Dil Seçiniz

BoraJet Yeni Bir Uçağına Daha Kavuştu

BoraJet'e yeni Embraer E - 195 geldi! www.ucakbileti.com.tr 'den BoraJet uçak bileti satın almaya ve ucuza seyahat etmeye ne dersiniz?

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Nitelikleri ile dünya genelinde sayılı şirketlerden biri olan BoraJet Hava Yolları, bölgesel olarak faaliyet gösteriyor. Bu özelliğe sahip, dünya genelinde pek çok başarılı şirket söz konusuyken, BoraJet ülkemizde tek ve ilk konumundadır. Dolayısıyla özel bir konuma sahiptir. Yeni nesil havacılık kavramını hayatımıza sokan şirket, güven ve kaliteyi ön planda tutarak yeni rotaları ve yeni uçakları ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Hizmet kalitesini yükseltmeyi hedef edinen şirket, hizmet kalitesini yaymayı da amaç kabul ediyor ve bu doğrultuda yeni rotalarını sisteme dâhil ederken, yeni uçak siparişleri ile de konuşuluyor. BoraJet Hava Yolları ‘nın siparişlerinden biri olan Embraer E-195 tipi uçak ise teslim edilmesi ile konuşuluyor.

  BoraJet filosunun büyük bölümünü oluşturan Embraer uçaklar, Amerka’da kullanıldığı gibi Avrupa’da da pek çok ülkede güvenle halen kullanılıyor. Bugün 54 farklı ülkede 65 farklı hava yolu şirketi Embraer E – 195 tipi uçaklar ile hava yolu taşımacılığı hizmeti veriyor. Bu tip jet uçakları şirket için yeni ve genç bir filo oluşturmakta. Oluşturulması planlanan, daha doğrusu günden güne genişletilen bu genç filosunun son üyesi ise dün teslim edildi ve gündeme düştü. Dün akşam saatlerinde İstanbul ‘a ulaşan Embraer E – 195 tipi jet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na iniş yapmış bulunuyor. Alınan bilgilere göre, son olarak dün gelen uçak ile birlikte, şirketin sahip olduğu bu tip uçakların sayısı 11 ‘e yükseldi. BoraJet Hava Yolları, bugün sayısı 10’un üzerine çıkan Embraer Jetlerini, Celestial Aviation Trading 5 Limited ‘tan teslim alıyor. Son olarak dün gönderilen uçak, Lisbon ‘dan havalanarak ülkemize ulaştı. Saat 22.30 sularında iniş gerçekleştiren jet, derhal seferleri için hazırlanmaya başladı.

  Türkiye’nin 3. Havalimanı ile birlikte turizm faaliyetlerinin de verdiği hızla, önümüzdeki süreçte çok daha büyük bir hava yolu trafiğine sahip olması bekleniyor. Bugün hızla artan kapasite, belli bir süre sonra karşılanamaz hale geleceğinden 3. Havalimanı projesi uygun görüldü ve çalışmalara başlandı. Bu çalışmaları takip eden şirketler ise havalimanının bitimindeki atakta pay edinmek için sefer sayısı, rota çeşitliliği ve uçak sayısını artırma yoluna gidiyor. Bugün ülkemizdeki faaliyet gösteren, BoraJet dâhil tüm hava yolu şirketleri, u doğrultuda hedefleriniz belirliyor. BoraJet Hava Yolları ‘nın bu sebeple dün ulaşan jete ekstra olarak yeni jetleri de beklediği öğrenildi.

  BoraJet Hava Yolları, kaliteli ve özel bir hizmet verme gayesini, yeni uçakları ile daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyor. BoraJet sloganlarında da sıkça vurgulanan kaliteyi, yolcularına özel olarak sundukları ikramlar ve özen ile gözler önüne seriyor. Bu özelliği ile misafirlerinden tam not aldığını da belirtmek gerek. Tatilinizi ya da gezinizi daha özel hale getirmek ve farklı bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz, sizin için önerilebilecek ilk seçeneklerden biridir ve memnuniyet garantisi olduğunu düşünebilirsiniz. Üstelik yurt içi seferleri gibi çok sayıda yurt dışı seferi de bulunan BoraJet, sadece uçak bileti satın almanız ile birlikte, size özel bir hizmet sunarak, ulaşımınızı gerçekleştirir. Yolculuğu keyifli hale getiren bir deneyimden söz ediyor. Genellikle uçak yolculukları, özellikle de süresi fazlaysa insanların gözünde büyür de büyür. Ancak BoraJet uçuşlarında son derece güzel vakit geçirir, ikramlar ile mutlu olursunuz.

  Böyle bir seyahat için uçak bileti almaya karar verdiğinizde ise tercih edebileceğiniz pe çok seçenek var ancak en pratik olanı her zaman en iyisidir. Seyahat acenteleri, pek çok yetkili satış noktası bugün size bilet temin edebilmektedir, ancak onların güvenilirliğinden ziyade, size daha uzun zamanlara mal olması söz konusudur. Seyahat hazırlıklarınız sürerken, zamanınızın önemli bir bölümünü bu iş için ayırmış olmak oldukça canınızı sıkacaktır. Oysa artık teknolojinin hayatımızda aktif bir şekilde yer alması ile birlikte, uçak bileti almak bir bilgisayar ya da akıllı cep telefonu kadar yakın. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden uçak bileti satın alarak, hızla işleminizi halledeceğiniz gibi mümkün olan en düşük fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Sitenin güvenilir olduğunu da belirtelim. Mevcut olan en iyi güvenlik sistemlerine sahip olarak, size büyük bir güven sunmaktadır. 

  Yorum Gönder