Dil Seçiniz

BoraJet Hem İstanbul Hem de Ankara’dan Siirt Seferlerini Artırıyor

BoraJet Siirt'e daha fazla uçmanın adımını atıyor! BoraJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih etmelisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet Hem İstanbul Hem de Ankara’dan Siirt Seferlerini Artırıyor

  Bölgesel Havayolu kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği kabul edilen BoraJet, yeni nesil havacılık sloganı ile özel bir hava yolu ulaşımı hizmeti sunuyor. Bölgesel nitelemesindeki kısıtlayıcı havadan sıyrılmak için sürekli yeni açılan hatları ile gündeme gelen şirket, ulaşım ağını genişleterek, yolcu sayısında da artış yakalamakta. Üstelik BoraJetile seyahat ederken, yeni nesil uçaklar olan ve 45 ülkede 65 hava yolu şirketi tarafından kullanılmakta olan EMBRAER E – 190 tipi jetlerin konforunu yaşarsınız. İleri teknoloji ürünü olan bu tip jetler ile yapılandırılan yeni filosu, BoraJet ‘in avantajlarından sadece bir tanesidir. Bunun yanında geniş koltuk aralıkları, ücretsiz ve kaliteli ikramları ve BoraJet personelinin samimiyeti, BoraJet ‘i tercih etmeniz için sayılabilecek diğer sebeplerdir. Kaliteli bir havacılık anlayışını benimseyen firma, yeni sayılabilecek olan bir hattında yeniliğe gitti. Bu yenilik ile havacılık haberleri arasındaki yerini alan şirket, Ankara ve İstanbul bağlantılı olan Siirt hattında sefer sayısında artış öngörüyor.

  Öncelikle Siirt ve İstanbul arasında karşılıklı olarak düzenlenen seferlerdeki düzenlemenin bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı. Siirt – İstanbul seferleri bugüne dek haftada 3 gün şeklinde gerçekleştirilmekteydi. Ancak yapılan yenilik ile birlikte Pazar günü hariç olacak şekilde haftanın 6 gününe çıkarılmasına karar verildi. Bu kararın uygulanması ise 29 Haziran 2015 tarihi itibari ile başlayacak. BoraJet Hava Yolları İstasyon Müdürü Turan Savga, konu ile ilgili olarak basın mensuplarına yaptığı açıklamada, BoraJet Hava Yolları tarafından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Siirt Havalimanı arasında gerçekleştirilen seferlerin, Pazar günü hariç olacak şekilde, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri karşılıklı olarak gerçekleştirilmesine karar verildiğini duyurdu. Ayrıca İstasyon Müdürü Savga, geçen yıl 12 ayda yakalanan yolcu sayısının, bu yıl ilk 5 ayda yakalanması sebebi ile Siirt halkına teşekkürlerini sundu. Siirt halkının BoraJet ‘e sahip çıkması ile sefer sayısındaki artış da bir zorunluluk olarak gerçekleştirildi. Siirt ve İstanbul arasındaki hava yolu ulaşımı, BoraJet Hava Yolları ‘nın öncesinde 7 yıl evvel gerçekleştiriliyordu. Bu uzun aranın ardından şirket kent halkına hava yolu ulaşımını bu yıl içerisinde tekrar sundu.

  BoraJet Hava Yolları ‘nın İstanbul ve Siirt arasında gerçekleştirdiği seferlerin sayısındaki artış haberinden sonra, bu kez Siirt halkının Ankara ile bağlantısı kolaylaştırıldı. Siirt Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilen seferlerin, haftanın 5 gününe çıkarılması kararı alındı. Salı ve Cumartesi günleri hariç olmak üzere, haftanın 5 günü gerçekleştirilecek olan karşılıklı havayolu seferleri, İstanbul – Siirt seferlerindeki düzenlemede olduğu gibi 29 Haziran 2015 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanacak. Siirt halkının havayolu ulaşımına gösterdiği ilgi karşısında, 7 yıl aradan sonra tekrar sunulan bu imkân, kısa süre içerisinde bu tip artışlar ile geliştirilmiştir. Beklenenin üzerindeki yolcu sayısı hava yolu şirketi için de son derece sevindiricidir. Bir yılın verilerine, sadece 5 ay içerisinde ulaşılmış olması, bu başarının rakamsal olarak da göstergesi kabul edilebilir. Bu sefer artışı ile birlikte, artık seyahat tarihlerinizde düzenleme yapmak zorunda olmadan istediğiniz tarihte Siirt’e gidebilirsiniz ya da Siirt’ten istediğiniz noktaya hızlıca yolculuk edebilirsiniz.

  Bu seyahatleriniz için erkenden uçak bileti almanız ise en önemli unsurdur. Çünkü yaşanan yoğunluklar ile istediğiniz tarih ve sefer için uçak bileti bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu yaşamamak için en azından 2 – 3 hafta önceden uçak biletinizi satın almanız önerilir. Bunun için ise güvenilir adresleri tercih etmek en önemli konudur. İnternet üzerinden uçak bileti satın alma devrini yaşadığımız şu zamanda, güvenilir internet adresi bulmak da zor olabiliyor. Doğrudan www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret ederek, bu endişenizden de kurtulabilirsiniz. Mevcut olan en iyi güvenlik sistemini kullanan adres, size üst düzey bir uçak bileti hizmeti sunuyor. Aradığınıza kolay ulaşmanın yanında, kredi kartı bilgilerinizi verirken de endişe duymazsınız. BoraJet Hava Yolları uçak bileti alırken de, sadece saniyeler içerisinde işleminizi halledip, diğer seyahat hazırlıklarınız ile uğraşmak için bu adresi tercih edebilirsiniz. Keyifli seyahatler için, seyahat hazırlıklarınızı da sıkıntısız bir şekilde yapmanız gerekir. Uçak bileti stresini bu süreçten uzak tutmak için interneti tercih etmelisiniz.

  Yorum Gönder