Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’nın Ekonomi Sınıfı Başarısı

THY, son günlerde Ekonomi sınıfı ikramlarındaki başarısı ile konuşuluyor. Türk Hava Yolları uçak bileti en uygun fiyatlarla www.ucakbileti.com.tr 'de!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’nın Ekonomi Sınıfı Başarısı

  Türk Hava Yolları, küresel bir marka olarak, ülkemizin en iyi temsilcilerinden biridir. Bunu da elde ettiği başarılar, sosyal alanlarda sağladığı destek ve spor alanındaki sponsorlukları ile gözler önüne sermektedir. 1930’lu yıllardan bu yana, havacılık alanında faaliyet gösteren ve bu konuda ülkemizde bir ilk olan Türk Hava Yolları, yıllar içerisinde gelişimini sürdürüp, dev bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Son yıllarda ise Türkiye’yi temsil eder niteliğe ulaşmıştır. Son günlerde yeni bir gelişme ile birlikte hizmet kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Yeme, İçme, gezi ve eğlence portalı olan “The Daily Meal” tarafından “Ekonomi sınıfı ikramlarında en iyi hizmet veren havayolu şirketi” seçilmiştir. The Daily Meal, Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği’nden alınan bilgilere göre, Spanfeller Media Group tarafından hayata geçirilmiş olan bir portaldır. 2011 yılından bu yana hizmet veren The Daily Meal, ABD menşeilidir. Geçtiğimiz günlerde yaptığı en iyi 10 listesi ile Ekonomi sınıfında en iyi ikramı sunan hava yolu şirketlerini listeledi. Türk Hava Yolları ’nın bu listedeki başarısı da takdire şayandır.

  The Daily Meal, hazırladığı bu en iyi 10 listesini belirleme sürecinde, havacılık ile ilgili olan önemli kuruluşların yayınladığı raporları dikkate almıştır. Bununla birlikte havacılık portallarında yer alan yolcu görüşleri de önemli bir kriter olarak dikkate alınmıştır. Böyle bir değerlendirme sürecinin ardından ise Türk Hava Yolları, farklı farklı ikram kategorilerinde ödüle layık görüldü. Ekonomi sınıfında en iyi ikram hizmetini sunan havayolu şirketi seçilmesinin yanında, Türk Hava Yolları, pek çok ikram kategorisinde de ödüle layık görüldü. Yapılan bu değerlendirme ve ödüllendirmenin ardından, The Daily Meal, başarılı bir ikram servisinin sadece Business sınıfında değil, ekonomi sınıfında da mümkün olduğuna dikkat çekmiştir. Ayrıca, havayolu şirketlerinin sunduğu ikram hizmetinde, vazgeçilmez unsurların sunum, lezzet, servis ve zengin alternatif olduğu belirtildi.

  Pek çok alanda elde ettiği başarılar ile anılan Türk Hava Yolları, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Japonya Basketbol Ligi reklamı ile de dikkatleri çekmiştir. Şirket, Japon Basketbol Ligi isim sponsorluğu ile küresel bir marka olarak adını daha fazla duyurdu. Spora desteklerini daha önce de önemli iki Japon Futbol takımına sponsorluk ederek gösteren Türk Hava Yolları, yeni reklam filmi ile birlikte de dikkatleri üzerine çekmişti. Sık sık bu tip haberlerinin ulaştığı firma, hizmet kalitesindeki düşmeyen seviye ile büyüklüğünü de kanıtlamaktadır. Türk Hava Yolları ‘nı tercih ederek seyahat ettiğiniz de, hiçbir zaman önceki tecrübenizden kötüsü ile karşılaşmazsınız. Firmanın elinde olan imkânlar çerçevesinde, her zaman bir üst kalitede hizmet sunulur size. Bunun bilincinde olarak, seyahatlerinizde Türk Hava Yolları ‘nı bir alışkanlık haline getirebilirsiniz.  

  Seyahatlerimiz için hazırlık yaparken, öncelikle uçak bileti odak noktası olur. Çünkü ona göre diğer programlamayı yaparız. Uçak biletini erken almak uygun fiyatları yakalamak için önemli bir ipucudur, ama bir avantajda internet üzerinden uçak bileti almaktır. İnternet üzerinden Türk Hava Yolları uçak bileti almaya kalktığınızda tek bir fiyat ile karşılaşmazsınız. Çeşitli adresler size mevcut olan tüm kampanya ve indirimleri sunacaktır. www.ucakbileti.com.tr size en uygun fiyatlı Türk Hava Yolları uçak biletini sunacak olan adreslerden biridir. Adres üzerinden uçak bileti alırken, hem kolay kullanılan ara yüzünün tadını çıkarırsınız hem de aradığınıza doğrudan ulaşabilirsiniz. Bazen seyahatiniz için doğru rota ve seferi tahlil etmekte zorluk çekebilirsiniz. Aynı şehirde çok sayıda havalimanı bulunabilir ve hangi havalimanına hangi saatte iniş yaptığınızda sizin için daha iyi olduğunu tahlil etmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu noktada www.ucakbileti.com.tr adresinde, filtreleme sistemi ile tüm sefer ve rotalara kolayca ulaşabilirsiniz. Böyle bir kolaylığın olması sayesinde, hızlıca sefer ve rota kararınızı verebilirsiniz. Ardından ise Türk Hava Yolları uçak biletinizi olabilecek en uygun fiyata elde edersiniz. Genellikle internet üzerinden kredi kartı bilgisi verme konusunda endişe yaşanmaktadır. Ancak sitenin kullandığı 3D Secure güvenlik sistemi tüm endişelerinizi ortadan kaldıracaktır. 3D Secure, mevcut olan en iyi güvenlik sistemi olması sebebi ile tüm özel bilgilerinizi güvence altına almaktadır. Uçak biletinizi hızlıca internet üzerinden alabilir ve zamandan tasarruf sağlamanın tadını çıkarabilirsiniz. 

  Yorum Gönder