Dil Seçiniz

AtlasGlobal Uçağında Korkutan Olay

AtlasGlobal uçağı pistten geri döndü! AtlasGlobal uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr en uygun fiyatlı seçenektir!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Uçağında Korkutan Olay

  AtlasGlobal, yakın zamana kadar AtlasJet ismi ile başarılı bir hizmet verirken, bugün adeta evrim geçirerek, Global bir hava yolu şirketi haline gelmiş bulunuyor. Türkiye’de havacılık anlamında yaşanan gelişmelerde büyük payı olan şirket, başarılı seferlerini daha kaliteli bir hizmet ile sunma gayesi ile yeni bir kimlik kazanmıştır. Buna göre artık AtlasGlobal Hava Yolları’ nı dünya genelinde bir hava yolu şirketi olarak tanıyacağız. Son aylarda eklenen yeni rotalarının tamamının yurt dışı odaklı olması da bunun bir göstergesi niteliğindedir. Ukrayna şirketi ile birlikte ortak faaliyetler yürütüm, uluslararası uygulamaları ve seferleri ile dikkat çeken şirket, artık AtlasJet ‘in bıraktığı ucuz hava yolu şirketi imajından kurtularak, daha prestijli bir imaj kazanacak gibi görünüyor. Hedefleri arasında bu duruma da yer veren şirket, Türkiye’nin beklenen havacılık yükselişinde daha fazla yer edinmeyi de arzuluyor. Dolayısıyla, 3. Havalimanı projesinin tamamlanması sürecine kadar, mümkün olduğunca fazla büyümeyi hedefliyor.

  AtlasGlobal, yurt dışı seferleri gibi yurt içi seferlerinde de en çok tercih edilen isimlerden biridir. Bugün Anadolu’nun hemen hemen her noktasına AtlasGlobal ile ulaşmak mümkündür. Dolayısıyla sadece yurt dışı seyahatlerinizde değil, yurt içi seyahatlerinizde de bu kaliteyi tecrübe edebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve gündeme düşen korkutucu bebek olayı da AtlasGlobal ‘in iç hatlar seferinde meydana geldi. Yıllardır AtlasJetolarak bildiğimiz şirketin, geçtiğimiz günlerde İstanbul’dan Adana’ya giden uçağında korkutan bir olay meydana geldi. KK – 38 sefer sayısı ile uçan yolcular arasında, bebeği ile seyahat eden Kuveytli bir anne de bulunuyordu. Annenin bir anda panikle bebeğine çamaşır suyu içirdiğini söylemesi, uçakta korku dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. Bu durum karşısında hem yolcular hem de kabin ekibi telaşlanarak, uçağın geri dönüşünü sağladılar. Uçağın pist başında olması ve henüz havalanmamış olması ise büyük bir şans oldu. Uçak geri dönene kadar haber verilen ambulans ve sağlık ekipleri hazır vaziyette beklemeye geçtiler. Böylece, Kuveytli Zaza ailesi, bebeklerine hemen sağlık müdahalesinin yapılmasını sağlayabildi. Alınan bilgilere göre İstanbul’dan Adana’ya gidecek olan AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın Airbus 321 tipi uçağı, saat 22.40 itibariyle harekete geçti. Ancak bir süre sonra Kuveytli anne, 7 aylık bebeği Ali’ye, içini temizlemek için çamaşır suyu koyduğu biberona mama ekleyerek yedirdiğini fark etti. Yanlış biberon ile bebeğine mama verdiğini fark eden kadın panik olarak kabin ekibine durumu bildirdi. Bebeğin de rahatsızlanarak ağlamaya başlaması, durumun ciddiyetini gözler önüne seriyordu. Uçağın henüz havalanmamış olması ise büyük bir şans oldu ve uçak hızlıca geri dönüş yapabildi. Böylece hızlı bir şekilde Ali bebeğe müdahale edilebildi.

  AtlasJet olarak bildiğimiz hava yolu şirketi, geçirdiği değişim ile birlikte, kalitesinden de ödün vermiyor. Bugün sahip olduğu başarı personeli, şirketin kaliteli uçuş hizmetinin en önemli parçalarından biridir. Dolayısıyla uçakta yaşanan bu tip olaylarda da son derece hassasiyet ile olaylara müdahale edip sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlayan AtlasJet ekipleri, hizmet kalitesini korumayı sürdürüyor. AtlasGlobal Hava Yolları kalitesini hissedebileceğiniz bir başka seçenek de firmanın alt şirketi olan AtlasGlobal Ukrayna ’dır. AtlasGlobal Hava Yolları ile seyahat etmek, size ekstra güven ve kalite sunacağından, hem yurt içi uçuşlarınızda hem de yurt dışı uçuşlarınızda endişelenmeden tercih edebilirsiniz. Ülkemizin gelişen havacılık sektörünün önemli bir parçası olduğunu kesinlikle unutmamak gerekir. Şirket bugün filosunda gerçekleştirdiği gelişmeler ile de bu statüsünü korumakta ve daha da yukarılara taşımaktadır.

  AtlasGlobal Hava Yolları ile seyahat edecekseniz, uçak biletinizi www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir adreslerden alarak büyük bir kara geçebilirsiniz. Çünkü bu adres üzerinden uçak biletlerini mümkün olan en ucuz fiyatlara satın alırsınız. Firmaların tüm avantajlarını görüp bilerek satın alırsınız. Ayrıca kullanımının son derece kolay olması, işlemlerinizi de hızlandırarak, size zaman tasarrufu sağlar. Dolayısıyla, özellikle de çok seyahat ediyorsanız bu sizin için mükemmel bir fırsat olacaktır. Eskiden olduğu gibi seyahat acenteleri ile zaman harcamanıza hiç gerek yok artık. Sizin için size özel hizmet sunan bir uçak bileti noktasına sahipsiniz ve sadece bir bilgisayar ya da akıllı telefon kadar uzağınızda.

   

  Yorum Gönder