Dil Seçiniz

OnurAir’dan Yeni Kafkas Rotası

OnurAir Kafkaslar'da bir ilki gerçekleştiriyor. www.ucakbileti.com.tr 'den en uygun fiyatlar ile OnurAir uçak bileti alabilrisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  OnurAir’dan Yeni Kafkas Rotası

  İstanbul merkezli bir hava yolu şirketi olan OnurAir A. Ş., Türkiye’de yurt içi uçuşlarının yanında Avrupa uçuşları ile kapsamlı bir ulaşım ağı ile sektöre giriş yapmışken, kuruluşundan bu yana geçen süreç içerisinde daha fazla rotayı uçuş ağına ekleyerek gelişimini sürdürmüştür. 1992 yılından bu yana sürekli gelişen hizmet anlayışını bugün 22 uçaklık filosu ile sunmaktadır. 2003 yılında uluslararası uçuşlarına ek olarak yurt içi tarifeli uçuşlarını da hizmete sunmuştur ve bugün ülkemizdeki en köklü özel hava yolu kuruluşlarından biridir. İç hatlarda 15 farklı noktaya sefer düzenleyen ve yurt dışında da 20 farklı ülkede 80 farklı noktaya uçan OnurAir, geçtiğimiz günlerde açtığı yeni hattı ile gündeme geldi. OnurAir Hava Yolları ‘nın bu kez uçuş ağına dâhil ettiği nokta Kafkasya’nın tam da kalbinde yer alıyor. Rusya’nın güneyinde ve Kafkasya’nın kalbinde yer alan Nalçik kenti, OnurAir ’ın tarifeli seferler düzenleyeceği yeni noktası oldu. Nalçik kenti, sadece konumu sebebi ile önem arz etmiyor, aynı zamanda bu hattın farklı bir önemi mevcut. Bu noktaya hem Avrupa’dan hem de Türkiye’den bugüne kadar doğrudan sefer bulunmuyordu. Türkiye ve Avrupa’dan Nalçik kentine tarifeli sefer düzenleyen tek hava yolu şirketi olma önemini kazanan OnurAir Hava Yolları, böyle bir ilke imza atmanın mutluluğunu yaşıyor.

  Böyle bir ilke imza atan şirketin, Nalçik tarife seferlerinin detayları da gün yüzüne çıktı. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareketle Nalçik kentine gerçekleştirilecek olan seferlerin, haftanın üç günü şeklinde yapılması planlanıyor. OnuAir Hava Yolları ‘nın Nalçik kenti tarifeli seferleri için belirlediği uçak bileti fiyatları ise vergiler dâhil olarak 55 dolardan başlayan fiyatlar olarak açıklandı. İstanbul – Nalçik ve Nalçik – İstanbul şeklinde karşılıklı olarak yapılması planlanan seferlerin Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılacağı belirtildi. Rusya’nın güneyinde ve Kuzey Kafkasya’da yer alan Kabardey – Balkarya Cumhuriyeti ‘nin başkenti olan Nalçik’e OnurAir tarafından düzenlenen seferlerin, hareket saatleri de netleşen bilgiler arasında yer alıyor. İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndan Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hareket eden OnurAir uçakları, saat 00.30 itibariyle, Nalçik’e doğru havalanacak. Nalçik şehrinden İstanbul’a hareket ise saat 06.30 itibariyle gerçekleştirilecek.

  Buna ek olarak, OnurAir hava yolları, Nalçik kentini İstanbul aktarmalı olarak, Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Paris, Stuttgart, Viyana, Odessa ve Lefkoşa gibi yurt dışı noktalarına bağlıyor. Aynı şekilde Türkiye’nin tüm kentlerine de İstanbul aktarmalı olarak ulaşımı mümkün kılıyor. Bu aktarmalı uçuşlarda sağlanan kampanyalı fiyatlar ise Nalçik şehrinden hareketle İstanbul üzerinden seyahat edecek olanlara son derece önemli bir avantajın sunulduğu anlamına geliyor. Netleşen fiyatlara göre sadece İstanbul ve Nalçik arası uçak bileti fiyatları duyuruldu ve vergiler dâhil olarak 55 dolardan başlayan fiyatların söz konusu olduğu açıklandı. OnurAir, alanında bir ilki gerçekleştirmenin yanında, sunduğu uygun fiyatlı uçak biletleri ile hava yolu ulaşımında önemli bir seçenektir. Başarılarını arttırmanın yanında, hizmet kalitesinde de artış gösteren firma, her geçen gün daha fazla yolcu ve fazla uçuş noktası ile seyahat imkânı sunmaya devam etmektedir.

  Kolay ve doğrudan ulaşılabilir olan Nalçik’e giderek kenti ve bambaşka bir coğrafyayı keşfetmek için, yeni seyahat rotanızı bu yöne çevirebilirsiniz. Seyahatinizden en azından 1 ay önce uçak biletinizi alarak, en uygun fiyatlar ile seyahat etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için bir önerimiz de internet üzerinden uçak bileti alınmasıdır. Çünkü teknolojinin bir gereği olarak hayatımıza giren internet, uçak bileti satış noktalarını dolaşarak zaman harcamamızın önüne geçiyor. Oturduğunuz yerden kısa sürede uçak bileti alabilecek olmanız, seyahat hazırlıklarınızı da büyük oranda kolaylaştırıyor. Uçak bileti alım süresinden sağladığınız tasarruf ile daha keyifli geçecek bir seyahat planlayabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden uçak bileti alırken, çok daha fazla seçenek ile karşılaşacağınız için daha uygun fiyatlara OnurAir uçak bileti alabilirsiniz. En uygun uçak bileti fiyatlarını sunan www.ucakbileti.com.tr, bu konu en iyi seçeneklerden biridir. Kullanım kolaylığı sunan sistemi ile aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Filtreleme sistemini kullanarak, aradığınız sefer ve hava yolu şirketine saniyeler içerisinde ulaşmanız mümkün. Bu sebeple, çağın sağladığı bir kolaylık olan internet üzerinden uçak bileti alma imkanından faydalanmanız önerilmektedir.

  Yorum Gönder