Dil Seçiniz

BoraJet Filosu Genişlemeye Devam Ediyor

BoraJet'in yeni Embraer E - 195 jetleri teslim ediliyor. BoraJet uçak bileti alarak keyif bir seyahate çıkmak www.ucakbileti.com.tr ile daha güzel.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    BoraJet Filosu Genişlemeye Devam Ediyor

    Havacılık alanında farklı konumu ile bilinen ve Bölgesel Hava Yolu tanımlaması ile anılan BoraJet, son yıllarda, ülkemizin tüm hava yolu şirketlerinde olduğu gibi ani bir gelişme ve yükseliş sürecine girdi. Türkiye’nin stratejik konumu ve havacılık alanındaki potansiyeli ile de doğru orantılı olan bu durum, Türkiye’nin tüm hava yolu şirketlerini etkilediği gibi BoraJet ‘i de etkiledi. Şirket kendini geliştirmek amacıyla önemli atılımlarda bulunuyor. Bunu öncelikle filosunu genişletmek ile gerçekleştirmeyi amaç edinen şirket, bu şekilde yolcu sayısını da artırmayı hedefliyor. Bu sebeple art arda BoraJet Hava Yolları ‘nın yeni uçakları konuşulmakta ve havacılık haberleri arasında yer almaktadır. BoraJet ‘e özel bir özellik olan alternatif hatlar ve bağlantı hatları da, şirketi nitelikli ve farklı kılan bir durumdur. BoraJet Hava Yolları bugün 45 farklı ülkede ve de 65 farklı hava yolu şirketinde kullanılan, son derece güvenilir ve teknolojik uçaklar ile hizmet vermektedir. Yakın zamanda sayısında artış gözlenen Embraer E – 190 tipi jetler, BoraJet için üst düzeyde güvenlik ve konfor tesis eden araçlardır. Bu şekilde misafirlerinin yüksek konfor ile memnuniyet duyacağı bir hizmet tesis etmektedir.

    Şirketin filosu Embraer E – 190 tipi jetlerden oluşurken, yeni gelen bir haber BoraJet ‘in yeni uçağı ile ilgili oldu. Şirketin modern filosuna Embraer E – 195 tipi bir uçağın eklenmesi ile daha da iyi bir hizmet amaçlanıyor. Şirketin büyümesini bu tip son model uçaklar ile sürdürmesi ise son derece güzel bir gelişim sürecinin sinyallerini veriyor. Bölgesel Hava Yolu şirketlerinin ilk tercihi olan Embraer E – 195 tipi jetler, hızı, sessizliği ve konforu sebebi ile tercih edilmektedirler. Ayrıca BoraJet ‘in bugüne dek ağırlık verdiği Embraer E – 190 tipi jetlere oranla daha geniş ve daha uzun olması ile birlikte daha fazla yolcu kapasitesine sahip olması diğer önemli avantajlarıdır.  Çağa uygun hamleler yapmak ve çağın en iyi imkânları ile hizmet vermek, hava yolu şirketlerinin gelişimi için temel prensiptir. Bu doğrultuda BoraJet de çağa uygun gelişim adımları atıyor. Şirketin yeni uçakları dün itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşarak, BoraJet Hava Yolları ‘nın filosuna katılmış oldu. Yakın zamanda bu uçakların seferlerinde görülmesi söz konusu olacaktır. BoraJet Hava Yolları ile yapacağınız seyahatlerde, yeni ve son teknoloji uçaklar ile konforu yaşayabilirsiniz.

    BoraJet Hava Yolları, Embraer E – 195 tipi jetler ile E – 190 tipi aynı seri jetleri kullanarak, bölgesel bir hava yolu şirketi olarak hizmet vermesi, ülkemizde bu alanda tek olması ve dünya geneline bakıldığında da üst düzey bir hizmet vermesi sebebi ile önemli bir şirkettir.  Bu özel uçuş deneyimini yaşamak ise ulaşılabilir bir deneyimdir. Uygun uçak bileti fiyatları ile seyahat imkânı sunan şirket, çeşitli kanallarla kolayca ulaşabileceğiniz uzaklıkta bulunuyor. Bunun için seyahat acentelerini tercih etmek ilk akla gelen seçenekken, son yıllarda pek çok avantaj sebebi ile ön plana çıkan internet siteleri de tercih seçeneklerinizden biridir. İnternet siteleri ve mobil uygulamalar, masrafların azlığı sebebi ile daha uygun fiyatlar ile uçak bileti satışı yapabiliyor. Bunlardan biri olan ve en iyi seçenek olan www.ucakbileti.com.tr, size en cazip fiyatları sunmasının yanında kolay kullanılabilen bir özelliğe sahip. Harika ara yüzü, filtreleme gibi kolaylaştırıcı özellikleri ile size zaman tasarrufu sağlayıp işinizi kolaylaştıracaktır. Zaman tasarrufu elde etmek daha keyifli bir seyahat için rahat rahat hazırlık yapmanızı sağlarken, sitenin güvenilirliği de gözünüz arkada kalmadan uçak bileti satın almanızı sağlayacak. 3D Secure güvenlik sistemi ile endişe etmeden kredi kartı bilgilerinizi verebilir ve güvenle uçak bileti satın alabilirsiniz. Ancak güvenlik önlemleri almamış olan sitelerden kesinlikle uzak durmanız gerekir. Büyük bir avantajı dezavantaja dönüştürecek olan böyle bir ihmal, seyahat öncesi can sıkıcı durumlara sebep olabilir. Oysa güvenilir bir alışveriş gerçekleştirdiğiniz de, uygun fiyatlara seyahat etmenin yanı sıra sadece saniyeler içerisinde böyle önemli bir seyahat hazırlığını aradan çıkarmış olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Zamanın çok değerli olduğu şu zamanlarda, interneti faydalı bir şekilde kullanarak zaman tasarrufu yapmak ise harika bir avantajdır.

    Yorum Gönder