Dil Seçiniz

BoraJet Yeni Uçakları ile Büyüyor

BoraJet'in yeni Embraer uçakları geliyor! www.ucakbileti.com.tr size en cazip BoraJet uçak bileti ile hizmet sunuyor.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok hava yolu şirketinden biri olan BoraJet, ülkenin havacılık sektöründen en büyük payı alma hedefine hızla koşuyor. Büyük rakiplerine karşın, şirketin kendi geçmişine nazaran büyük bir gelişim hareketliliği içerisinde olması takdirle karşılanıyor. Geçtiğimiz günlerde BoraJet, yeni uçak siparişleri ile konuşulmuş, kısa süre sonra ise BoraJet uçaklarının teslim edilmeye başlandığı bilgisi gelmişti. Son günlerde uçak sayısının artışı ile birlikte rota ve sefer sayısını da artıran şirketin yeni siparişleri gündeme geldi. Bölgesel nitelikli hava yolu şirketleri arasında dikkat edici özelliklere sahip olan ve ülkemizde ise bu özelliği ile ilk ve tek olan şirket, kısa süre sonra büyük bir yükseliş ile en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olacak gibi görünüyor. BoraJet uzun yıllardır hizmet verdiği Türkiye ’de, konumunu daha kalıcı hale getirmek için, hedeflerine emin adımlar ile yürüyor. Ayrıca Türkiye ‘nin gelecek yıllardaki havacılık büyümesi için şart olan 3. Havalimanı inşaatı, Borajet için çok etkili olmuştur. Ülkemizin havacılık sektörünün seviye yükselteceği bu dönemde mümkün olan en üst düzeye ulaşmak isteyen şirket, uçaklarının sayısını artırıyor. Ayrıca zaman zaman uçak yenilemeleri ile gündeme geldiği gibi bugün de yeni uçakları ile gündeme geldi.

    Geçtiğimiz yıl alınan uçak yenileme kararı, BoraJet Hava Yolları için önemli bir filo güçlendirme çalışmasıydı. Bunu adım adım gerçekleştirirken, dikkatleri üzerine çekmekten de geri kalmıyor. Bugün filosunda toplam 8 adet Embraer E 190 ve 3 adet Embraer E 195 bulunan Bora Jet Hava Yolları, toplam 11 adet uçağa sahiptir. Bunlara ek olarak alınan uçaklar ise 3 adet Embraer E 195 tip olacak. Yeni uçakları için GECAS yani GE Capital Aviation Services şirketi ile anlaşmış bulunan BoraJet Hava Yolları, 3 adet Embraer E 195 tipi uçağını önümüzdeki günlerde filosuna dâhil edebilecek. Böylece şirketin sahip olduğu toplam uçak sayısı 14 ‘e ulaşabilecek. Bu siparişlerin sürmesi beklenirken, şirketin daha büyük bir hız ile filosunu genişletmek istediği de düşünülüyor. Bu büyüme daha fazla yurt içi ve yurt dışı seyahat rotasını beraberinde getirirken yeni seferler ile de şirketi gündeme getirecek.

    Dünya genelinde başarılı hava yolu şirketleri, büyüme hedeflerine çok önem vermektedirler. Türk Hava Yolları bu alanda ülkemizin temsilcisiyken, BoraJet Hava Yolları da önemli misyonu ile dikkat çeken bir üyesidir. Ülke genelinde hizmet veren şirketler değerlendirildiğinde, konforu, özel hizmeti, kalitesi ve müşteri memnuniyeti temelleri ile fark yarattığını söylemek mümkündür. Bölgesel nitelikli oluşu zaten bir özellik katarken, bu tip farklılıkları bu durumu destekleyici özellik göstermektedir. BoraJet Hava Yolları, sahip olduğu uçaklar ile en verimli şekilde hava yolu taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmektedir. Embraer tipi uçaklarını bu konuda mükemmel bir kullanışlılık ile hizmete sunmaktadır. Şirketin sunduğu yurt dışı ve yurt içi seferlerde yer almak, sadece uçak bileti satın almanız ile mümkün hale gelebilmektedir. Uçak bileti alımında dikkat edeceğiniz bazı noktalar, size daha sorunsuz bir yolculuk garantisi verir. Hızlı ve güvenilir bir yolculuk gerçekleştirip, ardından son derece sorunsuz bir tatile çıkacağınızı bilmenin güveni ile BoraJet Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Uçak bileti satın almak için internet siteleri, uçak bileti satışı için yetkilendirilmiş olan noktalar ve seyahat acenteleri tercih edilebilmekle birlikte, en hızlı seçeneğe ihtiyaç duyduğumuz bu çağda, internetin kolaylıklarını değerlendirmelisiniz. İnternet dünyasının sağladığı hız ile www.ucakbileti.com.tr adresinden uçak bileti satın alabilirsiniz. Üstelik BoraJet Hava Yolları uçak bileti bu adres üzerinden mümkün olan en uygun fiyatlar ile satın alınmaktadır. Bu fiyatlara sahip olmanız sadece bilgisayar ya da akıllı telefon ile birkaç dakikanızı alacaktır. Son derece pratik olan bu imkân, son teknoloji güvenlik sistemleri ile güvence altına alındığı için hiçbir endişe duymadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zamanınızı bu işlem ile daha verimli hale getirerek, daha güven bir tatil için hazırlık yapmaya ne dersiniz peki? Oturduğunuz yerden uçak bileti satın alarak elde ettiğiniz zaman ve para tasarrufunu, daha güzel ve daha kapsamlı bir tatil için kullanabilir ya da yeni seyahatlerinize bütçe olarak ayırabilirsiniz. 

    Yorum Gönder