Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları‘nın Büyük Kredi Hareketi

THY 2016 yılında da büyümeye devam ediyor. THY uçak bileti alarak unutulmaz bir seyahate çıkmak için www.ucakbileti.com.tr 'den uçak bileti satın almalısınız.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları ‘nın Büyük Kredi Hareketi

  Türk Hava Yolları, yeni hamleleri ile de çok konuşulacak gibi görünüyor. Dev şirket, 1930’lu yıllardan bu yana havacılık alanında var olmayı sürdürdü. Sürekli bir adım daha ileriye götürdüğü havacılık hizmetini, 2000’li yıllar ile birlikte küresel bir boyuta taşımayı başardı. Bugün ise adeta uluslararası bir aktör gibi değer görmektedir küresel boyutta. Şirketin sahip olduğu bütçe, ulaşabildiği noktaların çokluğu, filosunun genişliği ve buna bağlı olarak yolcu sayısının yüksekliği, bu durumu oluşturan temel sebeplerdir. Türk Hava Yolları ‘nın başarıları bunlarla sınırlı kalacak gibi de görünmüyor. Sürekli büyüyen hedefleri şirketin gelecekteki pozisyonu için de sinyal veriyor.

  THY ‘nin 2015 planları ilk 6 ayda rayında görünürken yılsonunda tüm hedeflere ulaşılmış olunacağı düşünülüyor. Şirketin 2015 planları doğrultusunda yılsonunda toplamda 293 uçaklık filosu ile hava yolu taşımacılığı hizmeti vermesi planlanıyor. Buna ek olarak son günlerde 2016 planları da gündeme gelmeye başladı. Buna göre şirketin 2016 yılı içerisinde 17 Airbus, 26 da Boeing tipi uçak alması planlanıyor. Bu uçaklar için ihtiyaç duyulan finansmanın ise kredi ile sağlanması düşünülüyor. Reuters ‘ın haberine göre Türk Hava Yolları, birden fazla dilim halinde kredi alımı gerçekleştirecek. 5 ve 12 yıl arasında bir vade süresi ile finansman sağlanması planlanıyor. 2016 yılı içerisinde THY filosuna eklenmesi planlanan Airbus ve Boeing tipi uçaklar için 3 milyar dolar kadar bir kredi çekilmesi söz konusu. Şimdilik netleşen çok fazla bilgi bulunmamakla birlikte farklı para birimlerinde, sabit ya da değişken faizli imkânların değerlendirilmesi sonucunda kesin bir karara varılacağı biliniyor. Türk Hava Yolları ‘nın yurtdışında 3 milyar dolara kadar uzanabilecek tahvil ihraç planı açıklanmıştı. Bugün ise şirket ile ilgili olarak son durum bu. Şirket henüz 2015 yılı bile bitmemişken 2016 yılı için hazırlıklara başladı ve bankalar ile görüşmelere dahi geçildi. Bu durumda yakın zamanda, THY ‘nin yeni uçak siparişleri ile ilgili de bilgi ulaşacaktır. 2016 yılı sonuna kadar teslim edilecek olan uçaklar Airbus ve Boeing ’ten alınacak ancak modeller ile ilgili olarak her hangi bir gelişme mevcut değil.

  Türk Hava Yolları, hız verdiği gelişimini, Türkiye için beklenen havacılık patlaması için tesis etmektedir. 3. Havalimanının inşası ve bununla birlikte ülkemizde yaşanması muhtemel olan yüksek hava trafiği, şirketlerin bu pastadan daha fazla pay almasını sağlayacaktır. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer tüm şirketler gibi Türk Hava Yolları da bu sebeple büyüme hedeflerini daha da yükseklere taşımış ve filo genişletme çabalarına ağırlık vermiş gibi görünüyor. Bugün en ulaşılamaz noktalara dahi Türk Hava Yolları ile ulaşılabildiğini düşünürsek, bu yeni alımlar da yeni ulaşılamaz noktaların mümkün hale gelmesini sağlayacaktır ya da her bir noktaya daha fazla seferin mümkün olması gibi imkânlar tesis edilecektir. Şirketin çekeceği kredi boyutu pek çok firmanın gözünü korkuturken, bu boyutta bir şirket için mümkün seviyededir. Bu doğrultuda hizmet kalitesinde de artış olacağı şüphesizdir. Siz de Türk Hava Yolları ‘nın mümkün kıldığı noktalara seyahat edecekseniz, mutlaka bu eşsiz deneyimi yaşamalısınız. Üstelik uçak bileti alımının eskiye nazaran daha alternatifli olması, seyahatleri daha keyifli hale getirmekte ve daha cazip fiyatlar sunmaktadır. Artık sunulan tek bir fiyatı kabul etmenize gerek yok. Hem çeşitli internet siteleri hem de mobil uygulamalar, size daha düşük uçak bileti fiyatları sunar. Bunun sebebi ise çok basit aslında. Çünkü şube masrafları olmayan internet siteleri, uçak biletlerinden yüksek komisyonlar almazlar.

  Uçak bileti alımında mümkün olan bu imkânlar sebebi ile siz de hızla internet üzerinden uçak bileti alarak THY ile seyahat edebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr bu konuda ulaşabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik güvenlik önlemlerinin üst düzey olması www.ucakbileti.com.tr adresini sizin için daha da cazip hale getirmektedir. 3D Secure güvenlik sistemi ile kreşi kartı bilgilerinizi korkmadan sisteme girebilirsiniz. Sitenin sahip olduğu pratik ara yüzü de buna ek cazip bir özelliktir. Tüm bu sebepler ile bu adres üzerinden hızlıca ve uygun fiyatlara uçak bileti alabilirsiniz ve unutulmaz bir tatile çıkabilirsiniz. 

  Yorum Gönder