Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’nın Japonya Reklam Filmi

Japonya Basketbol Ligine destek veren Türk Hava Yolları uçak bileti en uygun fiyatlar ile www.ucakbileti.com.tr 'den alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’nın Japonya Reklam Filmi

  1933 yılından bu yana Türkiye ‘de havacılık faaliyetleri yürüten ve bu konuda ülkemizde öncü olan Türk Hava Yolları, pek çok firmanın faaliyetine aracı olduğu gibi kendi hizmet kalitesi ve kapsamını da günden güne geliştirmiştir. Bugün Türkiye’nin yüzü kabul edilebilecek bir dünya markası olmuş ve Türkiye’nin dünyanın farklı noktalarına ulaşım aracı haline gelmiştir. 1956 ile 1967 yılları arasında bir anonim ortaklık haline gelen Türk Hava Yolları, 1967 yılından sonra 1980 yılına kadar önemli atılımlar ile adını duyurdu. Bu tarihler arasında hem jet çağına geçildi hem de dışa açılma faaliyetleri baş gösterdi. 2000’li yıllara kadar süren büyüme ve gelişme süreci 2003 yılından sonra küresel marka olarak anılmasına zemin hazırlamıştı. Bugün ise gelişimini her zamanki gibi sürdürürken, bir dünya markası olarak, Türkiye’nin yüzü niteliğine sahiptir. Küresel bir markadan bekleneceği üzere, dünyanın çeşitli noktalarında çeşitli faaliyetler ile adını duyurmakta ve farklı alanlarda destekleri ile anılmaktadır.

  Büyük markaların farklı sosyal alanlarda ve sportif faaliyetlerde yaptığı gibi sponsorluk ile destek sağlanması, önemli bir araçtır. Markalar için çeşitli avantajları olan bu hareket, Türk Hava Yolları tarafından da sık sık tercih edilmektedir. Türk Hava Yolları ‘nın destek sağladığı Japonya Basketbol Ligi, hem spora destek niteliği taşıyor hem de marka için harika bir reklam kampanyasıdır. Japonya Basketbol Ligi’nin isim sponsoru olan Türk Hava Yolları, aynı zamanda Japon Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği diğer liglerin, yani All – Star Game, Playoffs ve Finals liglerinin de isim sponsoru olmuştur. Öncesinde ise marka Japonya’da futbola verdiği destekler ile biliniyordu. Japonya’nın iki önemli futbol takımı olan Omiya Ardija ve Cerezo Osaka ‘ya destek sağlamaktaydı. Bunun ardından yine spor alanında olmak üzere, daha fazla destek sağlama kararı ile basketbol alanında etkin olmaya başladı. Basketbol ligi isim sponsorluğu ile hem spora daha fazla destek sağladı hem de adını daha fazla duyurma fırsatı elde etti. Lig süresince formalarda isim ve logosunun yer alması sayesinde marka bilinirliğinde ciddi bir artış gözlenmesi amaçlandı.

  Son günlerde ise Türk Hava Yolları ‘nın Japonya Basketbol Ligi isim sponsorluğu bağlamında hazırladığı reklam filmi konuşuluyor. Geçen yıl imzalanan sponsorluk anlaşması çerçevesinde, Türk hava yolları dünya sporuna desteğini yeni reklam filmi ile tanıtıyor. Reklam filmi, Japonya Basketbol Liginden alınan, eğlenceli bölümleri bir araya getiriyor. Böylece gülümseten bir reklam filmi ortaya çıkmış. 25 Mayıs itibari ile yayınlanmaya başlayan reklam filmi ilgileri de üzerine çekiyor ve beğeni ile karşılanıyor. Futbol takımlarına sağladığı desteğin yanında, Türk Hava Yolları Japonya’daki faaliyetlerini bu kez farklı bir alanda sürdürüyor. Skylife dergisini Japonca olarak da yayınlamaya başlayan Türk Hava Yolları, Japonya’da etkin bir reklam çalışması yürütüyor ve bilinirliğini daha da arttırmayı hedefliyor.

  Uçak ile seyahat etmek bazen farklı alternatifler olsa da sırf zamandan tasarruf etmek ve konforlu yolculuk etmek için tercih edilirken bazı seyahatler için de adeta bir zorunluluktur. Japonya gibi uzak bir noktaya başka bir alternatif ile ulaşmak pek de akıl karı bir iş değil. Bu sebeple uçak bileti alma işlemi seyahat hazırlıklarının önemli bir parçasıdır. İnternet üzerinden yapılan alımlar, bazıları için korkutucu ve güvenilmez gibi görünebiliyor. Oysa www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir bir site üzerinden gerçekleştirilen uçak bileti alımları, son derece güvenlidir. www.ucakbileti.com.tr, 3D Secure güvenlik sistemi ile en üst düzey güvenlik önlemini almış durumdadır. Üstelik Türk Hava Yolları uçak bileti alırken, en uygun fiyatı sunarak, size tasarruflu bir seyahat imkânı da sunmaktadır. Cazip fiyatlar, güvenilir sistemi ve kullanımı kolay ara yüzü ile uçak bileti alımı için tercih edilebilecek en iyi adres olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında, zamandan tasarruf sağlamanın keyfi de var tabi. Çünkü diğer hazırlıklarınız ile ilgilenmek için daha fazla zamanınız kalacak bu sayede. Dışarı da uçak bileti almak için harcayacağınız zamanı, bavul hazırlama, hediye alma, evrak işleri ya da buna benzer diğer işlerinize ayırabilirsiniz. Böylece Türk Hava Yolları ile uçmanın keyfini yaşamak için zaman harcamaz ve kolayca bu imkâna ulaşabilirsiniz.  

  Yorum Gönder