Dil Seçiniz

AtlasGlobal Hızla Büyüyor

Yeni rotaları ile anılan AtlasGlobal yabancı yatırımcıların da dikkatini çekiyor. AtlasGlobal uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Hızla Büyüyor

  Ülkemizin uzun yıllardır hizmet veren özel hava yolu şirketi AtlasJet, ucuz hava yolu izleniminden kurtulmak ve sahip olduğu yeni hedeflerine daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmek için yakın zaman önce AtlasGlobal ismi ile anılacağını duyurmuştu. Bu şekilde artık dünyanın en iyileri arasında yer alma zamanının geldiğine inanan şirket yetkilileri, başarılı girişimler ile şirketin adından söz ettirmeye başladı. Bugün AtlasGlobal, yerli ve yabancı yatırımcıların daha fazla dikkatini çeken bir şirket haline geldi. Bundaki önemli bir pay ise artarda gerçekleştirilen yeni seferler oldu. Son bir hafta içerisinde açılan yeni yurt dışı hatları, ArlasJet yani yeni ismi ise AtlasGlobal için önemli birer adım oldu. Şirketin sahip olduğu küresel hedeflerine daha kolay ulaşmasını sağlayacak olan bu hatlar ise Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek oldu. 2015 yılının yurt dışı atakları için seçilmiş olması, şirketteki hareketlilik ile gözlere çarpıyor. Açılan bu dört hatta karşın yeni hatların da yolda olduğu duyumu geldi. 10 Temmuz itibariyle AtlasGlobal Paris’e de uçmaya başlayacak.

  Ayrıca şirketin gelecek planlarında Bağımsız Devletler Topluluğu (BTK), Balkanlar, Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu gibi noktalara seferler düzenlemek bulunuyor. Yeni seferleri ve gelecek planları göz önüne alındığında umut vaat eden şirket, şimdiden pek çok yatırımcının dikkatine takıldı. Avrupa’da açılan uçuş noktalarına ek olarak bu yıl içerisinde Kazakistan’da da tarifeli uçuşlara başlanıldı. Charter uçuşlar ile kendini kanıtlayan ve adını duyuran şirketin bu hızlı atılımlarının aynı şekilde sürmesi planlanıyor. Şirketin şuanda 22 uçaktan oluşan filosunun ise yaz sonuna kadar gelecek olan yeni uçaklar ile birlikte 25’e çıkacağı belirtiliyor. Şirketin önümüzdeki 3 yıl için hedefleri ise filosunu üç katı oranında büyütmekten geçiyor. Böylece yıllık 240 bin saat uçuş yapan bir hava yolu şirketi olma hedefine kavuşulacak.

  Ayrıca alınan bazı haberlere göre İsviçreli bir yatırımcının şirkete talip olduğu bilgisi gelmişti. Bununla ilgili olarak yapılan açıklamalar ise böyle bir görüşmenin şuan söz konusu olmadığı yönünde oldu. Şirketin hızlı gelişimi sebebi ile dikkat çekmesinin normal olduğu ancak bu istikrarın aynen sürmesinin temenni edildiği belirtildi. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın uzun vadedeki planları üç katı oranda büyümek şeklinde açıklanırken, yakın zamanda ise yakın çevre ile yapılacak işbirlikleri söz konusudur. Irak ve Ukrayna’da olduğu gibi önce yakın sonra da orta menzilli noktaların hedeflendiği belirtildi. Hedeflenen bölgeler ise genel anlamda BDT, Balkanlar, Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu olarak görülüyor. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın bugüne kadar gerçekleştirdiği teknoloji ve hizmet yatırımları ile çeşitli yenilikler meyvelerini vermeye başladı ve kısa süre içerisinde dikkat çeken bir isim haline gelindi. Bu durumu değerlendiren AtlasGlobal Hava Yolları patronu Murat Ersoy, hedeflerine odaklandıklarını ve bu doğrultuda emin adımlar ile ilerlediklerini belirtti. Türkiye’de global anlamda hava yolu şirketlerinin önünün açılması ile birlikte AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın daha fazla insana ve daha fazla coğrafyaya ulaşır bir hal alması kaçınılmazdır. AtlasGlobal, AtlasJet olarak doğduğu Türkiye’de yerel seferler konusunda bir eksiğinin olmadığını düşünerek, dünya çapında etkin olma hareketine geçmiştir. Bunu da etkin bir şekilde uygulamaya sokmuş gibi görünüyor. Artık merak konusu olan, şirketin önümüzdeki günlerde açılacak olan sürpriz yeni hatları olacak.

  AtlasGlobal Hava Yolları, gelişmekte olan bir şirket olmasının da verdiği kararlılık ile son derece başarılı bir hizmet sunuyor. Bu hizmetten faydalanabileceğiniz pek çok uçuş noktası mevcut. Eğer bu noktalardan birine uçuyorsanız, AtlasJet sizin için en iyi seçenek olacaktır. Üstelik AtlasJet uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alınabiliyor. Bu sebeple, seyahat severlerin ilk tercihi olarak görülmektedir. Güvenlik önlemlerinin tam olması, kullanışlı bir ara yüzüne sahip olması ve de sadece saniyeler içerisinde uçak bileti satın alınabilecek olması bu seçeneği cazip kılmaktadır. Bu şekilde zamanınızdan olduğu gibi paranızdan da tasarruf edebilirsiniz ve seyahat hazırlıklarınız için ayırdığınız zamanı daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Seyahatlerin en uzun süren ve endişe yaratan hazırlığını böyle kısa sürede halletmenin verdiği rahatlık ile keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

  Yorum Gönder