Dil Seçiniz

AtlasGlobal’in 4 Yeni Hattı Satışa Çıktı

Artık 4 yeni yurt dışı hattı ile hizmetinizde! AtlasJet uçak bileti en uygun fiyatlar ile www.ucakbileti.com.tr 'den alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal’in 4 Yeni Hattı Satışa Çıktı

    Türkiye’nin başarılı hava yolu şirketlerinden biri olan AtlasJet, yeni ismi ile AtlasGlobal, geniş ulaşım ağına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde bu konuda yapılan çalışmalar ve verilen emekler sonuç verdi ve yeni hatların açılışı gerçekleşti. AltasJet yeni hatları için biletleriniz satışa çıkardı. Böylece, firma yolculara daha geniş bir uçuş ağı ile daha geniş bir seçim listesi sunmuş oluyor. Merak konusu olan ve bir süredir beklenen yeni hatlar ile ilgili bilgiler ise şöyle; Avrupa’da Amsterdam, Düsseldorf ve Köln, Asya’da ise Kırgızistan’ın başkenti Bişkek önümüzdeki dönemde firmanın uçuş gerçekleştireceği noktalardır. 4 yeni hattı aynı anda açan ve yeni döneme büyük bir sürpriz ile adım atan AtlasGlobal, yeni seferlerini İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden gerçekleştirecek. Her bir hat için farklı uçuş detayları mevcut olduğundan, buna göre uçak bileti alımınızı gerçekleştirmelisiniz.

    Firmanın Amsterdam üzerine gerçekleştireceği seferi, 18 Haziran ile başlayacak ve haftanın her günü yapılması planlanıyor. Her gün İstanbul Atatürk Hava Limanı’ndan saat 10.00 ‘da hareket edilecek ve Amsterdam’dan ise her gün 13.30’da kalkılacak. Uçuş ücretlerinin ise Euro bazlı olarak, uygun fiyatlar ile gerçekleşmesi planlanıyor. Düsseldorf, uçuşlarının başlangıç tarihi ise 11 Haziran olarak belirlendi. Amsterdam seferlerinde olduğu gibi AtlasGlobaluçakları, Düsseldorf’a da haftanın her günü uçuş düzenleyecek. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareket saati 9.30 iken Düsseldorf’tan kalkış saati ise 12.50 olarak planlanmış. Köln için yapılan planlamaya göre de, Düsseldorf ile aynı tarihte, yani 11 Haziranda seferler başlayacak. Diğer yeni noktalarda olduğu gibi Köln’e de her gün sefer gerçekleştirilecek. Bu sebeple AtlasJet yolcuları için harika bir fırsat geliyor. Her gün gerçekleştirilecek olan Köln seferleri, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 13.25 hareket saati ile gerçekleştirilirken, Köln’den ise 17.20 ‘de hareket edilerek İstanbul’a uçuş gerçekleşecek. Diğer iki kentin bilet fiyatları hemen hemen aynı seviyede olurken, Köln ‘e biraz daha uygun fiyatlar ile uçuş gerçekleştirileceği görülüyor. Avrupa kentlerinde benzer bir uygulama söz konusuyken, Bişkek için durum biraz daha farklı görünüyor. Bişkek seferleri 16 Haziran itibariyle düzenli olarak gerçekleştirilecek ve belli günlerde uçuşun yapılması planlanıyor. Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere toplamda haftanın 5 günü İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden doğrudan Bişkek’e ulaşmak mümkün olacak. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Bişkek’e hareket saati 18.55 olarak belirlenirken, Bişkek üzerinden İstanbul’a uçuşun ise 4.10 hareket saati ile gerçekleşmesi planlanıyor. Bu saate göre de 6.55 ‘te İstanbul’a ulaşılmış olunabiliyor. AtlasJet ‘in Bişkek uçak bileti fiyatlarının ise Avrupa kentlerine nazaran daha yüksek olduğu gözlenmekte.

    AtlasGlobal, yolcularının rahatlığını düşünerek, yeni açılan bu noktalardan gelerek İstanbul’u aktarma merkezi olarak kabul eden yani yurtiçi farklı noktalara uçuş gerçekleştirecek olanlara uygun saatler belirleyerek uzun süre beklemelerinin önüne geçmeye çalışmıştır. Yurt içi ve yurt dışı uygun bekleme süreleri ile zamanınızı boşa harcamaktan kurtulmuş olursunuz. AtlasJet ‘in başarı sırlarından biri olan bu tip ayrıntılı düşünme şekli, yolcuların da takdiri ile karşılanmaktadır. Firmanın AtlasGlobal ismini alışı ile birlikte, yeni Global projelerinin yolda olduğu duyumu gelmişti. Şimdi ise bu duyumun ilk ayağı hayata geçiriliyor. Yeni açılan yurt dışı hatları ile birlikte, artık ucuz havayolu imajından kurtulan, daha kaliteli hizmet sunan ve geniş bir yurt dışı ağına sahip olan başarılı bir firma göreceğiz. Kalite standartlarında süreklilik yaratmak isteyen firma, ikramlarında da kaliteyi elden bırakmadıklarını dile getiriyor. Sizde firmanın yeni noktalarında seyahat etme planı içerisindeyseniz, erkenden uçak bileti araştırmalarına başlamalısınız. İnternet üzerinden özellikle de www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri tercih ederek uçak bileti aldığınız takdirde son derece uygun fiyatlara seyahat edebilir, zamanınızdan da kar elde edebilirsiniz. Dışarıda uçak bileti satış noktalarında zaman harcamaktansa, oturduğunuz yerden kısa süre içerisinde uçak biletinizi almak size oldukça keyif verecektir. Artan zamanınızı ise seyahatinizi daha eğlenceli hale getirmek için hazırlıklar yaparak değerlendirebilirsiniz. Firmanın yeni ulaşım noktalarında harika zaman geçirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

    Yorum Gönder