Dil Seçiniz

OnurAir Puan Biriktirme Programı

OnurAir ile uçtukça puan biriktirirsiniz ve puan biriktirdikçe daha çok uçarsınız. En cazip fiyatlarla OnurAir uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresinden alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  OnurAir Puan Biriktirme Programı

  OnurAir, Türkiye’nin önemli havayolu şirketlerinden biri olarak, her gün yenilikleri ile gündeme geliyor. Hem yeni seferleri, hem de çeşitli kampanyaları ile önümüzdeki yaz sezonunda da en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olacak gibi görünüyor. Bu öngörünün sebebi ise OnurAir ‘ın pek çok havayolu şirketinde mevcut olan sadakat programlarına benzer bir uygulama ile gündeme gelmesidir. Yeni uygulamaya göre artık OnurAir ile uçanlar yeni ayrıcalıklar elde edecekler. Türkiye’nin en cömert havayolu programı olarak nitelenen bu uygulama ile OnurAir ile seyahat edenler her yolculuklarından puan kazanacaklar. OnurExtra adı verilen sistem, diğer havayolu firmalarına göre daha fazla puan kazandırıyor olması ile biliniyor. Üstelik bu program uçarken kazandırıyor, kazandıklarınızla da uçuruyor. Yani hızlıca puan biriktirip puanlarınız ile uçuş gerçekleştirebiliyorsunuz. Puan kazanma oranını açıklayarak OnurExtra programının detaylarını dile getiren OnurAir, %8’e varan puan oranını açıkladı. Bu durum, uçak bileti tutarınızın %8 ‘i oranında kazanacağınız anlamına gelmektedir. Daha da detay vermek gerekirse %8 ‘e varan tabirinin açılımı şöyledir; Extra esnek bilet aldığınızda %8 oranında puan kazanırken, esnek bilet aldığınızda %4 oranında puan kazanırsınız. Ayrıca promosyon bilet aldığınızda da %2 oranında puan biriktirebiliyorsunuz. Bu durumda, her hâlükârda, puan biriktirmiş ve seyahatlerinizde tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

  Ülkemizin önemli ulaşım isimlerinden biri olan OnurAir, yeni uygulamaya soktuğu sadakat programı ile birlikte başlangıç için geçerli olan ekstra bir de fırsat sunmaktadır. Türkiye’nin en cömert havayolu programı olarak nitelenen OnurAir OnurExtra programına üye olduktan sonra 14.05.2015 ile 30.09.2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiğiniz tüm uçuşlardan mevcut yüzdelerde puan kazanırken, ekstra olarak da 1.000 hoş geldin puanı kazanırsınız. Dolayısıyla OnurAir ile yaz seyahatlerinizi gerçekleştirip, OnurExtra programına dâhil olmanın tam zamanı. Hoş geldin puanı kazanabileceğiniz yaz sezonu boyunca, OnurAir ‘ı tercih edebilir ve kış gezileriniz için puan biriktirebilirsiniz. Hem OnurAir ‘ın kaliteli hizmetini alıp, hem de puan biriktirmek son derece cazip bir imkândır. Üstelik OnurAir, ülkemizin en iyi havayolu şirketlerinden biri olarak, kaliteli ve uygun fiyatlı ulaşım imkânı sunmaktadır.

  OnurAir, 1992 yılından bu yana havayolu ulaşımı imkânı sunan ve ilk seferini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na gerçekleştirmiş olan başarılı bir firmadır. 1994 yılında Ten Tour ile yapılan iş birliği sayesinde OnurAir büyük bir havayolu şirketi olma yolunda büyük bir adım atmıştır. 1995 yılına gelindiğinde ise filosunun 7. Uçağını satın almıştır. Yani 3 yıl içerisinde 7 uçaklık filoya sahip bir hava yolu firması haline gelmiştir. 2002 yılına geldiğinde 14 uçaklık filosu ile hizmet veren OnurAir, sonraki yıllarda da 20, 24 ve 28’e çıkarmıştır. 2006 yılındaki verilere göre ise 31 uçağı ile 7.012 kişilik kapasiteye sahip olmuştur firma. Bugün ise daha kaliteli ve özel bir hizmet verme amacında olan OnurAir, daha az uçakla daha kaliteli hizmet sunma gayesi içerisindedir. Sadakat programının avantajlarını kullanarak, 14.05.2015 ile 30.09.2015 tarihleri arasında OnurAir ile uçuş, yolculuklarınızdan önemli bir tasarruf elde edebilirsiniz.

  Uçak bileti alırken zaman kaybının yaşanması ve sabit fiyatlara sahip olunması sebebi ile sıkıntı yaşanıyor olması interneti daha cazip hale getirmiştir. Çünkü internet üzerinden uçak bileti alırken, hem çeşitli noktalarda çeşitli fiyatlara ulaşabilirsiniz, hem de zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. Sokaklarda dolaşmadan, hızlıca internet üzerinden araştırmanızı yapıp, size uygun sefer ve firmaya karar verebilirsiniz. Genellikle internet üzerinden uçak bileti alacak olanların en çok yaşadığı endişe güvenlik sorunudur. Bu konuda ise sadece bir konuya dikkat etmek gerekiyor. Güvenlik önlemleri tam alınmış bir sitenin güvenliğinden endişe etmezsiniz. www.ucakbileti.com.tr gibi 3D Secure güvenlik sistemine sahip olan siteler, son derece güvenilir adreslerdir. Çünkü bugün internet dünyasından en güvenilir sistem 3D Secure olarak bilinmektedir. Dolayısıyla OnurAir uçak bileti alırken, www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri güvenle tercih edebilir ve kısa sürede alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. OnurAir uçak bileti buradan kısa sürede alınabileceği gibi, filtreleme özelliğinin bir avantajı olarak size en uygun seferi bulmakta da zorluk çekmezsiniz. Tüm seçeneklerinizi objektif bir şekilde görebilirsiniz. Bu sebeple internet üzerinden uçak bileti almak son derece cazip bir imkândır. 

  Yorum Gönder