Dil Seçiniz

BoraJet Batum’a Başlıyor

Artık BoraJet ile Batum'a da uçmak mümkün olacak! www.ucakbileti.com.tr üzerinden satın alacağını BoraJet uçak bileti ile konforlu bir yolculuk deneymi yaşayabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türkiye’nin gelişen hava yolu şirketlerinden biri olan BoraJet, yeni atılımları ile gündeme geleye devam ediyor. Bugün kısmen filosu küçük olan şirket, ülkenin havacılık anlamındaki gelişimini takip etmek adına yeni rotaları, yeni seferleri ve yeni uçak siparişleri ile konuşuluyor. Son yıllarda havacılık sektöründe hareketlenmeye sebep olan turistik faaliyetler, havalimanı ihtiyaçlarını da artırdı ve bu doğrultuda 3. Havalimanı projesi gündeme geldi. Bugün halen yapımı süren havalimanı, havacılık potansiyelinin daha da artacağının bir göstergesi olduğundan, şirketler de bu yönde hamlelerde bulunuyor. BoraJet de bu şirketlerden biri. Bölgesel Hava Yolu şirketi olarak, ülkemizde önemli bir pozisyonu olan şirket, günden güne faaliyetlerini daha da geniş bir bölgeye yayıyor. Bunların etkilerini zaman zaman havacılık gündeminde görüyoruz. Son günlerde BoraJet Hava Yolları daha çok yeni seferleri ile gündeme geliyor. Heyecan uyandıran seferlerinden biri olan Erbil – Adana hattı, geçtiğimiz günlerde uygulamaya konulmuş ve son derece sevilmişti. İlginin de yoğun olduğu bu hattın ardından şirketin yine bir yeni rota girişimi gündeme geldi.

    Kamuoyuna duyurulan yeni sefer noktası ise Azerbaycan’ın başkenti Batum oldu. İstanbul ile Batum arasında gerçekleştirilmesi planlanan seferlerin İstanbul’daki kalkış noktası ise Sabiha Gökçen Havalimanı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan BoraJet uçakları doğrudan Batum ‘a ulaşım sağlayacak. Bu durum iki ülke arasında yüksek olan hava ulaşımı trafiği için de sevindirici bir gelişme olarak değerlendiriyor. İki ülkenin halkı da ulaşımda çeşitliliğin böylece artırılmış olmasından memnun görünüyor. Seferlerin başlayacağına dair haberlerin yayılması itibariyle bu durum dikkatleri çekti ve ayrıca fiyat alternatifi oluşturması açısından da beğeni ile karşılandı. Karşılıklı olarak gerçekleştirilecek tarifeli İstanbul – Batum seferlerinin başlangıç tarihi olarak ise 4 Eylül 2015 tarihi belirlendi. Bu tarih itibariyle BoraJet uçaklarını kullanarak İstanbul – Batum arasında ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Seferlerin gerçekleştirileceği günler ise Çarşamba, Cuma ve Pazar olarak belirlendi ve her iki kentten de bu günlerde hareket gerçekleşecek. Haftanın üç günü şeklinde gerçekleşecek olan seferler, yoğunluğa ve talebe göre ilerleyen zamanlarda artış gösterebilir. Bu rotada uçacak olan uçakların tipi de belli oldu ve BoraJet Hava Yolları ‘nın en çok tercih ettiği uçak olan Embraer E190 tipi uçaklar bu hatta hizmet verecek. Netleşen bu bilgilerin yanında henüz seferlerin saatleri ile ilgili olarak bir bilgi ulaşmadı. 4 Eylülde başlaması planlanan İstanbul – Batum hattı seferlerinin saatlerinin de netleştirilmesi ile biletler satışa çıkacaktır.

    BoraJet Hava Yolları İstanbul – Batum hattında tercih ettiği Embraer E190 tipi uçaklarının dışında, filosunda Global XRS ve Hawker tipi uçakları kullanıyor. Yeni siparişlerinde ise yine Embraer E190 tipi uçakları tercih ediyor. Bölgesel nitelikli olan şirket, konforlu ve kaliteli uçuş hizmeti ile akıllarda yer etmiş durumda. Pek çok hatta da önemli bir ulaşım alternatifi olarak görülüyor. Sorunsuz, konforlu ve güvenli uçuşlar tesis eden şirketin kabin ve yer ekibi son derece titizlikle hizmet ederken, başarılı pilotlar ile uçuşlar gerçekleştiriliyor. BoraJet hizmetini siz de tecrübe edebilir ve hem yurt içi hem de yurt dışı noktalarında BoraJet Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. BoraJet Hava Yolları ile seyahat etmek için uçak bileti alımına özen göstermenizi öneririz. Çünkü çeşitli püf noktalara dikkat edildiğinde seyahatler daha zahmetsiz ve daha keyifli hale gelebiliyor. Uçak biletinin normalinden daha düşük fiyatlara alınması, seyahatlerinizi ucuza getirebileceği gibi, düşük ücretle bir üst sınıf konforu ile uçma şansı da sağlayabilir. Bu sebeple www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir ve mümkün olan en düşük fiyatları sunan bir adres üzerinden uçak bileti satın alabilirsiniz. 3D Secure yani en üst güvenlik önlemi ile korunan site, tüm bilgilerinizi güvence altına aldığı için de endişe etmenize gerek olmayan harika bir seçenektir. İnternet bağlantınız ile bilgisayar ya da akıllı telefon kullanarak hızlıca uçak bileti alabiliyor olmanızda, size büyük bir zaman tasarrufu sağladığı gibi büyük de bir kolaylıktır. Uçak bileti satın almak genellikle seyahat hazırlıklarının en önemli aşaması oluyor. Bu aşamayı hızlıca en uygun fiyatları yakalayarak halletmeniz ise kusursuz bir seyahatin ilk adımıdır. 

    Yorum Gönder