Dil Seçiniz

BoraJet’in Yeni Rotası Belli Oldu

BoraJet ile artık Erbil'e uçmak da mümkün olacak! www.ucakbileti.com.tr 'yi ziyaret ederek en uygun fiyatlı BoraJet uçak bileti alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet’in Yeni Rotası Belli Oldu

  Bölgesel Hava Yolu kavramı ile hayatımıza giren BoraJet Hava Yolları, dünyanın çok sayıda ülkesinde, önemli nitelikte benzerleri olan bu uygulamayı ülkemize getirmiştir. Ülkemizde bu alandaki tek ve ilk olması ise şirketi özel kılan niteliklerden biridir. Yeni nesil havacılık olarak nitelenen BoraJet faaliyetleri, ülkemizde büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve desteklenmektedir. Çok sayıdaki yeni uçuş noktası, BoraJet ‘i farklı kılan özelliklerden bir diğeridir. Yurt içinde son olarak uçuş ağına dahil ettiği Tokat, Çanakkale ve Siirt, yurt dışında ise Mykonos, Rodos, Dole ve Kıbrıs’tan sonra Doğu’daki en önemli uçuş noktalarından olan Beyrut, BoraJet Hava Yolları ‘nın uçuş ağına dahil edilmişti. Orta Doğu’nun en önemli merkezlerinden biri olan Beyrut, BoraJet farkı ile doğrudan Adana’ya bağlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu gelişmenin ardından, şirketin yeni bir rotası gündeme geldi. Uçuş ağını genişletme çalışmaları ile adını duyuran şirket, havacılık sektöründeki farklı konumu ile birlikte, başarılar imza atarak, rakiplerinden geri kalmadığını gözler önüne seriyor. Bu bağlamda söz konusu olan yeni rotalarından biri de Erbil olmuştur. Yapılan açıklama ile konuşulan yeni rotanın Erbil olduğu anlaşılmıştır.

  Orta Doğu’nun güzide kenti Beyrut’ta olduğu gibi, stratejik kent Erbil’in de doğrudan Adana’ya bağlanacağı açıklandı. Üstelik söz konusu olan Adana – Erbil ve Erbil – Adana seferlerinin mümkün olan en yakın zamanda başlayacağı bilgisi de geldi. İki merkez arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilecek olan seferler, 16 Temmuz 2016 tarihi itibariyle hayata sokulacak. Ancak bir sene sonra mümkün olan seferler, bu bekleme süresine karşın yolcularda ve de şirkette heyecan uyandırıyor. BoraJetiçin önem arz eden bu ulaşım noktası, önemli bir kent olması sebebi ile hem Adana hem de Erbil halkı için de önem teşkil etmektedir. BoraJet Hava Yolları, bölgesel nitelikli bir hava yolu şirketi olarak, Erbil’i ülkemize bağlayarak, ülke geneli için de önemli bir görevi yerine getirecek. Şirketin önemini ve başarılarını da gözler önüne seren bu girişim, gerçekleşmesi ile birlikte genel bir memnuniyeti de beraberinde getirecektir.

  Erbil kentinin ulaşım imkânları ve ülkemize doğrudan bağlanması konusunun öneminden bahsetmek gerekirse, Erbil, 12. Ve 15. Yüzyıllar arasında ulaşım yollarının kavşak noktası niteliğine sahip olmuş olan bir kenttir. 3 yüzyıl boyunca en büyük ticaret merkezlerinden biri olma özelliğini muhafaza etmeyi başarmıştır. Başta bu sebep olmak üzere bugün sahip olduğu nitelikler de kenti önemli kılmaktadır. Bugün ise Erbil, Orta Doğu ve Basra Körfezine kıyısı olan ülkeler gibi sürekli gelişen ve dünya çapında önem kazanan bir kenttir. Hem ticari hem de kültürel bir merkez olma yolunda emin adımlar ile yol alan kent, kozmopolit bir metropoldür. Bu özellikleri, kentin ülkemize doğrudan bağlanmasını bir zorunluluk haline getirmektedir. Bu bağlantıyı sağlayan BoraJet ise farkını bir kez daha ortaya koymuş bulunuyor. Ülkemizin gelişen hava yolu imkânlarından pay alan ve hizmet sunan bir şirket olmak için son derece doğru bir hamle olduğunu da belirtmek gerek.

  Diğer taraftan 2016 yılında başlayacak olan Erbil seferlerine karşılık, BoraJet Hava Yolları ile geniş bir coğrafyaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için yetkili noktalardan uçak bileti almanız ve seyahat planlarınızı yapmanız yeterlidir. BoraJet uçak bileti yetkili uçak bileti satış şubelerinden alınabileceği gibi, çağımızın en önemli hizmetlerinden biri olan internet üzerinden de alınabilir. Çok sayıda başarılı internet sitesi bugün uçak bileti satışı yapmaktadır. Maliyetleri düşük olan bu imkân ile yolcular da daha uygun fiyatlar ile seyahat etme imkânı yakalıyor. Aynı uçak biletine daha cazip fiyatlar ile sahip olmak, elbette ki her yolcunun arzu edeceği bir durumdur. BoraJet Hava Yolları uçak biletinizi internet üzerinden satın alırken ise tek endişeniz olan güvenlik sorunu www.ucakbileti.com.tr adresi sayesinde ortadan kalkıyor. En iyi güvenlik sistemlerine sahip olan site, sizin kredi kartı bilgileriniz ve diğer özel bilgilerinizi güvence altına almaktadır. Böylece sorunsuz bir işlem fırsatı sunulmaktadır. Seyahat öncesi hazırlıklarından en önemlisi olan uçak bileti alımı, bu şekilde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir ve size de keyifle diğer hazırlıklarınızı yapacağınız zaman kalır. 

  Yorum Gönder