Dil Seçiniz

BoraJet Avrupa’ya Charter Çıkarması Yaptı

BoraJet hızla büyüyor! Siz de BoraJet uçak bileti alarak harika bir yolculuk deneyimi yaşamak isterseniz www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  BoraJet Avrupa’ya Charter Çıkarması Yaptı

  Alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar ile tanıdığımız BoraJet, uzun yıllardır ülkemizdeki pek çok kenti birbirine bağlaması ile tanınıyor. Özellikle yurt içi ulaşım noktaları için en cazip ulaşım seçeneklerinden biri olarak bilinen şirket, zaman zaman uyguladığı kampanyaları ile de fiyat açısından cazip hale gelmektedir. BoraJet, daha pratik bir ulaşım sağlaması sebebi ile çok tercih edilen bir hava yolu şirketidir. Yurt içinde gösterdiği üstün başarıya ek olarak, yurt dışı seferleri de gündemdedir. BoraJet yakın zamanda özellikle Avrupa’nın pek çok kentine sefer düzenlemeye başlayarak önemli bir girişimde bulundu. Ülkemizde hava yolu şirketleri arasında büyüyen rekabet şartları gereği, BoraJet de yeni girişimlerde bulunarak, bu alandaki varlığını gözler önüne seriyor. Avrupa açılımı ile yolcu sayısında artış yaşanması beklenen şirket, tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

  BoraJet Hava Yolları, son girişimi ile birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı ve Antalya Havalimanı üzerinden Avrupa kentlerine ulaşım gerçekleştirmeye başladı. Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Üsküp ve Belgrad’a sefer gerçekleştirilirken, Antalya Havalimanı’ndan da Üsküp, Saraybosna, Münih, Sturrgart, Baden Baden, Nuernberg, Dresden, Leipzig, Erfrut, Cologne, Dusseldorf, Berlin, Bremen, Frankfurt, Zurich, Hannover ve Hamburg’a doğrudan ulaşım gerçekleştirilmektedir. Özellikle Almanya kentlerinin yoğunlukta olduğu rotalar, ülkemizden en çok uçulan yurt dışı seyahat rotalarını teşkil ediyor. BoraJet Hava Yolları, bunlara ek olarak önceden beri gerçekleştirdiği Barcelona, Bilbao, Sevilla, Mallorca ve Prag seferlerini de sürdürmektedir. Böylece, öneli bir yurt dışı atılımı yapan şirket, uçuş noktalarının sayısını hızla artırmıştır. Artık yurt dışı uçuşlarınızda, özel ve nitelikli bir seyahat deneyimi için siz de rahatlıkla BoraJet ’i tercih edebilirsiniz. Öncekine nazaran daha fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor olması, sizin de gideceğiniz noktaya BoraJet Hava Yolları ‘nın uçma ihtimalini artırıyor.

  Türkiye’de inşa edilmekte olan 3. Havalimanı, önümüzdeki bir iki yıl içerisinde havacılık alanında ciddi bir yükseliş yaşamamızı da muhtemel hale getirmektedir. Bu sebeple ülkemizde faaliyet veren hava yolu şirketleri bu tarihe kadar mümkün olduğunca büyüyerek, ülkemizin havacılık pastasından daha büyük bir dilim almaya hazırlanıyorlar. BoraJet Hava Yolları da bu gaye ile şaşırtan hamlelerde bulunuyor. Son günlerde havacılık haberleri arasında adını sıkça duyuyoruz. Diğer taraftan, şirket zaten, nitelikli hizmeti ile yıllardır ülkemizde varlığını sürdürüyor. Bugün buna ek olarak, aynı hizmeti daha geniş bir coğrafyada sunuyor. Bu da özellikle Almanya yolcuları için son derece cazip bir gelişme anlamına geliyor. Çünkü şirketin sunduğu Charter uçuşları ile Anadolu ile Almanya arasında hızlı ve konforlu bir ulaşıma kolayca ulaşabilecekler. Almanya’nın pek çok kentine ek olarak, Avrupa’nın farklı noktalarındaki pek çok kentin de bu genişleme kapsamında yer alıyor olması ise ayrıca sevindirici bir gelişmedir. Hava yolu ulaşımının en hareketli olduğu şu zamanlarda, şirketin bu hamlesi ile büyük ilgi görmesi ve yüksek bir doluluk oranı ile uçması bekleniyor. Yüksek doluluk oranını tesis eden şirket, büyüme hızını da artırarak yeni yıla hazırlanacak. BoraJet Hava Yolları ‘nın sunduğu özel hizmet ile seyahat etme deneyimi için siz de geç kalmadan ilk seyahatinizin uçak biletini alabilirsiniz.

  Uçak bileti satışı yapan yetkili şubeler dışında internet üzerinden uçak bileti satın alabileceğiniz pek çok nokta da mevcut olduğundan, uçak bileti satın alırken acele etmemelisiniz. İnternet üzerinden bu hizmeti sunan birimler, daha düşük masraflar ile hizmet verdikleri için size de daha düşük fiyatlar sunabiliyorlar. Buna ek olarak dışarıya çıkmadan hatta oturduğunuz yerden uçak bileti alma kolaylığı anlamına gelen internet, sizin için büyük bir kolaylık olacaktır. www.ucakbileti.com.tr bu anlamda sizin için en cazip seçenek olmakla birlikte, aynı zamanda en güvenilir adrestir. Güvenlik sistemine gösterilen büyük bir özen ile kurulan site, size hızlı, güvenilir ve ucuz uçak bileti imkânı sağlaması ile ideal bir seçenektir. Seyahat etmeyi keyifli hale getiren bu özellikler ile siz de hızlıca hazırlıklarınızı tamamlayarak, muhteşem bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bunun için uçak biletinizi alıp, hızlıca bavulunuzu hazırlamanız yeter de artar bile. 

  Yorum Gönder