Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’ndan Venedik Seferlerinde Değişiklik

Bu yaz Türk Hava Yolları Venedik'e daha fazla uçacak! Türk Hava Yolları uçak bileti almak ve en uygun fiyatları yakalamak için ise www.ucakbileti.com.tr en doğru seçenektir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’ndan Venedik Seferlerinde Değişiklik

  Uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan, yani dünyanın dört bir yanına ulaşım sağlayan Türk Hava Yolları, Avrupa’nın en iyi, dünyanın da ise en iyi 4. Hava yolu şirketi olarak bilinmektedir. Ülkemizin ilk hava yolu şirketi olmakla birlikte, bu alanda bayrak taşıyıcı olarak görülen Türk Hava Yolları, pek çok hava yolu şirketine de çeşitli şekillerde destek vermektedir. AnadoluJet ‘in teknik güvencesini üstlenen THY, SunExpress Hava Yolları‘nın da kurucularından biridir. Dolayısıyla bugün sahip olduğu dereceler, çok da şaşırtıcı değildir. Havacılık alanında sunduklarının karşılığında, çeşitli karar vericilerin gözünde de önemli bir seviyeye sahiptir. Gündeme geldiği çeşitli sponsorluk faaliyetleri de, belirleyici olan ekonomik kriterlere bir referans oluşturmaktadır.

  Geniş ulaşım ağı söz konusu olan Türk Hava Yolları, yaz sezonunun başlaması ile birlikte, bir rotasında değişikliğe gitti. Şirket Venedik ile İstanbul arasında gerçekleştirdiği seferlerinde değişiklik yaptığını duyurdu. Normal şartlarda, bugüne dek gerçekleştirilenden farklı bir uçuş planı uygulanacağı dile getirildi. Temmuz ve Ekim ayları arasında, yaz sezonu sebebi ile uygulanan uçuşların gün ve saatleri farklılık gösteriyor. Normal şartlarda, Temmuz ve Ekim aylarında yani 8 Temmuz ile 21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Çarşamba günleri TK 1457 sefer sayılı İstanbul – Venedik uçuşları ile Perşembe günleri gerçekleştirilecek olan TK 1458 sefer sayılı Venedik – İstanbul uçuşlarının iptal edildiği, THY sitesinden duyurulmuştur. Buna karşılık ise yeni seferlerin bilgileri paylaşılmıştır. Düzenlenen yeni seferlerde 8 Temmuz ve 21 Ekim olarak belirtilen aynı tarihler arasında gerçekleştirilecektir. TK 1457 sefer sayısına sahip İstanbul – Venedik uçuşlarının önceden sadece Çarşamba günleri gerçekleştirilecek olmasına karşılık, yeni düzenleme ile birlikte Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftada üç gün yapılacağı duyurulmuştur. TK 1458 sefer sayılı Venedik – İstanbul uçuşlarının ise yine haftada üç gün olmak üzere, Pazartesi, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Bu şekilde şirket tarafından, iptallerin ardından daha geniş bir uçuş imkânı sunulmuştur.

  Venedik seyahati planlayanlar, Türk Hava Yolları ‘nın yaz sezonunda düzenleyeceği uçuşları ile esnek bir seyahat programı yapabilecekler. 8 Temmuz ile 21 Ekim tarihleri arasında, TK 1457 sefer sayılı uçuşlar ile haftanın üç günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkış gerçekleştirilecek ve kısa süreli bir yolculuğun ardından Venice Marco Polo Havalimanı’na iniş yapılacak. 9 Temmuz ve 21 Ekim tarihleri arasında ise Venice Marco Polo Havalimanı’ndan kalkacak olan Türk Hava Yolları uçakları, haftanın üç günü gerçekleştirecekleri uçuşlar ile yolcularını İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaştıracaklar. Dolayısıyla, hava yolu şirketinin iptal ettiği seferlerine karşılık, üç katı fazla sefer ile yolcularını taşıyacağı duyurulmuştur. Böylece yaz aylarında İtalya’ya uçacak olanlar, Venedik’i kendi gözleri ile görmek isteyenler, doğrudan ve kolaylıkla ulaşım sağlayabilecekleri gibi, esnek uçuş ağı ile programlarında büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmayacaklar. Türk Hava Yolları ‘nın yaz sezonuna özel uygulamaya soktuğu bu tarifeler, Venedik ve İstanbul arasında seyahat edecek olanlar için büyük bir kolaylık anlamına geliyor. THY ‘nin sitesinde yapılan bu açıklama ile birlikte, Venedik planları daha hızlı şekilde netleşmeye başladı.

  Bu yaz içerisinde Venedik’e uçacak olanlar, şimdiden THY uçak bileti alarak, ulaşım giderlerini daha düşük seviyede tutabilirler. Bunun için internetin kolaylıklarından faydalanmak en doğrusu olacaktır. Şirketin kendi kampanyalarına ek olarak en uygun fiyata ulaşmak istiyorsanız, www.ucakbileti.com.tr adresinden uçak bileti alabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz en uygun fiyatı sunan adres, kullanım kolaylığı ile de tercih edilmektedir. Aradığınız seferi kolaylıkla bulabilir ve bir iki adımda uçak biletinize sahip olabilirsiniz. Güvenlik endişesine düşmeyeceğiniz adres, üst düzey internet güvenliğine sahiptir ve kredi kartı bilgilerinizi korur. Buna ek olarak uçtukça puan kazanmanızı sağlayan sadakat programına dâhil olabilirsiniz ve böylece seyahat ettikçe yeni seyahatleriniz için indirim ya da uçak bileti elde etmiş olursunuz. Keyifli ve kusursuz Venedik seyahatleri için Türk Hava Yolları kalitesini tercih etmelisiniz. İnternet üzerinden uçak bileti almanın kolaylığı ile uçuş konforunu bir arada yaşamaya ek olarak, zaman tasarrufu sağlayarak, geziniz için daha ideal bir program yapabilirsiniz. 

  Yorum Gönder