Dil Seçiniz

BoraJet Siirt’e Daha Fazla Uçacak

Siirt ve İstanbul arasında uçuş sayısındaki artış sevinçle karşılandı. BoraJet uçak bileti alarak seyahat etmek için www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret edebilirsinz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet Siirt’e Daha Fazla Uçacak

  2010 yılında kurulmuş olan şirket, başlarda sadece destek olacak uçuşlar düzenlerken bugün ülkemizde havacılık alanında önemli isimlerden biridir. Sürekli filosundaki yenilikleri ve hizmet kalitesi ile gündeme gelen BoraJet, seferlerinde yaptığı düzenlemeler ve genişlemeler ile de dikkatleri çekmektedir. Yaz aylarına geçiş yaptığımız ve Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde, yine BoraJet Hava Yolları ‘nın bir haberini aldık. Firmanın İstanbul – Siirt ve Siirt – İstanbul şeklinde gerçekleştirilen seferlerinde bir yenilik gerçekleştirildiği duyuruldu. Buna göre BoraJet ‘in önceleri haftada 3 gün şeklinde düzenlenen uçak seferleri önümüzdeki günlerde arttırılacak. 29 Haziran tarihi itibariyle haftada 3 seferden 6 sefere çıkarılması planlanan Siirt – İstanbul arası ulaşım, özellikle Siirtlilerde büyük bir heyecana sebep oldu. Bu şekilde kentin İstanbul’a ulaşımı son derece kolay bir şekilde sağlanabilecek. Siirtliler istedikleri gün İstanbul’a ulaşabilecekleri gibi, İstanbul üzerinden kente gelecek olanlarda, seyahat tarihlerini uçak seferlerine göre ayarlamak zorunda kalmayacak. Çünkü zaten neredeyse haftanın her günü uçuş gerçekleştirilecek.

  BoraJet Hava Yolları ‘nın bu haberine göre İstanbul ve Siirt arasında düzenlenen seferlerin arttırılmasına yönelik projenin 29 Haziran tarihi itibariyle hayata geçirilmesi planlanıyor ve Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü şeklinde gerçekleştirilecek. Yani sadece Pazar günü BoraJet ile Siirt – İstanbul arasında uçuş yapılmayacak. Konu ile ilgili olarak BoraJet İstasyon Müdürü Turan Savga ‘nın gazetecilere yaptığı açıklamaya göre BoraJet tarafından Siirt’e gerçekleştirilen seferlerin, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gerçekleştirileceği ve haftanın 6 gününe çıkarıldığı belirtildi. İstasyon Müdür Olan Turan Savga ‘nın açıklamasına göre, önceleri haftada 3 gün olan uçak seferlerinde 12 ay genelinde 18 bin yolcu taşınırken, 2015 yılının ilk 5 ayında bu rakama ulaşıldığını, yani Siirt halkının kendilerine sahip çıktığını ve uçak seferlerine ilgi göstermeye başladığını dile getirdi. Bu sebeple de daha avantajlı bir hizmetle haftanın 6 günü Siirtlilerin İstanbul ile bağlantısını sağlama kararı aldıklarını söyledi.

  BoraJet, yeni uçakları ile doğru orantılı olarak gerçekleştirdiği sefer sayılarındaki artış ve hizmet kalitesini yüksek tutma çabası ile yolcuların gözünden kaçmıyor. Sevilen hava yolu şirketi, son yıllarda yolcu ve sefer sayılarındaki artış ve gelirindeki artış ile ülkemizin önemli hava yolu şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Siirt gibi daha pek çok noktaya gerçekleştirdiği seferleri ile hem uygun fiyatlı hem de konforlu ulaşım sağlıyor. Üstelik güler yüzlü personeli ile dikkatleri çekiyor. BoraJet ülkemizde aslında kısa süredir hizmet vermesine karşın, kendini kabul ettirmiş ve gelişimini sürdürmeyi başarmış bir firmadır. BoraJet Hava Yolları kalitesinden son derece memnun olan Siirt halkının da firmanın başarısında destek sağlayacağına şüphe yok. Önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan uçuşlar ile iyi derecede bir ilginin yaşanması beklenmektedir.

  BoraJet Hava Yolları ile seyahat etmek için öncelikle erkenden uçak bileti almanı gerekiyor. Bunun için erken davranmanızda fayda var ancak artık teknolojinin sağladığı kolaylıklar ile internet üzerinden uçak bileti satın alabilir ve uzun bir zaman dilimini uçak bileti satış noktalarında harcamanıza ve tek fiyata tamam demenize gerek yok. İnternet üzerinden oldukça avantajlı fiyatlar yakalayabileceğiniz www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri ziyaret edebilir ve oturduğunuz yerden BoraJet Hava Yolları uçak bileti satın alabilirsiniz. Hem zamanınızı boşa harcamamış olursunuz, hem de uygun fiyatlar yakalamış olursunuz. 3D Secure ile korunan siteden alışveriş yaparken güvenlik endişesine de kapılmanıza hiç gerek yok. Güvenlik önlemleri alınmış olan site, kredi kartı bilgilerinizi muhafaza eder ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmaz. Dolayısıyla güvenli ve kolay bir alışveriş gerçekleştirirsiniz. Uçak bileti satış noktalarında zaman harcayacağınız gibi fiyat karşılaştırması yapma imkânınız oldukça düşüktür ve de zordur. Buna karşın internet üzerinden uçak bileti satın alırken, filtreleme özelliği, kolay kullanılabilen ara yüz ile hem firmaları hem de fiyatları karşılaştırabilirsiniz. İstediğiniz yönde, sizin için en uygun olan seferi görebileceğiniz için, en doğru seçimi yaparsınız. Hızlıca bu işlemi halledeceğiniz için artan zamanınızı da daha keyifli bir seyahat gerçekleştirmek için gezi planı ve benzeri hazırlıklarınıza ayırabilirsiniz. Teknolojinin sunduğu bu tip avantajları kullanmadan, seyahate çıkmamanızı öneririz.

  Yorum Gönder