Dil Seçiniz

AtlasGlobal Kışa Özel Fiyatları ile Konuşuluyor

AtlasGlobal ile bu kış Avrupa'ya uçmaya ne dersiniz? www.ucakbileti.com.tr 'den en cazip fiyatlar ile AtlasGlobal uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Kışa Özel Fiyatları ile Konuşuluyor

  Yazın en sıcak günlerini yaşadığımız şu zamanlarda, hafiften sonbahar hazırlıkları da çeşitli alanlarda dikkatimizi çekiyor. AtlasGlobal yazın keyifli seyahatlerini planlayıp sona doğru gelirken, hız kesmeden yeni seyahatler organize etmeniz için size muhteşem fırsatlar sunuyor. 2001 yılında Öger Holding önderliğinde kurulan ve bugüne dek büyüyerek ülkemizin önemli aktörlerinden biri haline gelen şirket, 3 kıtada bayrak taşıyıcı şirket haline gelme hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 2001 yılında 2 adet Boeing B757 – 200 tipi uçak ile sektöre giren şirket, 2003 yılında bu tip uçaklarının sayısını 4’e yükseltmiş, 2004 yılı itibariyle ise Murat Ersoy ile ciddi bir değişim sürecine girmiştir. 2004 yılı şirket için önemli bir dönüm noktasını işaret etmektedir. Bu tarih itibariyle iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferler ile yolcu ve yük taşımacılığı ruhsatı alan şirket, önemli isimler arasında anılmaya başlamıştır. Bugün 18 adet uçağa sahip olan şirket, buna karşın geniş bir coğrafyada faaliyet gösteriyor ve yeni uçak siparişleri ile birlikte hızlı bir büyümeyi hedefliyor.

  AtlasGlobal ‘in 2015 – 2016 kış sezonu için ön gördüğü kampanya ise Avrupa rotasında uçak bileti alacak olanların uçak biletini 1 – 10 Ağustos 2015 tarihleri arasında bu işlemi gerçekleştirmesini kapsıyor. Yani bu tarihler arasında Avrupa yönlü uçak bileti satın alanlar, kış seferlerinde uçarken AtlasGlobal kampanyalı fiyatları yakalamış olacaklar. Söz konusu olan kış sezonu tarihleri ise 15 Ekim 2015 ’ten 27 Mart 2016 tarihine kadar olan dönemi kapsıyor. Özellikle fiyatları belirtilen İstanbul – Amsterdam ve Düsseldorf seferleri gidiş dönüş 79 Euro’dan başlamakta, ancak unutulmamalıdır ki uçağın doluluk oranı arttıkça uçak bileti fiyatları da yükselmektedir. Dolayısıyla bu kampanyada da acele etmek en düşük fiyatları yakalamanızı sağlayacaktır. İstanbul üzerinden gerçekleştirilecek olan Paris ve Londra seferleri ise gidiş dönüş 119 Euro’dan başlıyor ve son derece uygun bir fiyat olduğu söylenebilir.

  Avrupa’nın özel kentlerini kapsayan kampanyanın güzel yanlarından biri de uçan şef hizmeti ile son derece özel ikramların sunulması ve AtlasGlobal seyahatlerinin son derece keyifli hale gelmesidir. Diğer taraftan AtlasGlobal, ekonomi sınıfı yolcularına 77cm koltuk aralığı sunarken, Business Class ‘ta da 100cm ‘lik aralıklar ile konforlu bir uçuş vadetmektedir. AtlasGlobal Hava Yolları, özellikle son 1 yıl içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çekerek, yolcu sayısında ciddi bir artış yaşamaktadır. Hizmet kalitesini, AtlasJet ismi ile sahip olduğu ucuz hava yolu şirketi seviyesinden yukarılara taşıması ile prestij kazanmaya başlamıştır. AtlasJet isminin dezavantajlarından kurtulan AtlasGlobal Hava Yolları, Ukrayna’daki alt şirketini de bir üst seviyeye taşımak için çalışma yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana AtlasJet olarak bildiğimiz şirket, kazandığı yeni kimliği ile birlikte artık AtlasGlobal Hava Yolları olarak anılacak ve daha prestijli bir imaj ile daha kaliteli hizmet sunarak gündeme gelecek. Şirketin bu hedefini gerçekleştirmek için yoğun bir çaba ile çalışmalarını yürüttüğü de dikkatlerden kaçmamaktadır. AtlasJet, yıllardır edindiği havacılık tecrübesini özel bir hizmete çevirme prensibi ile gerçekleştirdiği girişimlerini, AtlasGlobal Hava Yolları adı ile sunmakta ve takdir toplamaktadır. Siz de özellikle Avrupa yönlü seyahatlerinizde uygun fiyat ve kalite ikilisini hedefliyorsanız, yıllardır AtlasJet olarak bildiğimiz şirketi tercih edebilirsiniz.

  AtlasGlobal Hava Yolları ile seyahat etmek için uçak biletinizi mümkün olduğunca erken bir tarihte, en uygun fiyatlara ulaşmanızı sağlayacak noktalardan satın almalısınız. İnternet siteleri, bu noktada seyahat acentelerinden daha mantıklı seçenekler olabilir. Çünkü çağın teknolojik durumuna göre internet dünyası daha düşük masraflar ile hizmet sunulmasını sağlar ve daha ucuza uçak bileti satın alabilmenizi mümkün kılar. Siz de www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri tercih ederek uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilir ayrıca güvenlik konusunda da her hangi bir tereddüt yaşamazsınız. 3D Secure avantajına ek olarak, kullanımı kolay ara yüzü ile site size hızla bilet alımı sağlıyor. Sadece 1 – 2 dakikada biletinizi alarak seyahate hazır hale gelebilirsiniz. Bu sebeple özellikle sık sık seyahat edenler için muhteşem bir avantaj olduğunu belirtmek gerek. 

  Yorum Gönder