Dil Seçiniz

AtlasGlobal Amsterdam ve Bişkek’e Uçuyor

Artık AtlasJet ile Amsterdam ve Bişkek'e uçmak mümkün. En uygun AtlasJet uçak bileti için ise www.ucakbileti.com.tr adresine uğrayınız.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal Amsterdam ve Bişkek’e Uçuyor

    Yeni uçuş noktalarına dair bir süre önce duyum aldığımız AtlasGlobal yani eski ismi ile birliğimiz AtlasJet, hızla bu yeni uçuş noktalarını devreye sokuyor. Hızlı bir şekilde bu noktalara gerçekleştireceği uçuşlarını başlatan şirket, kutlamalar ile de bunu herkese duyuruyor. 2001 yılında ilk uçuşunu gerçekleştiren şirket, o dönemde 2 uçağı ile hizmet verirken, bugüne dek geniş bir filo sahibi olmayı başarmış ve geçtiğimiz günlerde geçirdiği evrim ile birlikte de bir dünya markası olmaya hazırlandığını duyurmuştur. 2001 yılından bu yana AtlasJet olarak bildiğimiz ve AtlasJetolarak hizmet veren şirket, bu yıl içerisinde AtlasGlobal olarak anılmaya başlanmış ve küresel bir marka olma yolundaki hedeflerini açıklamıştır. Bu hedefleri arasında önemli bir yer tutan yurt dışı hatları ise hızlı bir şekilde devreye sokulmaya başlandı. Artarda gelen yeni hatlarından ikisi de Amsterdam ve Bişkek oldu. Bu iki hattı da hızla tesis ederek, uçak bileti satışlarına başlandı ve yakın tarihte iki hattında ilk uçuşları gerçekleştirildi. “Hayallerin Üstünde Bir Dünya” sloganı ile dikkat çeken şirket, İstanbul üzerinden bu iki noktaya da tarifeli olarak ulaşım sağlayacak.

    Düsseldorf ve Köln seferlerinin başlamasının ardından zaman kaybetmeden tesis edilen bu iki hat hakkında da açıklamalar geldi. Ardından 16 Haziran tarihi itibariyle İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden Bişkek’e ilk sefer gerçekleştirildi. 18 Haziran’da ise yine İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden Amsterdam seferleri başladı. Özel uygulamalar ile renklenen seferlerde, yolculara lokum ikram edildi. Bununla birlikte, söz konusu olan ilk seferlerde görevli olan kokpit ve kabin ekibi, çiçekler ile uğurlandılar. İlk seferleri son derece renkli görüntülere sahne olan bu hatların, uçuş detayları da netleşti. AtlasGlobal ‘in Amsterdam seferlerinin her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilmesine karar verildi. İstanbul’dan hareket saati 10.00 olarak belirlenirken, Amsterdam hareket saati ise 13.30 olarak kararlaştırılmış bulunuyor. Söz konusu seferlerin uçak bileti fiyatları ise başlangıç fiyatları itibariyle açıklandı. 57 Euro’dan başlayan fiyatların sunulduğu seferler, şimdiden yoğun bir ilgi ile karşılanıyor. Bişkek seferlerinin yoğunluğu ise haftanın 5 günü olarak belirlendi. Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 5 günü saat 18.55 hareket saati ile İstanbul’dan Bişkek kentine ulaşım sağlanacak. Bişkek’ten İstanbul’a ulaşım konusunda ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 5 günü tercih edilmiş. Bişkek’ten İstanbul’a hareket saati ise 04.10 olarak belirlenmiş bulunuyor. Buna göre de saat 06.55 olduğunda İstanbul’a ulaşılmış olunuyor. Bişkek için uçak bileti fiyatları ise 139 USD başlangıç fiyatı ile açıklandı.

    Bişkek ve Amsterdam, firmanın kalite arttırma çalışmaları sonucu özel bir hizmet ve kalite ile birlikte ulaşım sağladığı noktalardır. AtlasGlobal yolcuları, “Uçan Şef”in hazırladığı özel ikramlar ile Amsterdam ve Bişkek’e uçabiliyorlar. Koltuk genişlikleri, ikram çeşitleri, üst seviye bagaj hakkı gibi imkânları ile AtlasGlobal ile seyahat özel bir eneyim haline geliyor. Bu deneyimden faydalanmak ise Haziran ayı itibariyle mümkün oldu. Firmanın global hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği yenilikler, daha kaliteli bir hizmetin sunulmasında etkili olmuştur. AtlasJet ayrıcalıklarını Amsterdam ve Bişkek hattında yaşamak için siz de erkenden uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bunun için erken davranmanız, size daha uygun fiyatlar sunacaktır. www.ucakbileti.com.tr adresi gibi uçak bileti alanında uzmanlaşmış olan bir adresi tercih ederek AtlasJet uçak bileti aldığınız takdirde ise mümkün olan en uygun fiyatı elde etmiş olursunuz. Daha keyifli tatiller için siz de internetten uçak bileti alma kolaylığını yaşayabilirsiniz. İnternetin sağladığı pek çok kolaylıktan biri olan bu imkân, size hem zaman hem emek hem de para tasarrufu sağlamaktadır. İnternetten uçak bileti alımı sadece saniyeler içerisinde gerçekleşebilirken, eskiden olduğu gibi uçak bileti satış noktalarında zaman harcamanıza da gerek kalmıyor. Dolayısıyla daha fazla emek harcamanıza da hiç gerek yok. İnternet ile kolaylaşan işlerden biri de budur. Bir yolculuğa çıkmadan önce en önemli hazırlık olan ve endişe veren uçak bileti alımı, böylece hızlı bir şekilde çözümlenir. Siz de bu keyfin üzerine seyahatinizin diğer detaylarını şekillendirebilirsiniz ve keyifli bir gezinin planını yapabilirsiniz. 

    Yorum Gönder