Dil Seçiniz

AtlasGlobal Necef’e Uçuyor

AtlasGlobal Orta Doğu'da büyüyor. www.ucakbileti.com.tr üzerinden AtlasGlobal uçak bileti alarak pek çok noktaya avantajla uçabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal Necef’e Uçuyor

    Ses getiren operasyonlara imza atan AtlasJet, daha küresel bir hizmet sunmak ve havacılık alanında lüks markalar arasında anılmak için AtlasGlobal adı ile yeni bir kimliğe kavuştu. Yeni kimliği ile geniş bir ağda hizmet sunacak olan AtlasJet, Türkiye’deki etkinliğine ek olarak AtlasJet Ukrayna adı ile de Ukrayna üzerinden faaliyetlerde bulunuyor. Şirket bugüne kadar AtlasJet ismi ile daha ucuz bir hava yolu ulaşım seçeneği olarak görülmüştü. Bu durumdan sıyrılma düşüncesi ile yüzünü değiştirdi. Daha kaliteli ve daha konforlu bir ulaşım sağlamak isteyen şirket, bu yöndeki çalışmaları ile konuşuluyor. Buna ek olarak, ulaşım seçeneklerini de farklı bir yönde geliştirmeye başladı. Yurt içi uçuş noktalarının neredeyse tamamını uçuş ağına ekleyen AtlasJet, yurt dışı rotalarına ağırlık vermeye başladı. AtlasGlobal olarak kendini tanıtan ve yeni kimliği, yenilenen yüzü ile lüks hava yolu şirketleri arasında anılmak isteyen firma, yeni girişimleri ile bu durumu kanıtlıyor. Yeni rotalarını art arda uygulamaya sokması, yıla damgasını vuran en önemli olaylardan oldu. Yılın başından bu yana sürekli bu tip girişimlerini sürdürüyor. Son olarak da art arda gelen yeni yurt dışı rotaları, son günlerde yine bir rota ile devam etti.

    Havacılık haberleri arasına damgasını vuran şirket, son günlerde yeni bir rotasını uygulamaya sokması ile gündeme geldi. AtasGlobal ‘in merak uyandıran yeni rotası ise Necef. Irak ‘ın Necef kentine düzenlenecek olan yeni seferler, AtlasGlobal ‘in Airbus A321 tipi uçakları ile gerçekleştirilecek. Seferlerin İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor. AtlasGlobal ‘in Irak ‘ın Necef kentine düzenleyeceği seferlerin başlangıç tarihi ise 27 Ekim olarak belirlendi. Haftada iki gün olarak gerçekleştirilmesi düşünülen seferlerin hangi günlerde gerçekleştirileceği ise henüz bilinmiyor. Haftada iki gün karşılıklı olarak düzenlenecek seferlerin, İstanbul Atatürk Havalimanı ‘ndan 13.20 itibariyle gerçekleştirilmesi planlanırken, Necef ‘ten hareket saati olarak ise 18.35 düşünüldü. Şirketin Airbus A321 tipi uçakları ile konforlu bir seyahat sunacağı düşünülürken, bu bölgede çalışan çok sayıda Türk ‘ün de bu duruma oldukça sevindiği gözlendi. Özellikle ticari ilişkiler bağlamında, sık sık bu bölgeye uçmak zorunda kalan Türkler yeni bir uçuş alternatifinin sunulması sebebi ile son derece mutlu görünüyor.

    AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın hedeflediği daha konforlu ve daha kaliteli seyahat anlayışı, müşteri memnuniyeti hedefi ile birleşiyor ve bugün ülkemizin en başarılı hava yolu ulaşımı isimlerinden biri haline gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte uluslararası girişimlerde bulunulması, şirketin kısa süre içerisinde uluslararası havacılık alanında da bilinirliğini artırmasını sağlayacaktır. Balkanlarda ve Avrupa ‘da zaten etkinliğini artıran şirket, farklı bölgelere yönelerek, çeşitliliğini artırmaktadır. Türk Hava Yolları bugün dünya genelinde en fazla noktaya uçan şirket olarak biliniyor. Bunu bir başarı aracı olarak düşünmek mümkün ve AtlasGlobal Hava Yolları da bu mantık ile birlikte, hızla ulaşım ağını genişletmekte. Necef dışında ülkede başka noktalara da AtlasGlobal Hava Yolları ile seyahat etmek mümkün. Bu sebeple genellikle iş adamları ve iş için bu bölgeye gelenler şirketi tercih etmektedir. Siz de bu bölgeye gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzu, konfor ve kalite hissi ile geçirmek isterseniz, doğru adrestesiniz. Hem AtlasGlobal Hava Yolları ‘nı tercih etmek sizin için doğru olacaktır hem de www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden uçak bileti satın almak doğru olacaktır. Çünkü bugün mümkün olan en uygun fiyatlı uçak biletleri burada sunuluyor. Bunun temel sebebi ise seyahat acenteleri ve benzerinde olduğu gibi yüksek masrafların söz konusu olmamasıdır. Diğer taraftan güncel kampanya ve indirimlere de buradan ulaşıp detaylı bilgi alabiliyor olmanız, önemli bir artı olarak düşünülebilir. İnternet çağında olmamız sebebi ile böyle bir hizmeti kullanmanız, sizin için büyük kolaylık olacaktır. AtlasGlobal Hava Yolları uçak bileti satın almak artık teknolojinin sunduğu bu tip imkanlar ile sadece bilgisayar ya da akıllı telefon ile mümkün olabiliyor. Üstelik bu işlemin kolaylığı, size zaman tasarrufu da sağlayacaktır. Seyahat hazırlıklarınıza rahat rahat eğilebileceğiniz zamanı böylece yaratabilir ve daha özenle hazırlıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sorunsuz seyahatler için buradan uçak biletinizi satın aldıktan sonra, seyahat önerilerine de göz atabilirsiniz. 

    Yorum Gönder