Dil Seçiniz

AtlasGlobal Artık Yeşil Binada Eğitim Verecek

AtlasJet, pilotlarını yeşil binada eğitmeye hazırlanıyor! Uygun fiyatlarla AtlasJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasGlobal Artık Yeşil Binada Eğitim Verecek

  2001 yılında Öger Holding A. Ş. Tarafından kurulmuş olan AtlasJet, iç ve dış hatlarda tarifesiz seferler ile yolcu ve yük taşımak üzere yetkilendirilmiştir. 2 adet Boeing B – 757 – 200 tipi uçak ile seferlerine başlayan AtlasJet Hava Yolları, 2 yıl sonra yani 2003 tarihinde 4 adet uçak ile hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılında ise AtlasJet Murat Ersoy önderliğinde değişim yaşamış ve seviye yükseltmiştir demek mümkün. Bu yıl içerisinde iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz yolcu ve yük taşımacılığı ruhsatı alan firma, büyümenin en önemli adımını atmış ve o tarihten günümüze dek belli bir gelişim grafiğine sahip olmuştur. Yakın zaman içerisinde gösterdiği önemli seviye yükseltme hareketi ile de AtlasJet Hava Yolları, AtlasGlobal ismi ile anılmaya başlanmış ve küresel hedeflerine koşan bir şirket haline gelmiştir. Sürdürülebilir ve küresel bir marka olmak isteyen ve AtlasJet ismindeki Jet ifadesinin bıraktığı ucuz havayolu şirketi imajından kurtulmak isteyen AtlasJet Hava Yolları, artık AtlasGlobal olarak anılmakta ve havacılık alanındaki iddiasını gözler önüne sermektedir.

  AtlasJet Hava Yolları, hava yolu ulaşımındaki hedeflerine, 2011 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu eğitim birimini de eklemiştir. Atlantik Uçuş Akademisi, yani kısaca AFA, uluslararası havacılık düzenlemelerine uygun olarak, ülkemizde hızla gelişen bu sektöre, nitelikli pilot ve kabin memuru yetiştirme gayesi ile kurulmuştur. Sektördeki nitelikli kabin memuru ve pilot ihtiyacını kapatacak olan Atlantik Uçuş Akademisi, ayrıca markanın da global hedefleri için bir gerekliliktir. Bununla ilgili olarak son günlerde bir gelişme gündeme gelmiştir. AtlasGlobalsürdürülebilir ve global hedefleri için önemli bir adım daha atarak, kurduğu bu eğitim birimini Çebinatura Green Ofis’e taşımıştır. Bundan sonra Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), Beylikdüzü’nde yer alan Çebinatura Green Ofis’te eğitimlerini sürdürecek. Çebinatura Green Ofis, Leed Gold sertifikasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun sebebi olarak sahip olduğu yenilenebilir temiz enerjiyi teşvik etme, enerji tasarrufu sağlama, çevreye saygılı yeni nesil binaların son örneği olma gibi nitelikleri, Yeşil Bina olarak anılmasının da temel sebepleridir.

  Gerçekleştirilen 3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’nde ÇEDBİK ödülüne layık görülmüş olan Çebinatura Green Ofis, Leed Gold sertifikası kriterlerine göre son derece tasarruflu bir yapıdır. Elektrik enerjisi tüketiminde yüzde 38 oranında tasarruf sağlayan bina, su tüketiminde ise yüzde 2 oranında tasarruf sağlamaktadır. Dolayısıyla AtlasGlobal Hava Yolları, çevre dostu bir bina ile sürdürülebilir ve küresel bir başarıya doğru hareket etmektedir. Personelinin eğitimine son derece önem veren AtlasJet, Atlantik Uçuş Akademisi (AFA) ile pek çok genci pilot ve kabin memuru olarak yetiştirmektedir. AtlasGlobal Hava Yolları güvencesi ile pilot ya da kabin memuru olmak isteyenlerin, şirketin yeni seçimi olan yeşil binanın özelliklerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

  AtlasGlobal Hava Yolları ’nın eğitim birimi olan Atlantik Uçuş Akademisi artık E-5 ‘e sıfır, metrobüs durağına ise 20 adım mesafede yer alan Çebinatura Green Ofis’te yer alacak. Binanın sağladığı enerji tasarrufunda son derece etkili olan ve çevre dostu olarak anılmasını sağlayan önemli bir özellik ise binanın dış cephesinde kullanıla Argon gazlı camlardır. Argon gazlı camlar, maksimum derecede ısı ve ses yalıtımı yapması ile bilinmektedir. Otopark alanı geniş olan ve yeterli sayıda ofisi bulunan binada, kaliteli bir uçuş eğitimi için havacılık sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan AtlasGlobal Hava Yolları’nı tercih etmelisiniz. Ayrıca seyahatleriniz için de tercih edeceğiniz ilk isimlerden biridir.

  AtlasGlobal uçak biletlerinde zaman zaman kampanyalar düzenleyerek uygun fiyatlar sunuyor. Bunun yanında uçak bileti satış noktalarını ziyaret ederek, sunulan tek fiyata tabi olma devri de sona erdi. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın sunduğu avantajlı fiyatlara ek olarak, çeşitli başarılı internet siteleri üzerinden de avantajlar yakalayabilirsiniz. En üst düzeyde güvenlik önlemlerini almış olan www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden uçak bileti satın aldığınızda hem en uygun fiyatı yakalama şansına sahip olursunuz hem de sitenin basit ara yüzü ile kullanım kolaylığı yaşarsınız. Aradığınız uçuşa kolay ulaşabileceğiniz filtreleme sistemi ile AtlasJet uçak bileti almak artık çok keyifli. Sadece birkaç dakika içerisinde aradığınız uçak biletine ulaşıp satın alabilirsiniz. 

  Yorum Gönder