Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’nın Yeni Takip Sistemi Geliyor!

Dünyada havayolu alanında lider olma hedefine sahip olan Türk Hava Yolları uçak bileti, en uygun fiyatlar ile www.ucakbileti.com.tr 'den satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’nın Yeni Takip Sistemi Geliyor!

  Türk Hava Yolları, her zaman yenilikleri ile dikkatleri çekiyor. Ülkemizin yüzü olarak bilinen hava yolu şirketi, yenilikleri ile de ülkemizin havacılık sektöründe başı çekiyor ve öncülük yapıyor. Buna bir örnek olarak, son günlerde alınan bir haber gösterilebilir. Firmanın takip sistemleri ile ilgili olarak gerçekleştirdiği görüşme haberi geldi. Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren, küresel teknoloji sağlayıcısı olan Sabre Corporation (NASDAQ: SABR), Türk Hava Yolları ile görüşerek, şirketin operasyonlarını kolaylaştırmak için AirCentre Uçuş Planı Yöneticisini sundu. Bu görüşme ile imzanan antlaşmaya göre, Türk Hava Yolları ‘nın uçuş takip sisteminde Flight Explorer sistemine geçiş yapacağı bilgisi geldi. Görüşme ve anlaşmaların en başından bu yana, teknoloji sağlayıcısı olan Sabre ‘nin Türk Hava Yollarına yoğun desteği dikkat çekmekteydi. Önemli maddi tasarruf sağlayacağı düşünülen ve önemli uçuş planlama kararlarını desteklemek üzere uygulanmasına karar verilen AirCentre Uçuş Planı Yöneticisi, Sabre’nin THY ile sıkı bir işbirliğine girmesi ile gündeme geldi ve karar verildi.

  THY Yatırım ve Teknoloji Direktörü olan Dr. Ahmet Bolat ‘ın yaptığı açıklamaya göre, firmanın vizyonu, dünyanın lider hava yolu şirketi olmaktır. Bu doğrultuda da sürekli yenilikler ve geliştirme çalışmaları ile gündeme gelinmektedir. Bu hedef doğrultusunda firmanın teknoloji faaliyetlerine önem verilmemesi mümkün değildir. Dolayısıyla, hava yolu şirketinin işlerini kolaylaştıracak olan böyle bir sistem, son derece faydalı olacaktır. Bu teknolojiye THY ‘nin sahip olması bir zorunluluktur. Dr. Ahmet Bolat sözlerinde, son 6 yıl içerisinde Sabre’nin sağladığı kolaylıklardan bahsettir. Firmanın son 6 yıllık önemli uçuş planlaması verilerinin birleştirilmesinin otomatik hale getirilmesinde oldukça fayda sağlayan Sabre, THY için önemli bir araç sunmuştur. Bu araç sayesinde, firma yolcularına ve de mürettebata daha gelişmiş bir uçuş deneyimi sunacağı gibi, uçuş maliyetlerinde de düşüş yaşanacaktır.

  Sabre Airline Solution, EMEA Genel Başkan Yardımcısı Dino Gelmetti, Türk Hava Yolları ile ilgili olarak, EMEA alanındaki sürekli artan başarısı ve sürekli büyüme hedefine yönelik açıklamalarda bulundu. Bu özellikleri ile dikkat çeken firmanın operasyonlarını kolaylaştıracak olan Sabre teknolojisi, hava yolu şirketinin, dünyada lider konuma gelme vizyonuna da büyük bir destek sağlayacaktır. Sabre teknolojisi hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, dünyanın en büyük hava yolu şirketleri de dâhil olmak üzere, havacılık faaliyeti yürüten pek çok firma, tam olarak 225 küresel hava yolu şirketi Sabre teknolojisini kullanmaktadır. Bunun temel sebebi ise Sabre teknolojisinin kapsamlı, esnek ve ölçeklendirilebilir yazılım çözümleri sunması ve bunun hava yolu şirketlerinin istedikleri gibi faaliyette bulunmasını sağlamasıdır. Bu teknoloji, şirketlerin değişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uyarlanabiliyor. Günlük havayolu operasyonlarını optimize eden teknoloji, şirketlerin en büyük sorunlarından birini de ortadan kaldırmış oluyor. Buna bağlı olarak da, gelir artışı, maliyet tasarrufu ve yolculara daha iyi bir seyahat deneyimi sunulması sağlanabiliyor. Dolayısıyla her zaman yolcularına en iyi hizmeti verme çabasında olan Türk Hava Yolları için, bu işbirliği son derece doğru bir hareket gibi görünüyor.

  THY uçak bileti alarak, siz de üst düzey bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun için mutlaka uçak bileti satış noktalarını dolaşarak, kıymetli zamanınızı harcamanıza gerek yok. Teknolojinin önemli bir avantajı olan internet üzerinden uçak bileti alma imkânını kullanabilirsiniz. THY uçak bileti almak için, www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri tercih ederek, en hızlı ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Güvenli alışveriş sunan adres üzerinden, filtreleme özelliğini kullanabilir ve aradığınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece fiyat karşılaştırması yaparak en avantajlısını bulmak da çok kolaydır. Zaten size özel en uygun fiyatların sunuluyor olması, buna ek olarak karşılaştırma imkânı, seyahat öncesi son derece cazip bir uygulamadır. Zamandan tasarruf sağlayacağınız gibi, maddi olarak da tasarruf sağlarsınız böylece. Artan zamanınızı ise, daha keyifli seyahat etmek için değerlendirebilirsiniz. Türk Hava Yolları kalitesini yaşamak için önünüzdeki ilk seyahatinize THY uçak bileti almak için geç kalmayın. 

  Yorum Gönder