Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’na Teşekkür Yağıyor

Türk Hava Yolları kabin memurlarına teşekkür mesajları yağıyor. www.ucakbileti.com.tr üzerinden siz de THY uçak bileti alarak bu memnuniyeti yaşayabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’na Teşekkür Yağıyor

  Hava yolu ulaşımı, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de günden güne yaygınlaşıyor. Her geçen gün seyahat etmek için daha uygun fiyatların sunulduğu havacılık sektörü, yaygınlığını uygun fiyatlar ile artırmakta. THY ise daha çok kalitesi ile konuşulan hava yolu şirketlerinden biridir. Yıllardır elde ettiği tecrübeyi, kaliteli hizmet sunmak için kullanan şirket, personeli ile bu özelliğini desteklemektedir. Özel bir elemenin ardından seçilen THY ekipleri, özellikle yolcular ile birebir iletişim kuran kabin memurları, yüksek nitelikleri ile dikkat çekiyor. Seyahat etmeyi keyifli hale getiren ve son derece kaliteli bir hizmet sunan Türk Hava Yolları, kurum içi iletişim dergisi olan Empathy ‘de ekiplerinin sürekli artan kaliteli hizmetine yer verdi. Bu durum THY genel müdürü olan Temel Kotil tarafından da takdirle karşılanıyor. Kabin ekiplerinin hizmet başarıları sık sık teşekkürler ile ortaya konuyor. Bu sebeple şirket her ay teşekkür şampiyonlarını, yani en çok teşekkür alan kabin ekiplerini açıklıyor.

  Geçtiğimiz Haziran ayının teşekkür şampiyonu olan ismin açıklanması için bir araya gelen yetkililer, şampiyonu kutladılar. Haziran ayının en çok teşekkür alan ve hizmet anlayışı ile yolcuların dikkatinden kaçmayan ismi Elif Erden oldu. THY kabin memuru olan Elif Erden, Genel Müdür Temel Kotil tarafından tebrik edildi. Temel Kotil ayrıca THY Kabin Hizmetleri Başkanı olan Nevin Çolak ‘ı da tebrik etti. Başarılarının devamını dileyerek iyi dileklerini ileten Kotil, şirketin genel anlamdaki başarısının kabin ekibi sayesinde tesis edildiğini dile getirdi. Kabin ekibinin aldığı teşekkür mesajları geçtiğimiz Mart ayında 6 bin 968 ‘e ulaşırken, geçen yılın aynı döneminde göre mesaj sayısının yüzde 28 oranında arttığı tespit edildi. Türk Hava Yolları ile uçan her yolcunun, memnuniyetini ya da eleştirisini şirkete iletmesi, şirket için önemlidir. Hizmet kalitesini, konforu ve mükemmel yolculuğu hedefleyen şirket, bu tip uygulamalar ile bugünkü dünya başarısını elde etmiştir. Ülke genelindeki birinciliğini de bu şekilde elde ettiğini söylemek gerek. Şirketin ülkemizde bir ilk olmasının yanında, sürekli artırdığı kalitesi de bu sıralamalarda etkili olmuştur.

  Türk Hava Yolları 1930 ‘lu yıllar itibariyle ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu yıllarda bir ilk olan şirket, sadece belli kesimlerin elde edebileceği bir hizmet sunmaktaydı. Ancak sonraları, yurt içi faaliyetlerini yaygınlaştırarak, kalitesini daha fazla insana ulaştırmayı başardı. 2000’li yıllara gelindiğinde ise yurt dışı faaliyetlerinde hız kazanmıştı. Bu süreçte Avrupa birinciliği ve dünya sıralamalarında ilk 5’e kadar yükselme gibi bir başarı sıralaması yaşandı. Bugün şirketin çalışmalarına daha da büyük bir hız ile devam etmesi ve hedeflerini çok daha yukarılara taşıması, bunun bir sonucudur. Hem kalitesi hem hedefleri hem reklam faaliyetleri hem de sponsorlukları şirketin büyüklüğü gösteren unsurlardır. Bu özellikleri, Türk Hava Yolları ‘nı seyahat etmek için tercih edilecek özel bir seçenek haline getiriyor. Yaz tatili, kış tatili, iş gezisi ya da turistik geziye çıkarken, yolculuğunuzun sorunsuz ve konforlu geçmesini, sizi yormayacak nitelikte olmasını istiyorsanız, dünya genelinde kalitesi tescillenmiş olan şirketi tercih edebilirsiniz. Varış noktanızda yolculuğa çıkmadan, şehri keşfetmeden önce yolda yorulup, bir gününüzü heba etmek istemiyorsanız, size konforu vaat eden böyle bir hava yolunu tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

  Türk Hava Yolları ile uçma kararı vererek uçak bileti satın almaya hazırlanıyorsanız ise size en uygun fiyatları sunanı tercih ederek, yeni seyahatlere bütçe yaratacağınız gibi isterseniz aynı bedeli ödeyerek bir üst sınıfta seyahat etme şansını bile yakalayabilirsiniz. Bunun için erken bir tarihte uçak biletinizi satın almalısınız elbette ama bir de henüz keşfetmediyseniz geç bile kaldığınız www.ucakbileti.com.tr üzerinden uçak biletinizi satın almalısınız. Çünkü masraflarını minimuma indiren bu adres üzerinden mümkün olan en düşük fiyatlar ile uçak bileti satın alırsınız. Hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirmenizi sağlayan güvenilir sistem, hava yolculuğunu tercih edenler için devrim niteliğinde bir buluş olarak değerlendirilebilir. Çünkü özellikle çok seyahat edenler için uçak bileti fiyatları çok önemli bir detaydır. Bu kolaylık sayesinde paranızdan tasarruf sağlarken aynı zamanda zamanınızdan da tasarruf sağladığınızı unutmamalısınız. 

  Yorum Gönder