Dil Seçiniz

BoraJet Uçak Yenileme Projesi Sürüyor

BoraJet'in 10.uçağı da Sabiha Gökçen'de teslim edildi. www.ucakbileti.com.tr 'den BoraJet uçak bileti alarak en güzel gezilere çıkabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    BoraJet Uçak Yenileme Projesi Sürüyor

    BoraJet Hava Yolları, dünya çapında nitelikli benzerleri olan bir niteliğe sahiptir. Bölgesel hava yolu şirketi olarak anılan BoraJet, küçük fakat son derece etkin bir hava yolu şirketidir. Ülkemizde uzun yıllardır varlığını koruyarak, havacılık hizmeti vermeyi sürdüren şirket, son yıllarda yeni kararları ile gündeme geliyor. Ülkemizin havacılık alanındaki hızlı gelişimi ve potansiyelinin artışı, yerli ve yabancı yatırımcıların iştahını kabartırken, yapımı halen süren 3. Havalimanı da bunu destekleyen bir unsur oluyor. Dünya çapında ilgi çeken sektörde, bugüne kadar ülkemize havacılık hizmeti vermiş olan BoraJet ‘in de daha fazla pay alması olması gereken bir durumdur. Yeni nesil havacılık sloganı ile hizmet veren BoraJet, son yıllarda genişleme ve büyüme kararları ile gündeme geliyor. Bu doğrultuda filosunu genişletme çalışmalarını sürdürdüğü ise bilinen bir durumdu. Bu doğrultuda Emraer E – 190 tipi uçaklar ile filosunu genişletme kararı almıştı ve bu uçakların teslimi de sürmekteydi.

    BoraJet Hava Yolları ‘nın güvenli ve konforlu hava ulaşımı sağlama hedefi doğrultusunda filosuna katılan 9. Embraer tipi uçağı geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Aradan çok uzun zaman geçmeden, filonun 10. uçağı da teslim edildi. Önceki günlerde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaparak teslim edilen BoraJet Hava Yolları ‘nın yeni Embraer E – 190 tipi uçağı, TC – YAP kuyruk tesciline sahip oldu ve alınan bilgilere göre derhal seferlere dâhil edildi. Böylece bayram yoğunluğu ile artırılan seferlerde şirketin yeni uçağını da görebileceğiz. Şirketin artan seferleri ve yeni eklenen uçuş noktaları, bayram süresince hizmette olacak ve yeni teslim edilen ve de şirketin 10. uçağı olan TC – YAP kuyruk tescilli uçak ile ulaşılabilir hale gelecek. Şirket politikaları gereği, filo genişletme çalışmalarına başlandığı zaten biliniyordu. Uçakların teslimi ise son derece hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. 9. uçağın tesliminin üzerinden uzun bir süre geçmemesine karşın BoraJet ‘in yeni uçağı teslim edildi. Bayram öncesinde teslim edilmiş olması da şirket için önemli bir avantaj teşkil ediyor. Çünkü bayram süresince yaşanacak olan hava yolu trafiğinde BoraJet Hava Yolları da daha fazla pay alabilecek.

    Şirket, ülkemizde alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar tesis ederek, pek çok noktayı birbirine bağlıyor. Bu işlevi ile de ülkemizde bir ilki temsil ediyor. Kullandığı Embraer E – 190 tipi uçaklar ise hem Avrupa’da hem Amerika’da hem de dünyanın çeşitli noktalarında, başarılı hava yolu şirketlerinin tercihi olan modern uçaklardır. Düzenlediği tüm seferlerinde özel uçak konforu sunmaktadır. Yani BoraJet ile gerçekleştireceğiniz her seyahatiniz, size kendinizi özel hissettirecektir. Bu deneyimi yaşamak için uçak bileti alımını erken bir tarihte gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Aslında tüm seyahatler için geçerli olan bu kural, size aynı seferde daha düşük ücretle seyahat etme fırsatı sağlayacaktır. Seyahat tarihiniz itibariyle 3 – 4 hafta erken bir tarihte uçak bileti alarak, en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. BoraJet Hava Yolları ‘nın özel uçak konforuna düşük ücretler ile sahip olmak için de yine bu püf noktaya dikkat edebilirsiniz. Diğer taraftan BoraJet ile daha uygun fiyatlara seyahat etmek için size çeşitli indirim ve kampanyalar sunan site ve mobil uygulamaları tercih edebilirsiniz. Yapacağınız kısa bir araştırma ile sizin için en uygun adresi bulabilirsiniz. Güvenlik endişesi yaşamanızı da gerektirmeyecek olan www.ucakbileti.com.tr adresi, bu konudaki en iyilerden biridir. Kredi kartı bilgileri ve benzeri özel bilgilerinizi endişe etmeden güvenle girebilmenizi sağlayan, üst düzey bir güvenlik sistemine sahip olması, en önemli tercih sebebiyken, sunduğu fiyatların uygunluğu da önemli bir avantajdır. Diğer taraftan, site üzerinden tüm kampanya ve indirimlerden haberdar olabilir, hava yolu şirketleri ile ilgili olarak paylaşılan tüm haberleri takip edebilirsiniz. Seyahat planınızı yaparken etkili olacak, size fikir verecek gezi yazıları da seyahatinizi destekleyici unsurlardır. Gideceğiniz nokta ile ilgili olarak, edineceğiniz bilgiler ile gezinizi daha keyifli hale getirebilir, unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Sadece akraba ziyareti olarak düşündüğünüz geziniz bir anda kültürel bir geziye dönüşebilir ve unutulmaz bir hal alabilir. Bu amaçla siz de mükemmel bir tatile çıkmak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

    Yorum Gönder