Dil Seçiniz

BoraJet’e Kuş Çarptı

Edremit'e giden BoraJet uçağına kuş çarptı! BoraJet uçak bileti alarak güvenle seyahat etmek için www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih etmelisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet’e Kuş Çarptı

  Ülkemizde hizmet veren özel hava yolu şirketlerinden, farklı statüsü ile dikkat çeken biri de BoraJet ‘tir. BoraJet Hava Yolları, bölgesel hava yolu şirketi olarak adını duyurmasına ek olarak, bu alanda ülkemizde tek ve de ilk olması ile de önem kazanmıştır. Yeni nesil havacılık olarak adlandırılan BoraJet, yeni uçak siparişi ile gündeme gelmişti. Bir süre sonra ise uçaklarının tesliminin başlaması ile tekrar konuşulmaya başlandı. Yeni uçakları ile misafirlerine daha kaliteli bir uçuş sunan şirket, konforunu ve kapasitesini artırma çalışması yürütüyor. Bu alandaki stratejileri büyüme faaliyetlerinin doğru olduğunu göstermekte. Eskiye nazaran daha prestijli bir hava yolu şirketi olarak anılıyor ve artık BoraJet Hava Yolları daha geniş bir kitleye hitap ediyor.

  Şirketin gerçekleştirdiği seferler, yeni uçakları ile birlikte daha sıklaştırılmakta ve yeni rotaların dâhil edilmesi ile birlikte, daha fazla bölgeye ulaşım sağlanmakta. Ayrıca BoraJet uçakları, zaman zaman bazı aksaklıklar ile de karşılaşıyor ve havacılık haberleri arasında anılıyor. Bunlardan biri de önceki gün yaşandı. BoraJet Hava Yolları ‘na ait olan bir uçak kuş ile karşılaşmasından olumsuz etkilendi. BoraJet ‘e ait olan ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanarak Edremit’e doğru hareket eden uçağa, Kocaseyit Havalimanı ‘na iniş yapmak için alçalışa geçildiği sırada kuş ya da kuşlar çarptı. BoraJet ‘in İstanbul – Edremit seferinde kullandığı uçak, Freebird Hava Yolları ‘ndan kiralanmış olan uçaktı. Uçağın ise sol motorunda ya da kanat kısmında bir hasat oluşmadığı gözlendi. Ancak, kuşlara ait izleri yüzeyde görmek mümkündü.

  Türk Hava Yolları ‘nın geçtiğimiz günlerde kuş sürüleri ile karşılaşan uçakları ciddi sıkıntılar yaşamıştı. Ancak gecikmeler olsa da sorunsuz bir şekilde iniş gerçekleştirebilmişlerdi ya da geri dönme kararı almışlardır. Bu sebeple BoraJet uçağının yaşadığı talihsizliğin de sorunsuz bir iniş ile atlatılmış olması sevindiricidir. Ayrıca Freebird Hava Yolları ‘ndan kiralanmış olan uçağın motorunda ya da kanadında sorun olmaması da ayrıca sevindirici bir durumdur. Kuş sürüleri ya da kuş kazaları, hava yolu şirketlerine sık sık sıkıntı yaratabiliyor. Bu sıkıntıların tekrarlanması ya da engellenmesi ise mümkün olmuyor. Çoğunlukla uçaklar geri dönüş kararı veriyorlar ya da en yakın noktaya iniş yapma gereği duyuyorlar. Son günlerde mevsim gereği çok fazla kuş sürüsü kazalarını duymaya başladık. BoraJet Hava Yolları da bunlardan biri oldu. Ancak hem son günlerde kulağımıza gelen diğer kuş kazalarında hem de BoraJet Hava Yolları ‘nın yaşadığı sorunda her hangi kalıç bir hasarın bulunmaması ve güvenle inişin yapılmış olması sevindirici bir durumdur. Böylece şirketin İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan havalanan ve Edremit Kocaseyit Havalimanı’na iniş yapacak olan uçağı, yolcularını güvenle varış noktasına ulaştırmayı başarmıştır. Güven hava yolu şirketleri için son derece önemli bir konudur. Her yolcu, güvenebileceği bir firma ile seyahat etmek ister. Kısa ya da uzun mesafe olması fark etmez. Önemli olan güven hissinin olmasıdır. BoraJet sıkıntılı durumlar ile karşılaşsa dahi yolcularının güvenliği ve memnuniyetini ön planda tuttuğu için her zaman sevilen bir hava yolu şirketi olmayı başarmış gibi görünüyor. Bugün gelinen noktada, şirketin gelişim göstermiş olması ve hem uçak hem de yolcu sayısında artışın meydana gelmiş olması da bunun bir göstergesidir.

  Harika tatiller, harika yolculuklar ile başlar. Güvenle ve de konforlu bir yolculuk, tatilinize harika bir başlangıç fırsatı sunduğu için seyahatinizi gerçekleştiren firma çok önemlidir. BoraJet Hava Yolları ‘nı tercih ederek, harika seyahatlere çıkabilirsiniz. Üstelik uçak bileti fiyatlarının cazip olması da tatiliniz destekleyen bir unsur olacaktır. Belirli zamanlarda uçak bileti alımının yapılması ve de doğru adresler üzerinden bu işlemin gerçekleştirilmesi size önemli boyutta tasarruf sağlayabilir. Uçak biletinizi daha da uygun fiyatlara getirmek için www.ucakbileti.com.tr ‘yi tercih etmelisiniz. Güvenle ödeme gerçekleştirebileceğiniz bu adres, size pek çok kolaylık sunuyor. Kullanım kolaylığının yanında zamanınızdan da tasarruf etmenizin en iyi yoludur. Oturduğunuz yerden oldukça kısa süre içerisinde, üstelik sizin için en ideal uçak biletini satın alabilirsiniz. Sınırsız seçeneği bir arada bulabiliyor olmanız ise internet üzerinden uçak bileti almanın faydalarından biridir.

  Yorum Gönder