Dil Seçiniz

AtlasGlobal Gaziantep – Kıbrıs Seferine Başlıyor

AtlasGlobal yeni seferleri ile yolcularını karşılıyor. AtlasJet uçak bileti almak için en doğru adres www.ucakbileti.com.tr 'dir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Gaziantep – Kıbrıs Seferine Başlıyor

  Yakın zamanda AtlasJet, AtlasGlobalolarak hizmet verme kararı alarak, küresel anlamdaki hedeflerini ortaya koymuştu. Bu bağlamda kullandığı “Hayallerin Üstünde Bir Dünya” sloganı ile üst düzey bir hizmet anlayışına sahip olduğunu da gözler önüne seriyor. AtlasGlobal yine bu doğrultuda, hizmet anlayışındaki gelişme ile birlikte, sefer sayısındaki artış ile de daha fazla yolcuya sahip olmayı hedefliyor. Yeni yüzü, lüks atmosferi ve havacılık alanında bir dünya markası olma niyeti ile yolcu artışı hedefleyen AtlasJet, yeni ismi ile AtlasGlobal, son günlerde yeni sefer planı ile dikkatleri üzerine çekti. 19 Haziran itibariyle gerçekleştirilmesi planlanan yeni AtlasGlobalseferleri, Gaziantep ve Kıbrıs arasında gerçekleştirilecek. Gaziantep ve Kıbrıs arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilmesi planlanan AtlasGlobal Hava Yolları ’nın seferleri, haftalık planda 3 gün şeklinde yapılacak. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün şeklinde gerçekleştirilecek olan seferler, Kıbrıs üzerinden saat 19.25 itibariyle gerçekleştirilirken, Gaziantep’ten de saat 21.00 itibariyle kalkış gerçekleşecek. Yolcular için de avantaj teşkil eden uçuş saatleri, Gaziantep halkı tarafından da sevinç ile karşılandı.

  Uçak bileti fiyatları ile ilgili olarak yapılan açıklamaya göre ise ekonomi sınıfı için uygulanacak taban fiyatlar gidiş dönüş olmak üzere 172tl olarak belirlendi. Üstelik EkonomiPlus sınıfında beklenenden daha kaliteli bir hizmet alma imkânı da söz konusu. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın özel 77cm genişliğindeki deri koltuklarında seyahat etme keyfini ekonomi sınıfında da yaşayabilirsiniz. Konforlu uçuşunuz ile birlikte ücretsiz yiyecek – içecek ikramı alabilir, 20 kg’lık bagaj hakkına sahip olur ve ücretsiz online check-in yapabilirsiniz. Ekonomi sınıfında sunulan kaliteli hizmetin yanında Business Class ‘ta son derece ayrıcalıklı bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Arzu eden yolcular AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın Gaziantep – Kıbrıs seferlerinde Business Class ayrıcalığı ile seyahat edebilirler. Burada ise 100cm aralıklı olan özel koltuklar ile seyahat gerçekleştirilmektedir. Zengin ikram çeşitleri, 30 kg sınırlı bagaj hakkı ve bagaj önceliği gibi özel hizmetler ile seyahat gerçekleştirilebilmektedir.

  Her iki sınıfta da uygun fiyatların sunulduğu ancak son derece özel bir hizmetin verildiği, eski ismi ile AtlasJet Hava Yolları, Gaziantep ve Kıbrıs arasındaki ulaşım için biçilmiş kaftandır. Kolayca ve son derece hızlı bir şekilde iki merkez arasında ulaşım sağlanabilirken, aktarma ve benzeri ile de uğraşmak gerekmediğinden, seyahat daha keyifli hale gelmektedir. İki merkez arasındaki ulaşım için önceleri yaşana sıkıntılar ya da yüksek ücretler artık çok geride kalmış gibi görünüyor. Artık Gaziantep halkının Kıbrıs’a ulaşımı çok kolay ya da Kıbrıs’tan Gaziantep’e gidecek olanlar için kolay ve konforlu bir yolculuk söz konusudur. Hem turistik faaliyetler için hem de akraba ziyareti, iş gibi özel sebepler ile bu uçuşu tercih edebilirsiniz. AtlasGlobal Hava Yolları ile eskiye nazaran daha nitelikli bir yolculuk yapabilirsiniz.

  Uçak bileti alım sürecinde ise tavsiyemiz, interneti tercih etmeniz yönündedir. Çünkü yetkili temsilciler, uçak bileti satış noktaları ulaşım ve benzeri sebepler ile zamanınızı çalarken, size internette bulabileceğiniz kadar bir çeşitlilik sunamamaktadır. İnternet üzerinde çok sayıda nitelikli site üzerinden güvenle alışverişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanan www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden de böylesine nitelikli bir hizmet alabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanabileceğiniz, kolay kullanılan ara yüzü ile size ilginizi çekebilecek tüm seferleri hızlıca listeleyecek olan site, memnun kalacağınız bir uçak bileti alışverişi vadetmektedir. Gideceğiniz yönde birden fazla havalimanı olması durumunda, sizin şartlarınıza en uygun olana, en uygun fiyatlı seferi hangi firmanın düzenlediğine kadar pek çok önemli bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz. Üstelik site genelinde en uygun fiyatların sunuluyor olması AtlasJet uçak biletlerinde de en cazip fiyatlara ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Artık dışarıda uçak bileti alma amacıyla dolaşıp zaman kaybetmenize hiç gerek yok. İnternet üzerinden hızlıca AtlasJet uçak bileti alabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu şekilde diğer seyahat işlemleriniz ile rahatlıkla ilgilenebilir ve hazırlık sürecinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Daha keyifli bir seyahat için gerekli olan ekstra zamana kavuşmuş olmanız ile birlikte internetten uçak bileti satın almanın faydalarını birebir yaşarsınız. AtlasGlobal Hava Yolları ile Gaziantep – Kıbrıs seferlerinde uçmak için şimdiden uçak bileti alabilirsiniz. 

  Yorum Gönder