Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’nın İtalyan Pilotundan Dikkat Çeken Hareket

Türk Hava Yolları'nın Pilotundan sergi! THY uçak bileti alıp, uygun fiyatlara seyahat etmek için www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret edebilrisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türk Hava Yolları’nın İtalyan Pilotundan Dikkat Çeken Hareket

    Türk Hava Yolları, hizmet kalitesini tesis eden çalışanları ile bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Firmanın başarı anlayışını, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bakış açısını tesis eden ve en iyi şekilde yansıtanlar elbette ki çalışanlarıdır. Bu sebeple Türk Hava Yolları, her zaman özenle hareket ederek, ince eleyerek çalışanlarını seçmektedir. Pilotlarında olduğu gibi diğer tüm elemanlarında da aynı özeni göstermektedir. Türk Hava Yolları ‘nın başarı sırlarından birisi de bu durum olarak düşünülebilir. Son günlerde, Türk Hava Yolları ‘nın İtalyan Pilotu, duyarlı davranışı ile dikkatleri üzerinde çekti. Türk Hava Yolları ‘nın İtalyan Pilotu Davide Cufaro Petroni, peçeteler üzerine çizdiği harika İstanbul manzaraları ile gündeme geldi. Bu çizimlerinin başlangıcı ise önceleri uçuş plan kâğıtlarının arkasına çizdiği İstanbul silueti çizimleri ile olmuş. Ardından ise kafe ve benzeri yerlerde kâğıt peçelerin arkasına çizimler yapmaya başlıyor. Kâğıt peçeteye kurşun kalem ya da tükenmez kalem ile çizdiği İstanbul görünümleri, çevresi tarafından da çok beğenilmektedir. İstanbul ‘un birbirinden güzel siluetlerini kâğıt peçeteler üzerine yaptığı çizimlerde bir araya getiren Türk Hava Yolları Pilotu Davide Cufaro Petroni, biriktirdiği tüm bu çizimlerini, bir sergide sunma kararı aldı. Sergi ile birlikte daha fazla insana ulaşacak olan İstanbul temalı çizimlerin geliri ise Türkiye’nin yaşadığı acı olaylardan biri olan Soma faciası için bir yardım olarak kullanılacak. 301 madencinin şehit olduğu maden faciasının anısına, şehit yakınlarına verilecek olan gelir, sergiyi oldukça önemli kılmaktadır. Bu sebebe bağlı olarak sergiye, “A Napkin for Soma” ismi verildi. Türk Hava Yolları Pilotunun bu duyarlı davranışı firma genelinde de büyük bir takdir ve tebrik ile karşılandı. Herkesin de daha duyarlı olacağı, sergiye katılımın yoğun olacağı düşünülmektedir. Serginin yeri ve benzeri bilgileri ile ilgili olarak ise şu açıklama yer aldı. 13 Haziran Cumartesi günü, Nişantaşı ‘nda, saat 18.00 ‘de Niş Sanat Galerisi kapsamında sergilenen, kâğıt mendile çizilmiş İstanbul siluetlerini görebilirsiniz.

    THY adına hizmet veren başarılı pilotun bu hareketi, herkes tarafından takdir ile karşılanmak ile birlikte, çizimlerde ziyade amaç dikkatleri çekmektedir. Genç Pilotun çizimlerini sadece 1 yıldır yaptığı ve böyle güzel bir amaç için değerlendirmek istediği belirtiliyor. THY personellerinin bu duyarlılığı, yolcuların da dikkatinden kaçmamakta ve firmanın başarıları desteklenmektedir. THY, 1930 ‘lu yıllardan beri Türkiye’yi uzak diyarlara kavuşturan bir firma olarak, havacılık alanında en büyük isim olarak hafızalarda yer etmiştir. Uçak bileti ücretlerine kıyasla son derece kaliteli bir hizmet sunan THY, böylesine güzel bir gaye ile açılan sergi adına da memnun görünmektedir. Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sergiye katılım, büyük bir merak ile beklenmektedir. Kâğıt mendil üzerine çizilen İstanbul çizimleri ise alıcılarını bulacak ve Soma da kaybedilen canların ailelerine küçük ya da büyük bir yardım eli uzatılabilecek. Dolayısıyla gurur verici önemli bir olaydır.

    THY, çalışanları, müşteri memnuniyeti hedefi, kesinlikle düşürmediği ve aksine devamlı yükselttiği hizmet kalitesi ile ülkemiz de olduğu gibi dünya çapında da takdire şayan bir başarıya sahiptir. THY ile seyahat etmeyi bir ayrıcalık olarak kabul etmek yanlış olmaz. Türk Hava Yolları uçak bileti almak ise internet dünyasında yaşanan gelişmeler ile büyük bir kolaylık haline geldi. Artık internet üzerinden, her yaştan birey rahatlıkla Türk Hava Yolları uçak bileti alabilir. Bunun için www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir adresleri tercih ettiğiniz takdirde, güvenle kredi kartı bilgilerinizi verebilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Check in işlemlerinin de internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor olması, büyük bir avantajdır. Üstelik www.ucakbileti.com.tr üzerinden, sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak gerçekleştirilen tüm seferleri bir arada görebilir, karşılaştırma yağabilir ve en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Bu sebeple, filtreleme özelliği son derece önemli bir imkândır. İnternet üzerinden Türk Hava Yolları uçakbileti aldıktan sonra ise zamandan tasarruf sağlamış olmanın verdiği rahatlık ile telaşa kapılmadan diğer hazırlıklarınızı da gerçekleştirebilir ya da son bir kontrol yapabilirsiniz. Artık, pek çok noktaya giderek, fiyat öğrenip günlerinizi harcamanıza gerek yok. 

    Yorum Gönder