Dil Seçiniz

AtlasGlobal Adı ile Uçuşlar Başlıyor

AtlasGlobal Ukrayna'da da atakta! www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih ederek uygun fiyatlı AtlasGlobal uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AtlasGlobal Adı ile Uçuşlar Başlıyor

    Önceleri AtlasJet ismi ile hem ülkemizde hem de yurt dışında etkin olan şirket, içinde bulunduğumuz 2015 yılı ile birlikte değişikliğe gitmeyi tercih etti. Artık AtlasJet değil de AtlasGlobal olarak anılan şirket, ülkemizde gerçekleştirdiği bir dizi yeniliğe ek olarak, yurt dışında faaliyet gösteren alt şirketinde de değişikliklere başladı. İlk olarak isim değişikliği ile birlikte, reklam faaliyetlerini bu yöne çeken şirket, ardından sadakat programında da yeniliğe gitti. Yeni ve küresel yüzüne uygun bir program ile hizmet veren AtlasGlobal, bunun ardından yeni seferleri ile konuşulmaya başlandı. Çünkü hızla yeni açılan seferlerinin tamamı, kritik yurt dışı rotalarını ifade ediyordu. En çok ihtiyaç duyulan ve ülkemiz ile ulaşım ağı yoğun olan bu kentlerin art arda dâhil edilmesi ile birlikte, şirket küresel hedeflerini de ortaya koymuş oldu. Ülkemizde tesis edilen bu yeniliklere ek olarak, alt şirket olarak değerlendirilen AtlasJet Ukraine LTD. de değişikliğe gitti. AtlasJet Ukrayna üzerinde yapılan değişikliğe göre de 31 Ağustos 2015 tarihi ile birlikte artık AtlasGlobal ismi ile uçuş gerçekleştirilecek. Böylece şirketler yine aynı isimde buluşmuş olacak.

    31 Ağustos tarihi ile birlikte uygulamaya girecek olan AtlasGlobal tarifeli seferleri ise ilk aşamada İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden gerçekleştirilecek olan seferler ile başlıyor. Öncelikle Lviv, Kharkiv ve Zaporijya kentlerine düzenlenecek olan seferlerin fiyatları ise başlangıç fiyatları olarak 84 dolardan açılmış durumdadır. Sefer tarihlerinin yaklaşması ve uçağın doluluk oranın artması ile birlikte, fiyatlarında yükseleceği unutulmamalıdır. 31 Ağustos tarihinde başlayacak olan Lviv seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü şeklinde gerçekleştirilecek. Pazar günleri İstanbul’dan 23.10’da hareket edileceği gibi Lviv’den de Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 02.15’te hareket edilecek. Haftanın diğer günlerinde ise İstanbul’dan 06.35 ‘te uçak kalkarken, Lviv’den ise saat 12.45’te hareket edilecek. Kharkiv programına göre ise seferler 2 Eylül 2015 tarihi itibariyle başlayacak ve yine haftanın 4 günü şeklinde gerçekleştirilecek. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 23.00 itibariyle havalanacak olan AtlasGlobal Hava Yolları uçakları, Kharkiv’den ise Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 02.00 itibariyle hareket edecek. Son olarak ise Zaporijya kentinden bahsetmek gerekirse, eski ismi ile AtlasJet Ukrayna uçakları, artık AtlasGlobal ismini alarak 1 Eylül itibariyle bu kent ile İstanbul arasında ulaşım bağlantısı kuracak. Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günlerinde iki kent arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilecek olan seferler, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 06.35 saati itibariyle başlarken, Zaporijya ‘dan 12.55 hareket saati ile başlayacak.

    AtlasGlobal bu değişikliğin ardından, ülkemizde sunduğu AtlasGlobal Hava Yolları kalitesini, yurt dışında da sürdürmeyi planlıyor. Alt şirketinin standartlarını da kendisi ile aynı seviyeye çekerek, fark yaratmak isteyen şirket, yılın en önemli havacılık atakları ile karşımıza çıkıyor. AtlasGlobal Yönetim Kurulu Başkanı, Murat Ersoy, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda, ülkemizde tesis ettikleri üst düzey hizmetin AtlasGlobal Ukrayna olarak sürdürüleceğini ve yurt dışında kalitenin temsil edileceğini dile getirmektedir. Şirketin uçuş ağı, alt şirketi ile birlikte doğu ve batı yönlü olarak geniş kapsamlı bir genişlemeye doğru ilerlemektedir. Bu sebeple alt şirketin de uygunlaştırılması aşaması böylece hayata geçirilmektedir. Ağustos sonu ile birlikte, Ukrayna şirketinde de aynı kalite ve konforu hissetmek mümkün olacak. Siz de AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın ulaşım sağladığı bu noktalara uçacaksanız, artık harika bir seçeneğiniz var. Bu sebeple hemen uçak biletinizi satın alarak düşük fiyatları yakalayabilirsiniz. Seyahat acenteleri yerine internet seçeneklerini tercih ederek da ödeyeceğiniz tutarı aşağılara çekebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr adresi, bu konuda size sunulan en cazip seçenektir. Mümkün olan en düşük fiyatları sunduğu gibi, güvenlik anlamında da en iyi seçenektir. Böylece hızla uçak biletinizi satın alıp, harika bir yolculuğa adım atmak için önünüzde hiçbir engel kalmıyor. Siz de şimdiden uçak biletinizi satın alıp, hızlıca küçük bir bavul hazırlayarak tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz. Mutlu ve sorunsuz seyahatler için uçak biletinizi aldığınız nokta ve seyahatinizi gerçekleştirdiğiniz firma büyük bir önem taşımaktadır. 

    Yorum Gönder