Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’ndan Afrika’ya Yeni Hat

Türk Hava Yolları Afrika'da yeni bir kente uçacak. Siz de www.ucakbileti.com.tr 'den Türk Hava Yolları uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türk Hava Yolları’ndan Afrika’ya Yeni Hat

    Türk Hava Yolları ‘nin yenilikleri ve başarıları, her gün yeni ir olay ile şirketten bahsettiriyor. Sadece reklam giderleri bile dudak uçuklatan şirket, Dammam seferini bugün başlatarak, gündeme gelmişti. Şimdi ise Afrika’da açacağı yeni hat ile konuşuluyor. Türk Hava Yolları, Asya’dan Amerika’ya Avrupa’dan Afrika’ya ve hatta Orta Doğu’ya uzanan geniş bir etki alanına sahiptir. Yani bu noktalara ülkemizden doğrudan ulaşım imkânı sunmaktadır. Dolayısıyla THY, hem yerel hem de ulusal anlamda, ülkemize başarılı bir hizmet sunuyor. Ülkemizin yurt dışındaki aynası oluşu ve bu görevi hakkı ile yerine getiriyor oluşu, büyük takdir ile karşılanıyor. Her gün yeni bir THY haberi, özellikle de yeni hattın açılışı gündeme geliyor. Bugün ise Dammam seferinin başlamasının ardından, yeni bir Afrika kentine tarifeli seferler başlayacağı duyumu geldi. Türk Hava Yolları yetkililerinin Kamuyu Aydınlatma Platformu ‘na (KAP) yaptığı açıklama ile alınan habere göre, şirketin Afrika’da uçmayı planladığı yeni kent, Güney Afrika’nın ikinci büyük kenti olan Durban olacak. Yönetim Kurulu’nun aldığı kararlara göre, filonun müsaitliğine göre düzenlenecek olan tarifeli seferler ile Durban kentine ulaşım sağlanacak.

    THY bugün itibariyle, haftanın her günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek olan Dammam seferlerine başladı. Böylece Suudi Arabistan’ı ülkemize bağlayan bir hat daha uygulamaya sokulmuş oldu. Ticari ve benzeri ilişkiler için son derece önemli hamleler olan bu tip hizmetler, THY ‘nin kar amacından çok ülkeye hizmettir. Bu sebeple ayrı bir öneme sahiptir. Dammam seferleri düzenli olarak her gün gerçekleştirilecekken Durban ile ilgili olarak henüz netleşen bir bilgi ulaşmadı. Haftanın hangi günleri ne şekilde gerçekleşecek bilinmiyor. Aynı şekilde hareket saatleri ve İstanbul üzerinden kalkış noktası gibi detaylar da henüz paylaşılmadı.

    THY, bugün 200’den fazla noktaya hava yolu ulaşımı gerçekleştiriyor. Bununla birlikte bu seferleri 200’den fazla uçağı kapsayan filosu ile yapıyor. Şirketin büyüklüğü göz doldururken, Genel Müdür Temel Kotil, asıl başarı sırrının insanı sevmek olduğunu belirtiyor. Çünkü Türk Hava Yolları personeli, yöneticisi dâhil her bir emektarı, insanın sevmenin bir getirisi olarak işini iyi yapmak için çabalıyor. Böylece başarı da kaçınılmaz oluyor. Temel Kotil katıldığı çeşitli etkinliklerde, özellikle gençlere çeşitli önerilerde bulunuyor. Böylece gençlerle ilgili olarak şirketin bakış açısı da ortaya çıkmış oluyor. Bugün Türk Hava Yolları ‘nın bünyesinde çok sayıda genç görev yapıyor. Üstelik şirketin büyümesi, yönetici kadronun da genişlemesi anlamına geldiğinden, bu noktalarda da gençlere daha fazla yer vermek mümkün oluyor. Gençler, şirketin dinamik ve enerjik yüzünün asıl mimarı gibi görünüyor. Türk Hava Yolları ile seyahat etmek, üst düzey bir hizmet ve samimiyet sundukları için bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı yaşamak ise sadece uçak bileti almanıza bağlı bir durumdur. Gelecekteki seyahatiniz için erkenden uçak bileti alarak, çok daha avantajlı hale gelebilirsiniz de. THY uçak bileti almak için seyahat acenteleri arasında mekik dokumanıza gerek yok. Çağın en önemli hizmet alanı olan interneti, faydalı bir alanda kullanabilirsiniz. Çok sayıdaki internet sitesi, size uçak bileti satın alma imkânını sunmakta. Asıl önemli olan güvenilir bir adres bularak uçak bileti satın almakta. www.ucakbileti.com.tr sahip olduğu 3D Secure ile mümkün olan en iyi güvenlik hizmetini sağlıyor. Böylece son derece güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyor. Hiç endişelenmeden kredi kartı bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca sitenin sahip olduğu çeşitli kullanım kolaylıkları da işinizi kolaylaştıracak unsurlardan biri oluyor. Örneğin filtreleme özelliği, size aradığınız uçak biletini daha kolay bulma fırsatı sağlıyor. Bunların bir güzelliği de kısa zaman alması. Yani TV izlerken, oturduğunuz yerden sadece saniyeler içerisinde uçak bileti alabiliyorsunuz. Bunun için sadece internete ve bir bilgisayar ya da akıllı telefona ihtiyacınız var. Çeşitli mobil uygulamalar da bu tip internet siteleri ile aynı görevi görmektedir. Dikkat edilmesi gereken temel unsur yine güvenliktir. Onun dışında endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmaz. Ayrıca www.ucakbileti.com.tr mümkün olan en uygun bedellerle uçak bileti satıyor. Bunun sebebi ise şubesiz olduğu için maliyetlerinin düşük olmasıdır. Siz de keyifli bir gezi için uçak biletinizi buradan almalısınız. 

    Yorum Gönder