Dil Seçiniz

AtlasGlobal Sadakat Programının Yeni Yüzü

Atlasmiles ile seyahat etmek pek çok avantaj sağlıyor. AtlasGlobal uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal Sadakat Programının Yeni Yüzü

    Ülkemizde havacılık faaliyetlerinin yaygınlaşması, uçak bileti fiyatlarını normalleştirirken, hava yolu ulaşımını da bir lüks olmaktan çıkarmıştır. Ayrıca bu alanda önemli bir pazar olan Türkiye 3. Havalimanı projesi ile önemli bir hava yolu kavşağı haline gelecek gibi görünüyor. Henüz inşaat tamamlanmadan, ülkemizdeki hava yolu sektörü büyük bir hareketlilik içerisine girdi. AtlasGlobal yani eski ismi ile AtlasJet gibi hava yolu şirketleri değişim çabaları içerisindeyken, tüm şirketlerin yıllık hedeflerinde de yükseliş gözleniyor. Havacılık sektörünün daha yukarılara taşındığı dönemde, bu pastadan daha büyük pay almak isteyen şirketlere, aynı zamanda da çok sayıda yabancı talip çıkıyor. AtlasJet gibi bazı şirketlerin bu tip teklifler aldığı biliniyor ancak her hangi bir satış durumu henüz gündemde değil. Diğer taraftan AtlasGlobal, AtlasJet ismini değiştirerek daha küresel bir kimlik kazanma yolunu seçti. Bundaki etkenlerden biri olan sektör gelişimine ek olarak, şirketin uluslararası bir nitelik kazanma isteği de etkili olmuştur.

    Şirketin kurumsal kimliğindeki değişiklikler, hedeflerini de etkilemiş ve dolayısıyla uygulamalarında da farklılıklara sebep olmuştur. Eskiye nazaran, yeni açılan hatlara hız verilirken, daha çok yurt dışı noktaları şirketin uçuş ağına ekleniyor. Ayrıca AtlasGlobal, hemen hemen her uygulamasını yenileyerek yeni bir yüz kazandırdığı gibi sadakat programında da yeniliğe gitti. Şirket bugüne kadar AtlasJet ismi ile anılmıştı ve isminde geçen Jet kavramının yurt dışında ucuz hava yolu şirketi imajı bırakması sebebi ile bundan kurtulmak için AtlasGlobal ismini almıştı. Sadakat programında da aynı durum söz konusuydu bu güne kadar. Jetmil olarak anılan sadakat programını, Atlasmiles ismi ile yenileyen ve yeni bir kimliğe sokan şirket, daha nitelikli bir hava yolu ulaşımı hizmeti sunmayı hedefliyor. Atlasmiles sayesinde şirketin yolcularılarına kazandırdıklarından bahsedecek olursak, temel özellik mil biriktirme üzerine kuruludur. Hem AtlasGlobal ile gerçekleştirilen uçuşlar mil kazandırmaktadır, hem de program ortaklarından yapılan araç kiralama, otel konaklamaları ve alışverişler gibi faaliyetler mil biriktirmenizi sağlayacaktır. AtlasGlobal Hava Yolları, Atlasmiles üyesi olanlara 4 çeşit kart seçeneği sunmaktadır. Bunlar Bronze, Silver, Gold ve Platinum olarak sınıflandırılan kartlardır. Programın giriş kartı olarak belirlenen Bronze kart 1000 hoş geldin mili kazandırırken, her kartın da kendine has özellikleri bulunmaktadır. Kısacası, Atlasmiles ile birlikte, AtlasGlobal Hava Yolları seyahatleri daha fazla uçuracak ve daha keyifli hale gelecek. Kıdemli hale gelen Atlasmiles üyeleri uçuç yaptıkça çeşitli ayrıcalıklar da elde edebilecek. Bunlar ön koltuk seçim ayrıcalığı, özel check-in bankosu, pasaport kontrol sırasında hızlı geçiş hakkı, öncelikli boarding hakkı, ücretsiz Business upgrade hakkı, havalimanı Lounge kullanımı ve ekstra bagaj hakkı gibi özellikler olacak. Dolayısıyla AtlasGlobal Hava Yolları Atlasmiles ile çok daha avantajlı hale gelmektedir.

    Tüm bu sebepler ile siz de gelecekteki seyahatlerinizde AtlasGlobal Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Öncelikle Atlasmiles üyesi olmayı unutmamalısınız. Böylece seyahat ettikçe pek çok fırsata da ücretsiz olarak sahip olacaksınız. AtlasJet olarak bildiğimiz AtlasGlobal Hava Yolları, son 1 yıl içerisinde geçirdiği değişim ile daha özel bir şirket haline geldi. Siz de şirketin bu yeni yüzünü yakından görüp, özel bir hava yolu uçuşu yaşamak istiyorsanız, AtlasGlobal Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Uçak bileti almanın da daha kolay ve avantajlı olduğu şirket, size çeşitli şekillerde uçak bileti sunuyor. Seyahat acenteleri genellikle uçak bileti alımında ilk sırada yer alsa da, internet dünyasının sağladığı avantajlar ile www.ucakbileti.com.tr adresi daha cazip bir hal almıştır. Siz de sitenin kullanımı kolay olan ara yüzünden faydalanarak aradığınız uçak biletine kolayca ulaşabilirsiniz ve düşük fiyatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden uçak bileti almanın zaman tasarrufu gibi de bir avantajı var. Seyahat acentelerine gitmek bazen bir gününüze bile mal olabilirken, internet üzerinden uçak bileti alımı sadece saniyelerinizi alacaktır. Dolayısıyla, seyahat hazırlıklarınızın en önemli aşaması da sadece saniyeler içerisinde halledilebilir. Artan zamanınızı ise daha keyifli geziler planlamak amacı ile değerlendirebilecek olmanız, bu işin büyük faydalarından biridir. AtlasJet ‘in yeni yüzünü bizzat deneyimlemek ve daha pratik bir şekilde seyahate hazırlanmak için hemen www.ucakbileti.com.tr ‘yi inceleyebilirsiniz. 

    Yorum Gönder