Dil Seçiniz

AtlasGlobal Eylülde Yeni Rotalarında

AtlasGlobal, Irak seferleri ile Eylülde çok konuşulacak. www.ucakbileti.com.tr uygun fiyatları ile AtlasGlobal uçak bileti satın almak için ideal!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal Eylülde Yeni Rotalarında

    AtlasGlobal, yenilenen bir imaj ile yurt içi ve yurt dışı tarifeli seferleri ile hizmet veriyor. Bu yıl şirketin art arda gelen sürprizleri hem rakiplerini hem de misafirlerini şaşkınlığa uğrattı. Şirketin imaj değişikliği, ardından gelen yoğun bir şekilde eklenen yurt dışı rotaları ve Ukrayna şirketinde gerçekleştirilen yenilikler, bu yıla damgasını vurmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise Twitter üzerinden açıklanan bir haber, yılsonuna kadar daha çok AtlasGlobal gelişmesi duyacağımızı gösteriyor. AtlasGlobal Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı olan Murat Ersoy, sosyal medya hesabı üzerinden dikkatleri çeken bir açıklamada bulundu. Murat Ersoy, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile yakın zamanda Erbil, Süleymaniye, Bağdat, Necef ve Basra’ya sefer düzenleyeceklerini açıkladı. İlginin şimdiden yoğun olduğu bu rotalara, Eylül ayı ile başlanması planlanıyor. AtlasGlobal ‘in Irak’a gerçekleştireceği bu 5 rota, haftada 40 seferlik bir Irak trafiği anlamına geliyor. Bu bölge ile Türkiye arasında, iş ilişkileri ve akrabalık gibi sebepler yakın bir iletişime sebep oluyor. Sürekli bir iletişim ve ulaşım trafiği söz konusu oluyor. Şirketin yeni seferleri, bu konuda büyük bir avantaj sağlayacak ve ulaşım alternatifi yarattığı gibi fiyat alternatifi de yaratacak.

    Diğer taraftan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, sosyal medyadaki paylaşımları ile önemli bir noktaya dikkat çekti. Irak’a düzenlenecek olan seferlerin varış saatleri sabahken, Türkiye’ye dönüş saatleri akşam olduğu için, özellikle iş için bu bölgeye gidenler konaklama yapmaya gerek duymadan geri dönebilecekler. Bu da büyük bir kolaylık anlamına geliyor. Hiç konaklamadan, sabah gidip akşam dönüş sağlanabilecek. Böylece Murat Ersoy, u rotada seyahat edecek olanlara, konaklamanıza gerek yok mesajı verdi. Aynı zamanda gerçekleşen bu hamle ile birlikte, şirket bir ilki de gerçekleştirmiş oluyor. AtlasGlobal ‘in Eylül ayı itibariyle başlayacak olan seferleri, ilk kez bir ülkede aynı anda 5 rota olma niteliğini taşıyor. Böyle bir ilki teşkil eden girişim, aslında bir tatsızlığın sona ermesi ile gerçekleşebildi. Uzun bir süredir, AtlasGlobal Hava Yolları ile Iraklı ZagrosJet Hava Yolları ile sıkıntı yaşamaktaydı. Yaşanan sıkıntılar, Irak seferlerinin durdurulmasına sebep olmuştu. Irak hükümetinin sıkıntıyı gidermesi ile birlikte ise şirkete aynı anda 5 farklı rota izni verildi. Böylece şirket de bir ilke imza atmış olacak. Eylül ayında başlayacak olan seferler, bu sebeplerle şimdiden çok yankı uyandırdı.

    Ayrıca AtlasGlobal ‘in, evrim geçirmesi ve yeni yüzü ile üst düzey bir hizmet çabasına girişmesi, büyük takdir ile karşılanıyor. Bugüne kadar sahip olunan seviyeyi, daha üst düzeye taşımak, lüks bir hava yolculuğu sunmak isteyen şirket, bunun için çalışırken, diğer taraftan da seferlerini ve rotalarını artırıyor. Şirketin misafir olarak tabir ettiği yolcuları ise bu durumdan son derece memnun görünüyor. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın seferlerinin doluluk oranına bakarsak da bu memnuniyeti kolayca anlayabiliriz. Hem yurt içi hem de yurt dışı seferlerinizde, siz de AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın özel ve gelişmiş kalitesini yaşamak isterseniz, pek çok noktadan firmanın uçak biletlerine ulaşmanız mümkün. Seyahat acentesi ve yetkili satış bayisi dışında pek çok online seçenek söz konusu. www.ucakbileti.com.tr bu anlamda cazip seçeneklerden biridir. Çünkü öncelikle zaman kaybını minimuma indirir. Kullanışlı sistemi ile kolayca uçak bileti satın almanız mümkün olur. Ayrıca fiyatların da mümkün olan en düşük seviyede olması, en önemli cazip yanlarından biridir. Genellikle tatil planlarının can alıcı noktası olan yolculuk planlamayı, bu şekilde hızlıca halledebilirsiniz ve diğer hazırlıklarınıza da zaman yaratabilirsiniz. Tatil programlarının sorunsuzluğu, sorunsuz bir yolculuk ile başlar. Eğer yolculuk sırasında sıkıntı yaşarsanız, moraliniz bozulacak tatiliniz de sıkıntılı geçecektir. Bu durumda sitenin kolaylığını kullanarak, güvenilir bir hava yolu şirketine uçak bileti alırsanız, konforlu ve sorunsuz bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Güvenilir bir uçak bileti alışverişi için doğru adrestesiniz. Daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak için 3D Secure güvenlik sistemi olan adresleri tercih etmelisiniz ve böylece kusursuz seyahatlere uygun fiyatlar ile çıkabilirsiniz. Mükemmel bir tatil, mükemmel bir yolculuk için daha fazla beklemenize gerek yok, şirketin sunduğu kampanyaları değerlendirmeye ne dersiniz?

    Yorum Gönder