Dil Seçiniz

AtlasGlobal Paris’e Uçtu

AtlasGlobal artık Paris'e de uçuruyor! www.ucakbileti.com.tr 'den AtlasGlobal uçak bileti almak çok hesaplı!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Paris’e Uçtu

  Havacılık anlamında yatırımcıların dikkatini çeken bir başarı ve de çıkış ile gündeme gelen AtlasGlobal Hava Yolları, AtlasJet olarak kuruldu falan yüzünü değiştirdiği gibi hedeflerini de değiştirerek dikkatleri çekti. Öncelikle şirket isim değişikliğine giderek, bu tarih itibariyle AtlasJet olarak anılmak istemediğini belirtti. Artık AtlasGlobal olarak anılacak olmasının temel sebebi ise ucuz hava yolu şirketi imajından kurtularak, küresel bir şirket olma hedeflerine sahip olmasıdır. Bu yöndeki değişiklik ve açıklamaların ardından ise şirket faaliyetleri ile de kararlığını göstermiştir. Küresel bir hava yolu şirketi olmanın yolu yurt dışı seferlerinin çokluğu ile mümkün olmaktadır. Bu sebepler AtlasGlobal Hava Yolları da hızla yeni yeni yurt dışı seferleri açmaya başlamıştır. Hızla gerçekleşen sefer açılışları, yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini de çekmiştir. Dolayısıyla şirkete talipler ortaya çıkmaya başlamıştır. Buna karşın şirketin bu tip bir görüşmesinin gündemde olmadığı ve hedeflerine konsantre olduğu yönünde bir açıklama yapılmıştır.

  Artarda açılan yurt dışı rotalarına ek olarak AtlasGlobal ‘in İstanbul üzerinden doğrudan Paris ‘e uçmaya başlayacağı haberi gelmişti. Kısa süre içerisinde bunun uygulaması da görüldü. 10 Temmuz 2015 tarihi itibariyle AtlasGlobal ‘in İstanbul’dan Paris’e ilk tarifeli seferi gerçekleştirildi. “Hayallerin Üstünde Bir Dünya” sloganı ile duyduğumuz şirket, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareketle, artık doğrudan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na ulaşım sağlıyor. İlk uçuşun kutlanması amacıyla, kokpit ve kabin ekibi çiçekler ile uğurlanırken, yolculara da lokum ikramında bulunuldu. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın bundan sonraki Paris uçuşlarının düzenlemesi de yapıldı ve biletler satışa sunuldu. Atatürk Havalimanı üzerinden haftanın her günü Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na sefer düzenlenecek ve İstanbul’dan her gün saat 13.25 itibariyle hareket edilirken, Paris’ten de 17.10’da harekete geçilecek. Uçuşlar için başlangıç fiyatları ise tek yönde 66 Euro olarak belirlendi. Bu fiyatları yakalayabilmek için seferinizden 3 – 4 hafta önce harekete geçmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

  Paris seferinin güzel yanlarından biri ise farklı noktalardan İstanbul aktarmalı olarak Paris’e ulaşılabilecek şekilde bir planlama yapılmış olmasıdır. Buna göre yurt içi Antalya, Bodrum, Adana, İzmir ve Gaziantep seferleri uygun bekleme süreleri ile aktarmaya uygunken, yurt dışı da Kuveyt, Nizhnekamsk, Tahran ve Tiflis ‘ten gelen yolcular İstanbul aktarmalı olarak Paris’e uçabilecekler. Paris öncesinde Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek rotalarını tarifeli olarak uçuş ağına ekleyen şirket, yeni yurt dışı rotaları ile gündeme gelmeye devam edeceğini de vurguluyor. Büyüme stratejileri gereği, yeni hatlarını uygulamaya sokan AtlasGlobal, küresel bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

  AtlasGlobal Hava Yolları, geniş koltuk aralıkları ve deri koltukları ile konfora verdiği önemi gösterirken, ikramlarına gösterdiği özen ile de konuşulmaktadır. Ekonomik sınıfa ek olarak Business Class uçma seçeneği de rakiplerine göre üst düzey olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla AtlasGlobal Hava Yolları ile seyahat etmek tam bir ayrıcalıktır. Pek çok özel hizmet, AtlasGlobal ‘de sizi bekliyor. Eski ismi ile niteleyecek olursak AtlasJet uçak bileti almak ise artık çeşitli imkânlar ile çok daha kolaylaştı. Seyahat acenteleri, uçak bileti almak için tek seçeneğiniz değil. Seyahat acentelerinde sunulan seferler ve fiyatlara mecbur değilsiniz. İnternetin getirdiği kolaylıklar ile daha fazla seçeneği bizzat kendiniz görebiliyorsunuz ve fiyat seçeneklerini de değerlendirebiliyorsunuz. Bu tip internet sitelerinde ise güvenlik unsuru çok önemlidir. www.ucakbileti.com.tr adresi gibi 3D Secure güvenlik sistemine sahip olan siteler tercihiniz olmalıdır. Hem kredi kartı bilgilerinizi hem de kişisel bilgilerinizi güvence altına alan bu tip sistemler ile alışverişleriniz güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. AtlasJet ile seyahat ederken, daha uygun ücretler ödemek için siz de www.ucakbileti.com.tr adresiniz tercih etmelisiniz. Ayrıca uygun fiyatları yakalamak için seyahat öncesinde, mümkün olduğunda erken hareket ederek uçak bileti satın almalısınız. Bu şekilde seyahatiniz daha keyifli olacaktır. Çünkü hem uygun fiyatlara hem de erkenden, önemli bir seyahat hazırlığını halletmiş olacaksınız. İnternetin sağladığı hız ile elde ettiğiniz zaman tasarrufu ise cabası. Seyahat acentelerine ulaşım ve aradığınızı bulma süresinin uzunluğu düşünülünde bu durum da önemli bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Zaman tasarrufu ile seyahat hazırlıklarınız da daha sorunsuz hale gelecektir.

   

  Yorum Gönder