Dil Seçiniz

AtlasJet Ukrayna, 13 Yurt Dışı İzni Aldı

AtlasJet Ukrayna'dan 13 yeni yurt dışı noktasına uçuyor! AtlasJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasJet Ukrayna, 13 Yurt Dışı İzni Aldı

  Ülkemizde 2001 yılından bu yana hava yolu ulaşımı hizmeti veren AtlasJet, küresel hedefleri için bir gereklilik olarak bu yıl içerisinde ismini değiştirerek AtlasGlobalolarak anılacağını duyurdu. Bizim artık AtlasGlobal olarak bildiğimiz ve yıllardır kalitesini arttırarak büyüyen bir hava yolu şirketi olan AtlasJet, Ukrayna’daki faaliyetlerinde de yeni adımları ile duyuluyor. Ukrayna’da hizmet veren AtlasJet Ukrayna da küresel çapta faaliyetlerine ağırlık vermek ve büyümek için yeni girişimlerde bulunuyor. Bu doğrultuda, Ukrayna Devlet Havacılık Dairesi’ne başvurularda bulunuldu ve Ukrayna Devlet Havacılık Dairesi’nin tarifeli sefer izinlerinden sorumlu olan komisyonun 26 Haziran ‘da yaptığı toplantı ve açıklaması ile AtlasJet Ukrayna’ya 13 yeni yurt dışı hattı için izin verildiği duyuruldu.  Hava yolu şirketi için son derece önemli bir gelişme olan bu açıklama ile birlikte, yapılacak olan yeni yurt dışı seferlerinin detayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk gelen bilgiler, yurt dışı hatlarının merkezleri ile ilgili oldu. İzin verilen hatlar şu şekilde olacak; Lviv – İstanbul, Harkiv – İstanbul, Vinnitsa – İstanbul, Kiev – Tiflis, Kiev – Moskova, Kiev – St. Petersburg, Kiev – Erbil, Kiev – Madrid, Odesa – Batum, Odesa – Vilnius, Odesa – Tiflis, Kiev – Bişkek ve Kiev – Larnaka. AtlasJet Ukrayna, dikkat çeken bu hatların iznini almış bulunuyor.

  Söz konusu olan bu 13 yurt dışı hattının onaylanmasına karşın, Ukrayna Devlet Havacılık Dairesi’nin tarifeli sefer izinlerinden sorumlu olan komisyon, bazı hatlar için yapılan AtlasJet Hava Yolları taleplerinin de ertelenmesi konusunda karar kıldı. Komisyon, AtlasJet Hava Yolları ‘nın talepte bulunduğu Kiev – Napoli, Lviv – Napoli, Odesa – Milano, Kiev – Milano ve Odesa – Napoli hatları için incelemenin ertelenmesine karar verdi. Son olarak ise yine AtlasJet Hava Yolları ‘nın talepte bulunduğu Odesa – İstanbul hattı için, farklı şirketlerden de çok sayıda talep gelmesi sebebi ile ihale açma kararı verildi. Daha önceki tarihlere bakacak olursak, bundan önce de, bu ülkede AtlasJet Hava Yolları, tarifeli sefer almayı başarmıştı. Daha önce alınan 6 tarifeli hatta bugün 13 yurt dışı tarifeli hattı da dâhil oldu. İhale açılmasına karar verilen Odesa – İstanbul hattına ek olarak, AtlasJet ‘in talepte bulunduğu bir hattı da reddedildi. Kiev – Düsseldorf hattında tarifeli olarak uçmak isteyen şirketin teklifi, boş frekans olmadığı gerekçesi ile reddedildi.

  AtlasGlobal ismi ve yeni yüzü ile birlikte, ülkemizde de geniş bir ağ ile ulaşım imkânı sunan şirket, başarıları ile gündeme geliyor. Küresel bir marka olup, yurt dışı seferlerine ağırlık vermek istemesi sebebi ile ülkemizde hemen hemen iki haftada bir yeni yurt dışı hattının açılışını duyuruyor. Türkiye’de olduğu gibi, Ukrayna’da da aynı gaye ile yurt dışı seferlerine ağırlık verdiğini görüyoruz. Yurt dışı sefer oranlarını ikiye, üçe katlamayı hedefleyen firma, önümüzdeki bir yıl içerisinde önemli bir aşama kaydetmiş olacak gibi görünüyor. Yolcularına sunduğu seçeneklere ek olarak, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini temel alan personeli, AtlasGlobal ‘i tercih etmeniz için önemli gerekçelerdir. AtlasJetHava Yolları Ukrayna ‘da olduğu gibi ülkemizde de yurt dışı seyahatleri için sunulan en iyi hava yolu ulaşımı seçeneklerinden biri haline gelmiştir.

  Bu sebeple, hem yurt içi hem de yurt dışı yolculuklarında, kalite ve konfora önem verenler AtlasGlobal ‘i tercih etmeliler. Uçak bileti almak için ise acele etmeniz, bu kaliteye daha uygun fiyatlar ile sahip olmanızı sağlayacaktır. Seyahat tarihinizden en azından 1 ay önce uçak bileti işlemlerinizi hallederseniz, cazip fiyatlara ulaşmış olursunuz. Uçak bileti almak için ise yetkili uçak bileti satış noktaları artık tek seçeneğiniz değil. Çağın en güzel getirilerinden biri olan internet, uçak biletinizi saniyeler içerisinde satın almanızı sağlıyor. Burada en çok tereddüt yaşanan güvenlik konusunu dert etmemek için ise www.ucakbileti.com.tr adresini tercih etmeniz önerilmektedir. Böylece endişelenmeden, kredi kartı bilgilerinizi paylaşabilir ve güvenle uçak biletinize sahip olabilirsiniz. AtlasJet ile keyifli seyahatlere adım atmak için uçak bileti rezervasyonunuzu erkenden internet üzerinden yaptırmalı ve diğer seyahat hazırlıklarınız için zaman kazanmalısınız. Güzel seyahatlere çıkmak için kaliteli ve konforlu bir uçuşu tercih etmeli, yani AtlasGlobal ’den şaşmamalısınız. 

  Yorum Gönder