Dil Seçiniz

OnurAir Futbol Sponsorluğu

Spor ile ilgili ve sosyal projelere destek veren OnurAir ile uçmanın keyfini çıkarmalısınız. OnurAir uçak bileti www.ucakbileti.com.tr 'den uygun fiyatlara alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  OnurAir Futbol Sponsorluğu

  Futbola destek sağlayan pek çok firma dikkat çekiyor. Ayrıca Havayolu şirketlerinin sponsorlukları ile hem reklam yapıp, hem çeşitli alanlarda destek sağlaması da son yılların başarılı şirket politikalarından biri olarak göze çarpıyor. Bu alanda bir öncü hareket gerçekleştiren Türk Hava Yolları, Barcelona, Borussia ve Dortmund başta olmak üzere pek çok futbol kulübüne sponsor olarak, diğer havayolu şirketlerine de örnek oldu denilebilir. Bu hareket üzerine, diğer havayolu şirketleri de sponsorluk faaliyetlerine girişti. Başta OnurAir dikkat çekiyor bu konuda. OnurAir, Almanya Bundesliga Ligi ‘nin en güçlü takımlarından biri olarak dikkat çeken Werder Bremen ‘e tam 11 maçlık ulaşım sponsoru olduğunu açıkladı.

  Aslında sezona kötü bir giriş yapmış olan Werder Bremen, teknik direktör değişimi ile birlikte yeniden hız ve güç kazandı. Takımın tam da bu anında ulaşım desteği vermek isteyen OnurAir ile takım yetkilileri görüşerek, sponsorluk anlaşması imzaladı. Buna göre de geriye kalan 11 maç için ulaşım sponsorluğu OnurAir tarafından gerçekleştirilmesine karar verildi. Bu anlaşmanın ardından, Bundesliga Ligi devre arasında Werder Bremen takımı, OnurAir Havayolları ile kamp için Antalya’ya getirildi. Yapılan sponsorluk anlaşması ile ilgili bir gelişme olarak, Werder Bremen’in Eintracht Frankfurt ile oynayacağı maç öncesi, statta bir tören gerçekleştirildi. Bu tören sırasında Werder Bremen takımı Genel Müdürü olan Klaus Filbry, OnurAir Havayolları Genel Müdürü Teoman Tosun’a Werder Bremen takım forması hediye etti. Sıcak ilişkilerin kurulduğu ve samimi görüntülerin yaşandığı tören, OnurAir Havayolları ‘nın başarılı sponsorluk faaliyetlerinin de göstergesi oldu.

  Ayrıca sponsorluk faaliyetlerine dair basın açıklaması yapan OnurAir Genel Müdür Yardımcısı Teoman Tosun, Werder Bremen takımının ulaşım sponsoru olduklarını duyurmuştu. Werder Bremen ile birlikte hareket etmenin bir mutluluk olduğunu ve memnuniyetini belirten Teoman Tosun, takıma şans getirdiklerini ve tabandan ortalara doğru yükselmelerinde payları olduğunu vurguladı. OnurAir Genel Müdür Yardımcısı, sözlerine takım ile olan iş birliklerinin süreceğinin sinyalini vererek devam etti. Misafirperverlikleri için de teşekkür ederken, Berlin seferlerinin de duyurusunu gerçekleştirdi. 8 Mayıs itibariyle OnurAir, Berlin seferleri ile hizmet sunmaktadır. Bir Alman takımına destek sağlayan firma, Almanya’daki Frankfurt, Stuttgart ve Düsseldorf hatlarına ek olarak Berlin hattını ekleyerek, daha geniş bir ağa sahip olmuştur. Almanya’daki iddiasını daha da arttırmayı planlayan OnurAir, emin adımlar ile ilerlemektedir. Bu iş birliği hakkında konuşan Werder Bremen Genel Müdürü Klaus Filbry ise aynı duyguları paylaştığını belirterek, OnurAir ’in kendilerine şans getirdiği yorumunu yapmaktadır. Başarılı bir kamp dönemi geçirdiklerini ve önümüzdeki dönemde de bu şekilde devam etmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti.

  Sponsorluk faaliyetleri konusunda verdiği önemi ve girişimlerini arttıran OnurAir, hassasiyetlerini de arttırıyor. Duyarlı davranışları ve pek çok alanda sağladığı desteğin yanında, OnurAir yolcularına da daha kaliteli bir hizmet sunma çabası ile sürekli gelişen bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu sebeple yaptığı yenilikler, yeni açtığı hatlar ile uygun fiyat ve kaliteli hizmeti, daha fazla yolcuya ve daha fazla noktaya ulaştırmaktadır. OnurAir Havayolları ulaşım ağı hem yurt içi hem de yurt dışı noktaları kapsayan bir genişliğe sahiptir. Ancak bununla yetinmeyip, her yıl yeni rotaları ulaşım ağına dâhil etmektedir. Siz de OnurAir güvencesi ile seyahat etmek isterseniz, erken rezervasyon avantajlarını yakalayarak, erkenden uçak biletinizi almalısınız. Ayrıca internet üzerinden uçak bileti alarak, daha az çaba ve zaman harcayarak biletinize sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden OnurAir uçak bileti alırken www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederek, hem uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz, hem de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sizin için pek çok seçeneği bir arada sunan www.ucakbileti.com.tr, keyifli bir seyahat yapmanız için çalışmaktadır. Uçak biletinizi 3D Secure güvencesi sunan site üzerinden alarak, yolculuk hazırlıklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. OnurAir Havayolları ile uçmak bir ayrıcalık kabul edilmektedir. Bu sebeple, siz de önümüzdeki seyahatinizi OnurAir ile yaparak bu ayrıcalığın tadına varabilirsiniz. Üstelik dünyaca ünlü bir takımın sponsoru olan firma, kalitesini dünya çapında göstererek, başarısını kanıtlamış durumdadır. Siz de Werder Bremen takımının uçtuğu firma ile uçarak, aynı keyfi uygun fiyatlar ile yaşayabilirsiniz. Bunun için hemen OnurAir uçak bileti alıp seyahat hazırlığınızı yapmaya başlayabilirsiniz. 

  Yorum Gönder