Yolları daha çok yeni seferleri ile gündeme geliyor. Heyecan uyandıran seferlerinden biri olan Erbil – Adana hattı, geçtiğimiz günlerde uygulamaya konulmuş ve son derece sevilmişti. İlginin de yoğun olduğu bu hattın ardından şirketin yine bir yeni rota girişimi gündeme geldi.

 • Nitelikleri ile dünya genelinde sayılı şirketlerden biri olan BoraJet Hava Yolları, bölgesel olarak faaliyet gösteriyor. Bu özelliğe sahip, dünya genelinde pek çok başarılı şirket söz konusuyken, BoraJet ülkemizde tek ve ilk konumundadır. Dolayısıyla özel bir konuma sahiptir. Yeni nesil havacılık kavramını hayatımıza sokan şirket, güven ve kaliteyi ön planda tutarak yeni rotaları ve yeni uçakları ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Hizmet kalitesini yükseltmeyi hedef edinen şirket, hizmet kalitesini yaymayı da amaç kabul ediyor ve bu doğrultuda yeni rotalarını sisteme dâhil ederken, yeni uçak siparişleri ile de konuşuluyor. BoraJet Hava Yolları ‘nın siparişlerinden biri olan Embraer E-195 tipi uçak ise teslim edilmesi ile konuşuluyor.

 • Bölgesel olarak hizmet veren ve dünyada pek çok prestijli örneği olan BoraJet Hava Yolları, ülkemizde farklı niteliği ile dikkat çeken bir hava yolu şirketidir ve bu farklılığı ile de uzun yıllardır yerli ve yabancı yolcuların desteğini almaktadır. BoraJet Hava Yolları, daha küçük tipli uçakları ile pratik bir ulaşım alternatifi olarak değerlendirilebilir. Bugün yurt içi çok sayıda noktaya BoraJet Hava Yolları ile ulaşabileceğiniz gibi yurt dışında da en çok talep gören noktalara, şirketin kaliteli ve konforlu seferleri ile ulaşabilirsiniz. Ülkemizin gün geçtikçe artan hava trafiğinde BoraJet de zaman zaman ilginç görüntülere sebep olabiliyor. Bunlardan biri de bugün yaşandı.

 • Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok hava yolu şirketinden biri olan BoraJet, ülkenin havacılık sektöründen en büyük payı alma hedefine hızla koşuyor. Büyük rakiplerine karşın, şirketin kendi geçmişine nazaran büyük bir gelişim hareketliliği içerisinde olması takdirle karşılanıyor. Geçtiğimiz günlerde BoraJet, yeni uçak siparişleri ile konuşulmuş, kısa süre sonra ise BoraJet uçaklarının teslim edilmeye başlandığı bilgisi gelmişti. Son günlerde uçak sayısının artışı ile birlikte rota ve sefer sayısını da artıran şirketin yeni siparişleri gündeme geldi. Bölgesel nitelikli hava yolu şirketleri arasında dikkat edici özelliklere sahip olan ve ülkemizde ise bu özelliği ile ilk ve tek olan şirket, kısa süre sonra büyük bir yükseliş ile en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olacak gibi görünüyor. BoraJet uzun yıllardır hizmet verdiği Türkiye ’de, konumunu daha kalıcı hale getirmek için, hedeflerine emin adımlar ile yürüyor. Ayrıca Türkiye ‘nin gelecek yıllardaki havacılık büyümesi için şart olan 3. Havalimanı inşaatı, Borajet için çok etkili olmuştur. Ülkemizin havacılık sektörünün seviye yükselteceği bu dönemde mümkün olan en üst düzeye ulaşmak isteyen şirket, uçaklarının sayısını artırıyor. Ayrıca zaman zaman uçak yenilemeleri ile gündeme geldiği gibi bugün de yeni uçakları ile gündeme geldi.