Dil Seçiniz

BoraJet’in Yeni Uçağının İsmi Belli Oldu

BoraJet yeni uçakları ile başarılı bir havayolu hizmeti vermeyi sürdürüyor. Uygun fiyatlı Borajet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet’in Yeni Uçağının İsmi Belli Oldu

  İstanbul merkezli olarak hareket eden BoraJet, bölgesel nitelikli bir havayolu şirketi olması ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı alanında ilk ve tek olması ile bilinmektedir. 2010 yılından bu yana havayolu ulaşımı hizmeti veren BoraJet Havayolları, yurt içi pek çok hattın yanında yurt dışı seçenekleri ile de tercih sebebidir. Ülkemizin havayolu ulaşımındaki gelişmelerine destek veren firma, yenilikleri ile hem hizmet kalitesini arttırma çabası içerisindedir hem de imkânlarında çeşitlilik yaratma gayesine sahiptir. Bu amaçla yaptığı hamlelerden biri olarak filosuna yeni katılan uçağın tanıtımını gerçekleştirdi geçtiğimiz günlerde.

  BoraJet Havayolları ’nın filosuna dâhil ettiği Embraer E – 190 tipi yeni uçağı firma için büyük bir yenilik niteliği taşımaktadır. Embraer E – 190 tipi uçağın bugün 45 ülkede ve 65 farklı havayolu şirketi tarafından kullanılan bir yeni nesil jet olduğu bilinmektedir. BoraJet Havayolları ’nın filosunun yeni üyesi olan uçağa verdiği isim de dikkatleri çekiyor. Firma yeni nesil jetine “Edremit” ismini verdi ve bu sebeple de Kocaseyit Havalimanı’nda bir kokteyl düzenlendi. Törene, Edremit İlçe Seçim Müdürü Fatma Dilara Kaya, Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol, Belediye Başkanı Kamil Saka ve Edremit Kaymakamı Abdülhamit Erguvan gibi önemli isimlerin katılımı gözlendi. Uçağın isminin üzerindeki bandı da yine bu isimler hep birlikte açarak, ismin resmi açılışı gerçekleştirmiş oldular. Açılışın ardından ise ziyaretçiler hem hatıra fotoğrafı çektirme fırsatı buldu, hem de uçağı inceleme imkânına sahip oldular.

  Kokteyl ve açılış sırasında pek çok isim, sözleri ile BoraJet ’in bu özel gününde duygu ve düşüncelerini belirterek, devam eden başarı temennilerini iletti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, konuşması sırasında, ülkemizde günden güne gelişen havayolu ulaşım imkânlarına ve bu imkânların turistik faaliyetler üzerindeki etkisine dikkat çekti. Bu bağlamda, BoraJet ’in yeni uçağı Embraer E – 190 tipi uçağa Edremit isminin verilmesi ve kente sağladıkları ulaşım desteği için BoraJet yetkililerine, başta da BoraJet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol‘a teşekkürlerini iletti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sözlerini bitirirken, aynı desteği kentte yapılması planlanan Havacılık Okulu için de beklediklerini belirtti.

  Sözü alan Edremit Kaymakamı Abdülhamid Erguvan ise günün anlam ve önemi sebebi ile yaşadıkları mutluluğu dile getirdi. Erguvan, Kocaseyit Havalimanı’nın kapasitesi ve ülkemizdeki pek çok havalimanına göre sahip olduğu nitelik üzerinde durdu. Yıllık kapasitesi 3 milyona yakın olan Kocaseyit Havalimanı, geçen yıl 90 bin yolcu ağırlarken bu yıl 200 bini aşan yolcu sayısı ile hızlı bir gelişim göstermiştir. Genel olarak hem şehrin hem de ilçenin sahip oldu değerler ve bu değerlerin farkına varılması üzerine duran Edremit Kaymakamı, BoraJet ‘in desteği için teşekkürlerini sunarak konuşmasını tamamladı.

  Son olarak sözü alan BoraJet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol, sözlerine Edremit’in kendileri için olan öneminden bahsederek başladı. Edremit’te mevcut olan küçük pistten, bugün gelinen nokta karşısındaki şaşkınlıklarını dile getirirken, bugün gelinen noktada diğer havayolu şirketlerinin de kendilerinin ardından gelişinden söz etti. BoraJet ‘in ardından bu bölgeden uçuş gerçekleştirmeye başlayan diğer havayolu şirketlerine de öncü olmaktan guru duyduklarını söyledi. BoraJet, bugüne kadar ulaşım hizmeti sunduğu Turboprop uçaklarından, dünyanın en gelişmiş uçaklarından olan Embraer E – 190 tipi jetlere geçiş süreci sebebi ile büyük bir gurur yaşamaktadır. BoraJet için özel bir öneme sahip olan Edremit’in de bu yolu açan ilk uçak ile anılması BoraJet ‘in gurur sebeplerinden biridir. BoraJet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol, sözlerini bitirirken bölgede yapılması planlanan Havacılık Okulu için de desteklerinin olacağı müjdesini verdi.

  BoraJet, ülkemizin önemli havayolu şirketlerinden biri olarak, seyahatlerin tercih edilen bir seçeneğidir. BoraJet uçak bileti uygun fiyatlarla www.ucakbileti.com.tr gibi güvenlik tedbirleri üst düzeyde olan bir internet sitesi üzerinden alınabilir. 3D Secure güvenlik sistemi ve karşılaştırma imkânına sahip olan www.ucakbileti.com.tr seyahat programı yaparken de tercih edebileceğiniz harika bir adrestir. Sorunsuz uçak bileti alışverişleri için endişelenmeden tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte büyük bir zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. İnternetin sağladığı avantajlardan biri olarak, bu tip siteler aracılığı ile kısa sürede size en uygun olan uçak biletini en uygun fiyatla alabilirsiniz. 

  Yorum Gönder